DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Damatlık seçme tüyoları

hicabundantleonesshicabundantleoness Gönderiler: 7
Kategori Diğer
Düğününüze az bir zaman kaldı ama hala damatlığınızı almadınız mı? Korkmayın, damatlık alışverişinizde geç kalmadınız. Kadınların gelinlik tutkusu kadar olmasa da, erkekler de (çoğu zaman) sadece bir kere evlenir ve tam istedikleri modelde bir damatlık giymek onların da hakkı. Bu yaz evlenecek arkadaşlar için ufak bir araştırma yaptım, notlarımı paylaşmak istiyorum sizinle. [url=https://shop.sarar.com/erkek-giyim/damatlik]Damatlık[/url] seçimindeki tüyolarımı okuyun lütfen.

Damatlığınızı diktirmeyi düşünüyorsanız karar vermeden önce terzinizin daha önce diktiği modellere kesinlikle göz atmalısınız. Çünkü bugünün telafisi yok. Bu işte en uzman kişiyi bulsanız bile son provanızı düğünden birkaç hafta öncesinde yapmış olmanız gerekiyor.

Smokin genelde düğün, balo gibi resmi törenlerde tercih edilir. Aslında genel rengi siyah olmasına rağmen beyaz renk olanları da harika oluyor. Eğer geniş omuzlu ve uzun boylu fit biriyseniz beyaz rengi rahatlıkla seçebilirsiniz.

Eğer kilolu bir damatsanız dar kesimler yerine bol kesim ve mutlaka siyah takım elbise giymeyi tercih etmelisiniz. Ceketin önü açık olmalı ve kemer detayı atlanmamalıdır.

Kaslı olan damat adaylarımız; ten renklerine uygun herhangi bir renk seçebilirler. Bu sene özellikle bordo damatlık modası olduğunu unutmayın! Bir klasik olarak ise gece mavisi damatlık giyerek geceye damganızı vurabilirsiniz. Ama kesinlikle Slim Fit modelleri tercih etmemelisiniz. Slim Fit modeller her an yırtılacakmış hissi vereceğinden bol kesim duran fakat çok da salaş olmayan damatlık modelleri tercih edilmelidir.

Son senelerde gelinlik renkleriyle uyumlu damatlıklar, yani eğer koyu bir damatlık seçiyorsanız içinin aksesuarları gelin hanıma göre seçilir hale gelmiştir. Kırık beyaz, beyaz, iç yelekler ya da papyonlarıyla da aranjman yapabilirsiniz.

Damatlığınızın altında açma deri bir [url=https://shop.sarar.com/erkek-giyim/ayakkabi]ayakkabı[/url] ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Muhakkak alt kısmının köseli olması, içinin deri olması ayakkabıda ayağınızı daha rahat ettirecektir ve giydiğiniz çorapta muhakkak ipek bir çorap olması lazım. Bunlar hepsi birbirine uyumlu olan aksesuarlardır.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .