DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

DEEP WEB TÜRK GENÇLİĞİ DEEP WEB İLE ZEHİRLENİRLENİYOR MU?

çokuğraştılarçokuğraştılar Gönderiler: 1403. Derece
Haziran 21 düzenlendi Kategori DERİNDUNYA YAZARLARI
Deepweb' in ne olduğunu bilineler vardı elbet bilmeyenler bu bölümde açıklamasını yapıcağım bilenler  ise direk ikinci paragraftan devam edebilir.
Deepweb normal tarayıcılar ile özel ayarlar yapmadan asla giremeyeceğimiz kendine has Tor Browser tarayıcısı olan internetin bilinmeyen derin karanlık yüzüdür. İnternette her türlü illegal iş deepweb üzerinden döner.Deepweb üzerinden uyuşturucu satın alabilir yasadışı silah satın alınabilir kiralık katil tutabilir burda belirtmek istemediğim düzeyde videolar izlenebilir eğer  bilgisayardan iyi anlıyorsanız gizli belgelere ulaşabilir aklınıza gelen her türlü pis işi yapabilirsiniz.
TorBrowser yüksek güvenlikli bir tarayıcıdır ve deepweb katman katmandır deepweb üzerinden girebileceğiniz katman sayısı güvenliğinizin kalitesine göre artar .
Devletler dahi pis işlerinde deepwebi kullanmaktadır, deepweb  bitcoin adında bir para birimine sahiptir uyuşturucu vs bu para birimi ile satın alınır.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mağlesef pek fazla açıklayıcı olamayacağım  aşşağıda yazdıklarım konusunda bana güveniniz. (mevzu illegal)

Edit:(Bu bahsettiğim gençler arasında üniversitelilerde var)

Ülkemize mağlesef gençler deepweb ten uyuşturucu siparişi vermekte ve  batılılar tarafından zehirlenmektedir.
Ülkemizde uyuşturucunun yasal olmamasından dolayı gençler genellikle internetten toplu uyuşturucu satın alımı yapıp aldıkları uyuşturucuları yol geçmez kervan geçmez yerlerde festival adı altında toplu uyuşturucu kullanımı yapmaktadır.
Bu gençler kendilerine ezberletildiği gibi uyuşturucu kullanımını özgürlük olarak görürler ve devlet uyuşturucuyu engellediği için devleti genellikle sevmezler.
Kendilerine eberletildiği üzere  uyuşturucunun uyuşturucu olduğuna bile inanmazlar şiddetle red ederler.
Bu gençler kendilerine ezberletildiği üzere askerliğe ve savaşa da karşıdırlar inatla dünya barışını savunurlar.
(ohh düşmanlarımız cephede bedavadan 1 asker eksilttiler).
Kendi inandıklarını başkalarına inandırmaya çalışmazlar ama inandıkları konusunda inanılmaz inatçıdırlar tahminimce bu düşünceler aşı teorisinde olduğu gibi aşılanmıştır ve kırması artık güçtür.
Daha 4. boyut kanıtlanmamışken 5. boyutun varlığına inanlar vardır.

------------------------------
Tor Browser hakkında yaşadığım bir olay.

MOSSAD istihbarat servisinin sitesini belki bir ümitle açık bulurum diye tarıyordum sitenin ip sine bağlı Mitsubishi marka bir cihaz gördüm ama ne olduğunu anlayamadım resmini çektim ve bir kenara koydum, kendimce bir ağ haritası çıkarmak istiyordum ve sürekli ağı tarıyordum. Çok uzatmayacağım bunları yaparken anonim değildim hackleme gibi bir amacım yoktu sadece bilgi topluyordum.
Bazı önemli resimler çektim ve bilgisayarımın bir köşesine koydum  ve birden bilgisayar çöktü ne olduğunu anlıyamadım.Bilgisayarı geri açtığımda bilgisayarıma benim görebildiğim 100 farklı virüsün girdiğini tespit ettim.Virüsleri hızlıca sildim ve program yardımıyla
bilgisayarıma Tor bowser üzerinden giriş yapıldığını tespit ettim ve giriş yapılan portu da gördüm.
Portun arka arkaya sıralanmış 10.000 adet şifresi vardı. Beni şoke eden kısım ise çektiğim resimlerin silinmiş olmasıydı.
Aynı yöntem ile mossadın web sitesini bir daha tarıyamadım.
Bunu söylememin sebebi devletler bilgisayarlarımıza istedikleri gibi girebiliyorlar.

Teşekkür edenler (4)AhmetYozgat yörük asyadgn gereksiz95
«1

Yorumlar

• Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 3343. Derece
    Büyük kulak NSA. ..
    Peki kardes bizim bi Pardus program vardı noldu o iş. .Bu fetos patates mi yaptı bu program i...
  • çokuğraştılarçokuğraştılar Gönderiler: 1403. Derece
    Haziran 21 düzenlendi
    Bircacık çıkmaz pardustan zaten pardus bağımsız bir yazılım değil Linux tabanlı bir işletim sistemi.
    Tabi devletimiz bilmediğimiz şeyler yapıyorsa onu bilmiyorum.
  • çokuğraştılarçokuğraştılar Gönderiler: 1403. Derece
    ODTÜ laboratuarlarında pardusu geliştire dursun Amerikalılar uzaya koloni gönderiyor  almanya teknoloji 4.0 a hazılanıyor rusya eski silahlarıyla hazar denizinden orta doğuyu vuruyor.
    Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
  • AzerAzer Gönderiler: 3293. Derece
    Haziran 21 düzenlendi
    dunki bugunki uyusdurucu operyasyonu maksadi torbacilar diyil sen dediyin islerle meskul olanlara karsiydi bence,yani mit neden yazilimlara ve hakerlere onem verdiyini anliyorsundur bence
    eyer malum olan ve olmuyan kurumlar ve istibarat orgutleri bilgi sayarlarimiza firus yoluyub bonba gi patlata bilerlermi sence?

ve ya bilgi sayar vastasiyla zararli isinlar veya ona benzer islerle insana zarar yetire bilerlermi?
  • yörükyörük Gönderiler: 1313. Derece
    2013 te nerdeydi tam hatırlamıyorum nostaljik eski bir ürün hakkında yazılar vardı yorum yazdım o zamanlar onu almaya param yetmemişti kaça,k olarak almıştım gibi birşeyler yazmıştım. ertesi gün k,açakçılık ve organize sucllardan mail geldi :) ihbar için şu şu yöntemleri kullanabilirsin diye. devletimiz de boş değil sanal alemde.
    birkaç ay önce arabayla şehir dışına çıktım dönerken başıma ilginç bir durum geldi, trafik kontrol noktasına gelmeden yarım saat kadar önce arabam trafikten men ediliyor(sonradan öğreniyorum) kameralar plakayı görüp haber veriyor demekki trafik polisi onca aracın arasından beni seçsin hayırdır noldu felan evrakaları verdik oooo bizim iş uzun poliste nerden çattık mesai bitiyo eve getcem ben havasında ellerinde tablet bilgisayar herşey orda çıkıyo zaten, birde sorgulama yapıpta cezai işlem çıkarsa salıverme durumlarıda yok mecburen işlem yapmak zorundalar. Allah tan sigortam bitmiş sigortayı hemen orda yaptırdım cezayı da yedim salıverdiler sigortadan cezai işlem yaptılar, trafikten menlik durumdan işlem yapsa çok uğraşacağız arabayı bağlamak zorundalar. ertesi gün trafik şubeye gittim şu şu maddeden şu plakalı arabada işlem görünüyor bi bakarmısınız dedim baktı bi yanlışlık olmuş dedi özür bile dilemedi, o zannediyoki araba bağlı onu çözdüreceğim bağlama işlemlerinden bahsediyo bakalım bu yanlışlığı kim yapmış diyo kıs kıs gülüyo falanca saatte girilmiş falanca saatte ceza yemişsin neden arabayı bağlamadılar diye kızıyor şaşırıyor birde. bilgisayar başındaki bir memurun kasten başkalarının hayatıyla oynamasından başka bir durum değil bu mubarek gecede ki duam fetodan atılmışlardır inşallah.
    gene geçen sonbahar zamanı milli eğitimin sitesinden mail gönderdim şurda böyle bir durum var ilgilenin diye. sağolsunlar ilgilendiler savcılığa cağırdılar böle böle bir tehdit yapmışsın diye :) senaryo hazırlanmış (biri beni uyardı kılıfına uygun bir ifade verdik) ohal zamanı muhtemelen savcı hakim polis milli eğitim köşebentinde birkaç ay derdini anlatana kadar içerde kalacağız, neyse birşey çıkmadı. birkaç ay kadar sonra savcılıktan tekrar çağırdılar ifadeye aynı odaya vardım farklı memur farklı savcı ama konu aynı bu sefer hakaretten :) durumu anlattım aynı mevzu için ikinci gelişim diye yeni memur şaşırdı tabi savcı yı da durumdan haberdar etti, önceki ifade işlemleri kayıp olsa gerek. o ilgilenilcek durummu o hala duruyor.
    devletler sanal elektronik dünyaya hükmediyor doğru ama bilgisayar başındaki gene bir insan olunca devletin imkanlarını istedikleri doğrultuda kullanabiliyorlar.
  • yörükyörük Gönderiler: 1313. Derece
    bir rus siber güvenlik şirketi birkaç sene önce şöyle demişti, sisteminizi ne kadar güvenli tuttuğunuzun hiçbir önemi yok virüsler bazı yazılımlar hard disklerin fabrikasında hard disklere gömülüyor zaten diyordu. elinize bir harici flaş bellek alın bilgisayara takın özelliklerine bakın 16 cigabayt diye kullandığın belleğin 15 ini kullanabiliyorsun geri kalan miktarda ne var!!! Bu aralar elektronik sistemler üzerinden istediklerini yapmalarının bir üst versiyonuna geçiyorlar. gbt diye yeni bir dosya sistemine geçiliyor, artık bellekler fabrikadan gbt dosya sisteminde formatlanmış olarak piyasaya sürülüyor.
    gbt neymiş derseniz eski sistemleri çalıştırmıyor o işe yarıyor bana göre. yeni bir bilgisayar aldın özellikle üstüne basa basa free dos olsun işletim sistemini ben kuracağım dedin. yok öle hard disk gbt ile formatlanmış eski sistem ntfs, fat32, fat dosya sistemlerine çeviremiyorsun, zaten gbt ile vindovs 10 dan başkası çalışmıyor yok arkadaş ben linux vs. vindovs 7 kuracam dedin o bile kurulmuyor çalışmıyor, işi inada bindirdin garantiyi feda ettin başka hard disk taktın, yada uzmanlık isteyen yazılımsal yöntemlere başvurup başka birşey kurdun. gene çalışmıyor bilgisayarın yeni versiyon parçalarını üreten firmalar driver denen o fiziki parçaların yazılımlarını vindovs 10 a uyumlu olanlarını yapmış diğerlerini yapmamış sonuç bilgisayar dediğim dedik öttürdüğüm düdük diyor vindovs 10 dan başkasıyla çalışmıyor. vindovs 10 başka birşey biraz kullanınca farkediyorsun sen bilgisayara hükmetmiyorsun bilgisayar sana hükmediyor o seni kullanıyor, her işine karışıyor tam birşey yapacaksın güncelleme indirir kaldıramaz durduramazsın antivirüs tam iş yapacağın sıra tarayası tutar bilgisayarla dövüşürsün. her yaptığın işlemi bir kullanıcı insanla eşleştirmeye çalışıyor bunu bu yaptı diyor, eskisi gibi jetonlu telefonla arayıp kaçıp izini yok etmek gibi bir durum yok.
    Ayrıca neden yenisini yaparlarki hadi yaptın neden eskisine benzemez, şundan bahsediyorum araba kullanmayı biliyorsun eski arabanı attın yenisini aldın birde bakıyorsunki direksiyon yok joyistik kol koymuşlar sıfırdan araba kullanmayı öğreniyorsun bunun gibi yeni versiyon yeni model diye çıkarıyorlar, tekerleği keşfettiğimizden beri ulaşım araçlarında devrimsel olarak daha büyük bir icat yapılıp önüne geçilmedi ağaç tekerlek oldu lastik tekerlek. 20 sene öncede bilgisayarda aynı işi yapıyorduk şimdi de. photosop 5.5 ile fotoğraf işlemeyi öğrendim en son photosop 16 mı çıktı 17 mi bilmiyorum artık ilgilenmiyorumda 6 dan 7 ye geçerken yeniden öğrendim 7 den 8 e geçerken gene aynı böyle devam ediyor, sonuç ben gene aynı işi yapıyorum hatta yeni sistemlerde daha zor yapıyorum. 100 mb programın yaptığı işi şimdi 3 gb programla yapıyorsun gene aynı şeyi yapıyorsun. eski sistemler ile yeni sistemlerin uyumsuzluğunu yeni parça satmak için ticari olduğunu düşünürdüm değilmiş başka nedenlerde var insanları kontrol etmek istiyorlar. benim hala daha saat gibi çalışan çok eski sistem bilgisayarlarım var yada vardı. onun çağdaşı olmayan programlar kurunca yada internete bağlayınca 18 lik delikanlı oluyor 80 lik dede tansiyon şeker herşey problem çıkarıyor. o antivürüsler asıl şerefsiz onlar zaten eski sistemleri onlar bozuyor.
    bilgisayarın ve telefonun kamerası mikrofonu vs. bantla kapatıyorum yıllardır birşey yaptığımızdan yada yapacağımızdan değil bu konularda bilgilenince izleniyormuşsun gibi bir his veriyor rahatsız ediyor sinir bozuyor hatta. yeni vindovs 10 çıktığından beri şöyle diyorlar nasıl olsa birkaç seneye kadar vindovs 10a geçeceksin mecbursun direnme kendini bırak o işini yapsın. yeni sistem olan hiçbir elektronik alet kullanmamayı planlıyorum 17-18 senelik eski çalışan 2. el bilgisayar parçaları satın aldım geçenlerde sıfır almaktan vazgeçtim, 2. el kendim topladım. çok güzel oldu herşey en az 15 yaşında programlarda öyle, tavsiyem şahsi işlerinizi yapacağınız fotoğraflarınızı depolamak gibi hiç internete bağlanmayan ayrı bir cihazınızın olması.
    Teşekkür edenler (2)gereksiz95 ibrahimsarikaya
    Haziran 22 düzenlendi
    bilgeyis kendi sahsi bilgisayarinin kamerasi ve ses sistemini kapali tutuyor, ben son model telofon kulanmiyorum, param olmadigi icin diyil,isdedikleri insana hastalik ve.s bulasdira bildikleri icin
    Ulen ne melem bişey mis bu teknoloji. .alsan dert almasan dert. ..yapsan sorun yapmasan sorun. .ar.ge yapsan sorun yapmasan sorun. .bide bu nanoteknoloji cikardilar. .herseyi mikro ..
    Adamlar kapalı telefon dan seni dinliyor. .Elk tesisat i üzerinden dinliyor. .paranoyak olucaz bu dino lar yüzünden. .
    bizler kendi telefonumuzu bilgisayarimizi gool lumuzu yazilalimlarimizi bildiyimiz ve bilmediyimiz.ve.s. teknolojini uretmedikce yari can insan gibiyiz, ben inaniyorumki milli teknoloji uretimi hakda isler yapiliyordur elbet, yahudiyle anlasmayi bekliyib ileri gitmekdense kendimize guvenib ve inanib yola devam etmek en hayirlisidir,yahudi neyise verende verdiyi seydende onemlisini ister
    Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 2733. Derece
    Daha önce bir yerde bahsetmiştim. Araf suresi 17. ayette şeytan bize hangi yönlerden yaklaşacağını haber veriyor. Sağ ,sol , ön  ve arka .Burada eksik bırakılan 2 yön var. Aşağı ve yukarı. Aşağıyı secde ile yukarıyı da dua ile ilişkilendirir isek , Malum şeytani teknolojilerin etki edemeyeceği iki durum var. Ümitsizlik şeytanın işi. Bizlerin ümit kaynağı ise Allah. Allahtan bir şeyler isteyebilmek için önce yeryüzünde en bedenden en küçük olduğumuz ancak Allah katında en sevimli olduğumuz secde anını yaşayacağız. Sonrasında da hiç kimsenişn engel olamayacağı dinleyemeyeceği  ve etki edemeyeceği bir şekilde dua edip yardım isteyeceğiz. Hepsi bu bırakın istedikleri kadar izlesinler, dinlesinler engel olamazlar. Biz yeter ki secde sayılarımızı artıralım.
    Teşekkür edenler (1)ARS
    Temmuz 1 düzenlendi
    geci tezi gen kendi sozunu der,bugun cecen liderinin bededeleri seh Samili rus carina satanlariydi, bizim en tehlikeli dusmanlarimiz haricideki gavurlar liderler ve ya kurumlar ayleler.ve.s. diyil, Muhamed s.a.v umetinin icindeki kendimiz bildiyimiz, gencler,liderler,din amalari,oyretmenler,dokdorlar,oyuncular,sarkicilar, gorduyumuz ve goremediyimiz insanlar  ayleler kurumlar ve s.dir, bunlari tek tek bulmadikca ve etkisiz hale getirmedikce, unmet,millet hele cok yanlislar ve zaman kaybi olucak, eskiden deve derisinen yapilan mankutlasdirmak, simdide internet televizoyon ve. baska vastalarla yapiliyor
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .