DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

DerinDünya’dan Analiz ve Stratejiler

2»

Yorumlar

• Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 541
    Yani ingiliz darbesi. .
    Yanlız savaş makta sıkıntı yok. .

O bizim tarihi kaderimiz. .biz nere o oraya..benim anladigim gorunurde islam aleminin nükleer koruyucu şu pakistandi.

.şimdi iç istikrar sizlik baş gösteriçek bu arada Ortadoğu da bişeyler cevirecekler. .

Suudi Arabistan tehlikede anlaşılan. .İran i pof pof layacaklar savaş çıkar diye. .

peki bu işte Türkiye nerde esas soru bu...

Ahmet abi nin dediği gibi Pakistan da nükleer el mi değiştirecek. ..
  • yörükyörük Gönderiler: 215
    ilk başta işe Türkiye den başlarsak, devlet ben olsam ilk yapacağım iş vatan haini yetiştirmek olurdu dışarıdan yada içerden gelecek kötü emelleri olan birileri aha şu şu adamlar tam bize göre tam hain demeliler, bu şekilde o grupların içerisine adamlarımı yerleştirirdim, ancak devleti bu şekilde sağlıklı olarak yönetebilirsin.
    Teşekkür edenler (1)SerdarTopuz_
    Ağustos 7 düzenlendi
    Arkadaslar 5 tane sorum olacak forum daki lere..

yorumları telefon üzerinden cevap verdiğim için sayfa..başlık. . açamıyorum ..

Forum Yönetimi ne duyurulur. .

1 ..s400 ile strategic bir adım mi atıldı. .siyasi ve askeri dönüş u ne olur. .

2..Pakistan da yapılan darbe ile Türkiye nin cikari ne olucaktir. .Buradaki nükleer güç nasıl çözülecek. .

3..Erdoğan in yeni operasyonu ilan etmesi ile ..Sağ gösterip sol mu vurulacak ..suriyede. .
    ABD nin ve İsrail in cevabı ne olucak. .

4..mukteda el sadr hasti sabinin lagvedilmesini talep ediyor. .sadr Türkiye yanlısı diye biliyorum. .İran in cevabı ne olur. .

5..Barzani referandum a gidiyor..referandum dan sonra pyd ile arası nasıl olucak tir..
    Türkiye nin cevabı nasıl olur. .

Değerli cevap larinizi bekleriz
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .