DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Rex Deus - Macron - Suriye

                             
     
     İsrail'in Suriye'ye savaş hazırlığı yapıyor haberleri üzerine, biraz geriye, Avrupa'daki başlangıç noktasına gidelim. İsrail'in Suriye'deki bu rahatlığı ve savaş hazırlığı yapması,  Fransa seçimlerini Macron'un almasından itibaren başlamıştır. Bilindiği üzere Macron Rothschild ailesine çalışıyor.Yani Fransa'yı ve "Avrupa Şeytanı'nın" kalbini siyonistlerin eline vermiş durumda. Aynı zamanda Anti-Rex planına büyük bir darbe vuran Macron seçimi, Rex'e orta doğu kapısını birde Suriye'den açmış oldu. Suriye Sykes-Picot'tan beri Anti-Rex güvencesiyle Fransa toprağıydı. Fransanın Arap baharından itibaren kabuğuna çekilmesi/çektirilmesi, orayı sahipsiz bıraktı. Ta ki Macron seçimine kadar..
            Artık  İsrail Golan'daki işgaline devam edebilir. Şimdi yapılmak istenen, Golan ve doğusunu almak böylece kıyamet savaşında su kaynaklarına ve bir "DAĞ" a daha sahip olmak, sırtlarını dayayabilecekleri. Ayrıca İsrail kendine, Lübnan-Kuneytra-Dera ve Ürdün hattıyla  kalkan yapıyor olacak.
Fakat  İsrail'e bir zorlukda Vatikandan glelebilir. Vatikan Lübnan'daki, Fransa’ya yakınlığı ile bilinen Katolik Hıristiyan Marunî cemaatle karşılık vereblir. Ve hatta bölgeden çekilen İran'da Lübnan' daki mezhepsel gücüyle dahil olabilir.                                                                                                                              
  Tabi işin denizdeki ayağını da unutmamak gerekir.Pergelin sivri ucunu israile koyup diğer ayağını Arz-ı mev-ud'a açmadan önce sınırsal dairesini çizmek isteyen İsrail, batı sınırlarını güvence altına almak için Yunanista'a gitti. Netanyahu Çipras'a en önemli konunun enerji olduğunu anlatarak, Doğu Akdeniz Doğalgaz Boru Hattı Projesini ve bu proje ile üç ülke ve İtalya'nın bağlanacağını anlattı. Böylece hem kıbrısı alacak hemde Papa'nın ağzına bal sürmüş olacak. Güneyde Suudla sorunu yok istedikleri gibi ilerliyor. Şahsi görüşüm Trump'ı Suudlara ikna ettirdiği yönünde.Siyonistlerin Turmptan istedikleri Suud olduğunu düşünüyorum. Tabi İngilteryle olan Savaşıda son hız sürüyor, bunu delili olarak Londra'daki yangın ve devamında  Brüsel'deki patlama.Güneybatıda Mısır'la bir sorunu yok,şimdilik. 
    Onlar koruma kalkanı oluşturmaya çalışa dursunlar. Din milliyetçisi yahveciler, milliyet dincisi vatkancılar ve Dinsiz Irksızların karşısında Anadolu Ümmetçileri olarak biz,  gereken cevabı her yerde,her şekilde bazende sabırla veriyoruz ve umudumuzu yalnızca Allah'a bağlıyoruz. Unutmayın Güney batıda Mursi hâLâ ölmedi.  Batıda kuzey Kıbrıs hâlâ  bizim sınırlarımızda. Güneyde her an açılmaya hazır Hilafet Sancağı var. Kuzeydoğuda "Dağ" karındaşlarımız bekler. Doğuda İpek, yolumuzdan geçmek zorunda. Kuzeyin ordusu Anadolu kartalları uçmayı zaten öğrendi sadece uzun mesafe çalışması yapıyor.Nükleer gücü,füzeleri ve F-35 leri bekliyor.. Asıl savaş hazırlığını yapan biziz..


                                                                                                                               "Cahil Ve Günahkar"       

Yorumlar

 • AzerAzer Gönderiler: 632
  sudlaarin basindaki kabile ve israil oyuna geldi bence
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Onun için kardeş Erdoğan a çok iyi sahip çıkmamız lazım derim. .şu Kılıçdaroğlu yürüyüşü Enver pasanin hareket ordusuna benziyor. .İstanbul a gelip Abdülhamid (Erdoğan i )yikmaya çalışacak gibi..ama bu kez eksik olan tam olucak kardeş kanı dokulecek. .hele bi gelsin bakalım sağı solu Airbag le sisirilmis keMAL. ..
 • AzerAzer Gönderiler: 632
  erdogani bunlara yedirmek Turke yakismaz,kk gibi ordlek adamin kafasina gore diyil bu milletin ve devletin basina gecmek,biz Turk gencleri emanete hiyanet edesi huyumuz ve kani bozuklugumuz yokdur,ALLAHA sukurler olsun
  Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Şimdi arkadaş lar Suudi velihat değişti. .Bundan sonra Coğrafya da yeni bir savaş mi var ..iran in pasifize edilmesi kısa vadede bizim isimize gelir. .uzun vadede. .Bu kahpe batı yeni bi savaş cikaricak gibi. .İngiliz piyonu vahhabi ler üzerinden. .bunlara sağlam bi dayak aticaz gibi geliyor. .kolları sivazliyalim yapistir Osmanlı'yı. .
 • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 105
  Bilmem alakasi var mi ama bu veliaht degistikten sonra Israil Istihbarat ve Ulastirma Bakani vasitasiyla Suudi Arabistana "baris" cagrisinda bulunmus. 
  Bu Suudlar ABDye o kadar parayi verince demek ki baskalarin da istahi kabarmis. 
 • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 327
  İki israilden biri diğerinin ağzına bal çalıp destek vereceğini söyleyerek savaşa girmesini sağlayıp ardından sen ve rabbin gidin savaşın diyerek yerlerinde oturmasın? böyle olursa tadından yenmez.
 • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 327
  Bunun provasını 15 temmuzda yaptılar yine yaparlar. Tarih tekerrürden ibaret. Elbet Allah 'ta bunlardan intikam alacak.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .