DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Anlatmaya başlıyorum-Bölüm-1

çokuğraştılarçokuğraştılar Gönderiler: 158
Haziran 13 düzenlendi Kategori DERİNDUNYA YAZARLARI
Yorum yazmayınız alttan devam ediceğim
Annem ve babam doktordur ben 3 yaşındayken şiddetli geçimsizlikten ayrılmışlardır annem memleketi adanaya benimle birlikte taşınmıştır daha sonra evlenmiştir aileye birde üveybaba eklenmiştir.
5. sınıftaydım herşey güzeldi üvey babamla aram iyiydi üveybabam zengin müteahhit ti herşey güzeldi tembel ama zeki notlar güzel bir öğrenciydim okullar arası deneme sınavı yapıldı sınavda ilk 10 a girdim be fetönün ağına düştüm.
Bir gün sınıf arkadaşım ibrahim mert babacan tenefüste kimsenin olmadığı bir anda yanına gelerek kendisinin pek arkadaşı olmadığını kendisinin zeki olduğunu ve benimse zeki olduğumu söylerek benle arkadaş olmak istediğini söyledi kabul etim ve dediki birisi gelse sana teklif yapsa ya bizden olucaksın ve bizden olursan herşey çok güzel gidecek dese yada düşmanımız olucaksın ve herşey kötü gidecek dese ne derdin dedi bende evet derdim teklifin olumlu yanını kabul ederdim dedim. Öbürsü gün tenefüste kimse yokken yanıma geldi ve yine insanların aptallığından bahsetti ve beni gizli bir örgüte davet ettiğini söyledi inanmadım hayır dedim inanmıyorsun ama gerçek dedi eğer örgüte girmezsen senle çok uğraşılacak dedi ve ekledi kendine ezberletildiği üzere 20 li yaşlara gelince neyin ne olduğunu anlayacaksın ama iş işten geçmiş olacak dedi ve çocuklukta girmediğin için 20 yaşındada giremeyeceksin dedi
ben tekrar inanmayıp kabul etmedim
öbürsü gün sınıftan sadece beni doğum gününe çağırdı bütün arkadaşları ve kendisi bana soğuk davrandılar ve o günün sonunda aynı teklifi geri yaptı eğer kabul etmez isen bak böyle olur dedi ben artık halis türk genimdeki inatlıktan dolayı tekrar kabul etmedim aradan 1 hafta geçti annem ve üvey babam ile misafirliğe gittik aynı sitede sınıf öğretmenim oturuyordu artık muhabet nasıl döndü bilgim yok annem sınıf öğretmenin seninle konuşmak istiyormuş dedi ve öğretmenin evini tarif etti öğretmenin evine ( yasemen türetken) gittim baya sohbet ettik meşhur örgüte davet etti aynı şeyleri söyledi yine kabul etmedim ve ekledim six hainsiniz dedim artık benim için bambaşka bir hayat başlıyordu.

Not:İbrahim mert babacan o sırlar nurcuların dershanesi olan ışık dershanesine gidiyordu.
İ.m.b. sbs sınavından 500 tam puan alarak 1. oldu
i.m.b bildiğim kadarı ile şuan yurt dılında güney avrupa ülkelerinden birinde öğrenimine devam ediyor

Yorumlar

• çokuğraştılarçokuğraştılar Gönderiler: 158
    bunları ahmet ağabeye mesaj attıp benimle uğraşanlar kim diye sordum ama ahmet ağabey görmedi sanırım
    Artık bambaşka bir hayat başlıyordu
    yasemen öğretmen eskisi kadar sevmiyordu beni notlarım düşmüştü sınıfta 3 tane yakın arkadaşım vardı 2 si artık eskisi kadar konuşmuyordu benimle (o sınıf toplamaydı her okulda toplama sınıflar vardır sadece zeki ve elit ailelerin çocukları alınır)
    serviste en arkada oturan popiler 8. sınıf abla beni aşşağılıyor ve karalıyordu birgün ders zamanı yasemen hoca sınav notlarını okuyor bizde kitap okuyorduk yasemen hoca çocuklardan daksil(tipex) istedi
    yakın arkadaşım ... bana döndü ve dediki bak yasemen hoca kızlara torpil yapıyor yazdıklarını düzeltiyor dedi çok umrumda olmadı akşam anneme söyledim annemde kimseye söyleme ama yasemen hoca sana ve yakın arkadaşınıza da yapıyor ilerde oks orta öğretime geçiş sınavına gireceksiniz bu notlar sınava etki ediyor dedi.
    Benim için hava hoştu pek oralı olmadım (peki diğer çocuklarında notunu düzeltiyormuydu hoca tabiki hayır)
    evet tekliflerini kabul etmedim ama onların planına göre baskılara dayanamıyacak pes edicek ve sadece dediklerini yapıcaktım.
    Karneleri aldık başka bir ortaöğretime geçtik annem okulumu değiştirdi artık başka insanlar vardı annem akpnin ve tayyipin amerikan uşağı olduğunu abdnin pkk ya yardım ettiğini milli düşünceleri aşılamıltı bana
    annem onlardanmıydı bilmiyorum ama bana olanlara üzüldüğünü çok iyi biliyorum
    Bir gün orta okulda sınıfta söz hakkı alarak akpnin abd uşağı olduğunu söyledim o zamanlar doğruydu bu akp abd ye çalışıyordu yada stratejik olarak çalışmak zorundaydı amerikan ekolü ergenekoncuları içeri atıyordu vs..
    biz atatürkünde gençliğe hitabede söylediği gibi bu ülkenin çocuklarıyız ve ülkemizi iç düşmanlardan kurtarmalıyız dedi m metin hocanın çok hoşuna gitti metin hoca hariç pek aldırış eden olmadı ama birişerinin hoşuna gitmemişti
    Daha o yaştan beni bu teklifi kabul eden öğrenciler ve hocalar ile ezmeye karalamaya aşşağılamaya başladılar
    Yavaş yavaş üvey babamla aram bozulmaya başladı üveybabamda zaten onlardandı bunu hikayenin sonlarında açıklayacağım
    iyi kötü orta öğretim bitmişti beni çok ezmiş ve aşşağılamışlardı liseye geçtik lise birinci sınıfta olaylar artık t1/2 fare örneğinde olduğu gibi kötüye gidiyordu
    anneme özbabamın yanına gitmek istediğimi söyledim bu arada üvey babamla ciddi kavgalıydım annemde tamam dedi ve özbabamın yanına istanbula geçtim özbabam bana iyi bir hayat kurmak istedi öz babamın maddi durumu iyiydi beni istanbulda fenbilimleri dershanesine gönderdi fitnessa yazdırdı ve orta bir anadolu lisesine yazdırdı bu gizemli örgüt benimle uğraşmaya istanbuldada devam etti artık insanlarca sevilmeyen hor görülen dışlanan sevişmeyen bir insan olmuştum fakat özbabam elit ve sevilen bir insan olmamı istiyorsu olayları bilmiyor ve bunun için çok üstüme geliyordu artık iyice bunalmış ve aşşağılık kompleksine sahip hayatı berbat sevilmeyen bir insan olmuştum
    halada öyleyim
    Bu arada gezi parkı patlak verdi istanbulda istanbulda okulumda beni sevmeyen ve aşşalıyan çocuklar okuldan gezi parkına yardım topladı ve öğrencileri gezi parkına gitmeye ikna etti hepbirliktede gittiler gözümle gördüm beni bile çağırdılar
    Neyse yaş ilerledi ben bu örgüt hakkında hiç birşey bilmiyorum o zamanlar fetö çetö kimse bilmiyor bu örgütün peşine düşme zamanıydı yaz tatilinde annemin yanına geldim be bu arada örgütün peşine düştüm araştırıyordum o zamanlar masonlar moda idi masonlar çok araştırdım ve internette masonların listesini buldum
    bu sizede paylaştığın listeyi baştan sona okudum gözüme bir isim çarptı ....
    bu ismi tanıtordum annemin amerikadaki arkadaşlarıydı ve bu arada bu arkadaşları bize gelecekti akşamda misafirimizdi (gezi olayları devam ediyordu)
    neyse geldiler ben çaktım neyin ne olduğunu ilk başta misafirin çocuğu benimle çok soğuktu hal hatır olmasa oda beni aşşağılayacak dalga geçicekti neyse ben annesi ile iletişim kurdum sohbetim konuyu masonlara kadar getirdim oda durumu anladı açıkça bir şekilde evet biz masonuz dedi öbürsü gün oğlu ile gezmeye başladık .....
    Ben fenerbahçeliydim oğlu galatasarşıyle fener ile cimbomun maçı vardı bu arada benim bütün ailem galatasaryludır oğlu ve ailem galatasarylı olmamı söylüyordu neyse
    muhabbet ettik oğlu yine galatasarylı ol dedi bende fenerli olduğumu ama işin arkasında birşey varsa galatasarylı olabileceğimi söyledim oğluda
    sen galatasarylı ol ol dedi ilgilenelere duyrulur
    Neyse yaz tatili bitti istanbula döndüm
    herşey çok farklıydı kimse benle konuşmazdı insanlar benle konuşuyordu hiç arkadaşım olmazdı bir sürü arkafsşım vardı tanımadığım insanlar ismimi biliyordu arkadaş oluyorduk sınıfımda beni hiç sevmeyenler gelip yanıma oturuyordu hatta bu olayın bir anda gerçekleşmesi konu ile alalasız insanların bile dikkatini çekmişti bunlardan biri trabzon çocuğu olan çok sıkı müslüman olan yunus emre idi.
    Bir yandan herşey güzel gidiyordu ama geçmişteki olumsuzluklar hep beni buluyor canımı sıkıyordu yaş büyümüştü olaylar artık net bir şekilde anlaşılıyordu bu bende artık büyük bir öfke ve nefret başlatmıştı onlara karşı cephe almıştım ve her yerde israili eleştiriyordum ve bir anda iş yine tersine döndü ve yine bütün olumsuzluklar beni buluyordu
    babama olanları anlattım babam önce şok oldu benden daha bilgili olan babam oğlum sana bulaşanlar fetullahçılar ve sabetaycılar dedi
    babam ne dedi anlamadım tamam savetaycıları biliyordumda fetocular ne ayaktı onuda 20. doğum günüm yani 15.07.2016 darbe gecesinde öğrendik o gün birdek benim doğum günüm değildi yeni türkiyeninde doğum günüydü
    Artık yorum yazılabilir
    Artık heralde kripto gençliği anlatmama gerek yok eastpak çantanın şifresine gelince bu çocukların çoğu pensilvanyada üretilen eastpak çanta giyiyorlardı tabi bu satten sonra etrafınızda eastpak çanta aramayınız
    Galatasarylı arkadaşlara duyrulu benim için bunları bile bile ve inanıyorsanız inana inana galatasayı tutan bu saaten sonra haindir
  • AzerAzer Gönderiler: 424
     fetula serefsizi isin gorunen yuzudu, ve sadece o kopeyin isi cikib artislik etmekdi ekranlarda,isin arkasi tamamen baska insanlardan ve kurumlardan olusuyor, onlarin en buyuk silahi toplumda kesin suphe alqisi yaratmakdir, yani her gelen ve gideni hayin dir diye kaleme vermekdir,benim hepden anlayamadigim,amerkada oturan ve ordan vetva ureten birisine bazi insanlar nasil inandi,yani amerka nezamandan islamin korucusu olduda benimi haberim yok,yani bizim toplumu apdalasdiriyorlar, ama bunlarin tuzagina dusmek bize gore olan is deyil biz kimin ne kimin kime kopeyliy elediyini bilecek kadar, Allaha, millete ve bayraga sadik kulariz, cunki biz zahiren diyil ruhen turkuz
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 537
    Bu şerefsiz ler okul çağında bile başlıyor lar ..kardeşim sen ucuz yirtmisin gibi..benim 8 yaşında üstün zekalı bi oğlum var uluslararası akademik (gorunur yuzu)eğitim kurumlarında çalışan öğretim görevlileri ne hikmetse böyle üstün zekalı cocuklara bedava eğitim veriyorlar. .tabiki ne hikmetse eşime ulasmislar. .Ücretsiz verecekleri dersler.yazılım kodlama bişey daha vardı unuttum. .eşime sakin a sakin boşanma sebebi sayarim dedi. .Özel okulda idi devlet okuluna verdim. .yani kardeşim anlattigin gibi bu şerefsiz ler ilk okul çağında hain yetiştirmek le uğraşıyorlar. .
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 537
    İsim gereği tubitak serbest bölgede çalıştım AEG firmasında. .tubitak tan gelen servise binerdik. .oradakiler le muhabbet ilerledikçe ortam yaptım. .herkes birbirinin akrabası. .dayı oğlu. .amca oğlu ..teyze oğlu. .akraba Cumhuriyet i vardı o zaman yıl 2002 de şimdi bilmiyorum ne halde..Bu kanını. ...kansız i bizden söğüş ledigi paralarla bize hainlik yaptı. .1 dolar lik hain bi nesil yetiştirmek le uğraştı bizden aldığı paralarla. .ben vermedim. .ama zaman gazetesi aldım 2 sene boyunca ...kardeşim. .dayımlar yengelerim. .Bunlar maddî olarak cok yardım ettiler. .taki 17 25 aralık a kadar ..o gün milatti ..hepsi rest çekti. .siz bize anadoluya hainlik yaptınız. .valla ne söyliyim kardeşim helal olsun dedim ..yani bi anda koptular. .söz soyletmiyoorlardi. .siz tayyip e bu hainlik i yaptınız.. siz devleti sattiniz. .satılık şerefsiz ler dediklerini duydum telefon konuşmalarında. ..ama hala bunların peşinde giden hain var ..Müslüman in kaderi bu aldatilmislik..Bunlara senin fare deneyi iyi bi örnek sanırım. ..
  • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 85
    Ben de bir kac ay öncesine kadar Gsliydim ama bu Hakan Sükür ve diger futbolcular meselesi ciktigindan ve yönetimin ilk andaki tutumundan dolayi sogudum ve biraktim.

Kardesim seni Allah c.c. korumus.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .