DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

DerinDünya’dan Analiz ve Stratejiler

2»

Yorumlar

• yörükyörük Gönderiler: 305
    ilk başta işe Türkiye den başlarsak, devlet ben olsam ilk yapacağım iş vatan haini yetiştirmek olurdu dışarıdan yada içerden gelecek kötü emelleri olan birileri aha şu şu adamlar tam bize göre tam hain demeliler, bu şekilde o grupların içerisine adamlarımı yerleştirirdim, ancak devleti bu şekilde sağlıklı olarak yönetebilirsin.
    Teşekkür edenler (3)SerdarTopuz_ AhmetYozgat Azer
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 699
    Ağustos 2017 düzenlendi
    Arkadaslar 5 tane sorum olacak forum daki lere..

yorumları telefon üzerinden cevap verdiğim için sayfa..başlık. . açamıyorum ..

Forum Yönetimi ne duyurulur. .

1 ..s400 ile strategic bir adım mi atıldı. .siyasi ve askeri dönüş u ne olur. .

2..Pakistan da yapılan darbe ile Türkiye nin cikari ne olucaktir. .Buradaki nükleer güç nasıl çözülecek. .

3..Erdoğan in yeni operasyonu ilan etmesi ile ..Sağ gösterip sol mu vurulacak ..suriyede. .
    ABD nin ve İsrail in cevabı ne olucak. .

4..mukteda el sadr hasti sabinin lagvedilmesini talep ediyor. .sadr Türkiye yanlısı diye biliyorum. .İran in cevabı ne olur. .

5..Barzani referandum a gidiyor..referandum dan sonra pyd ile arası nasıl olucak tir..
    Türkiye nin cevabı nasıl olur. .

Değerli cevap larinizi bekleriz
  • tboratbora Gönderiler: 53
    cümleten selam vede saygılarımla degerli kardeşimiz serdarın bahse konu yazısına istinaden dünyadaki gelişmeler ve bizim ne yapabilecegimizi tartışalım daha dogrusu müşavere edelim  öncelikle bizlere dayatılan adeta çıplagın üzerine sadaka diye verilen elbiseler gibi rengi bedeni ölçüleri uymayan kanunlar bize zorla dayatılan egitim sistemi umumi efkarın yaşam tarzları unutturulan binlerce yıllık tarih üstüne üstlük çatışmalı siyaset düzeni bizlerin zihnini ufkunu daraltan hançer gibi saplanmış en üzücüsü de yabancı hayranlıgı cabası ekonomi siyasi vede iktisadi kültürel istilanın saldırısı altındayız kendi sistemimizi kurmak yada kurulu sistemi kendi lehimize çevirmenin yollarını aramamız lazım gelmektedir halkın faaizsis paraya ulaşması kapıtalist vahşi faaiz bankacılıgını kırmak gerekir en evvel vede mühüm hususlardan biride egitim sistemi dir hindistanın matamatige yönlendiren ingilizler bizleride kahramanlık türklük kürtlük ülkücülük ulusalcılık kategorilerine bölerek kendi öz mecraamızdan uzak tutmayı bildiler hiç bir şekilde dünya vede yaşadıgı hayatta kendine lazım olmayacak bilgilerle dolu bir nesil yetişmekte onları yuz yıllara hazırlayacak çekirdek bilgilerle donatırsak bu saldırılara karşı koyma kuvveti imkan vede kabiliyeti kazandıra biliriz  selam vede saygılarımla
    Teşekkür edenler (3)SerdarTopuz_ AhmetYozgat TheHUN
  • muharremyaganmuharremyagan Gönderiler: 33
    rothschild;

Bu yüzyıl için yaptığımız planlarımız kusursuz bir şekilde işliyor. Takvimimiz ne bir eksik ne bir fazla ilerlemek zorunda. Bu yüzyılda dünyada savaşların ve kan gdenizlerinin yoğunlaşması gerekiyor, çine verdiğimiz destekle çin halkını kendi kültüründen koparacak ve onları avrupa kopyası bir topluluk haline getireceğiz. O kadar çok para kazandıracağızki onlara biz istediğimizde lükslerini kaybetmemek için ölümüne savaşacaklar.

Kiminle? 

Amerikada öncelikli olarak bir muhafazakarlaşma hareketi başlatacağız, amerikadaki topluluklar amerikayı bizden geri almak ve özgürleştirmek için tamamen bilinçlenecekler ve onlardan aldığımız 100 yıllık kültürlerini onlara geri vereceğiz, amerikada ve avrupada yahudilere karşı bir düşmanlık başlatacağız ama sadece dindar yahudiler ve siyonizmi desteklemeyenlere zarar verecekler. Amerikan halkı o kadar millileşecekki çinle savaşa sokacağız. 

Çinle amerikanın nüfusu ve imkanları ne olacak?

Amerikanın destek gücü avrupa olacak, amerika ve avrupa sömürdüğü tüm ülke ve bölgelerden asker devşirecekler ve nüfusları çinle eşit olacak. Teknoloji açısından çin amerika ve avrupayla eşit seviyeye gelecek ve bu savaşta aslında iki kutuplu bir dünyayı savaştıracağız. Dünyadaki bütün topluluklar bu savaşa taraf olacak, nüfusu en az ilk 50 yılda yarıya indireceğiz. Bize biat eden dostlarımızdan yeni dünya düzenine zeki yöneticiler atayacağız. Artık parayı biz yönetmek yerine biz üreteceğiz. Bizim ürettiğimizin dışında bir alım gücü olmayacak. Diğer topluluklar hak ettikleri gibi bizim hizmetkarlarımız olacak ama masrafları olmaması için günlük yiyeyecek ve içeceklerini üreteceğimiz kapsül yiyeceklerden alacaklar. Geliştirdiğimiz robot teknolojisi ile insandan daha verimli ve insandan daha az masraflı  robot ırkını kuracağız ve bizim krallığımızda bizim yarattığımız yeni topluluklar olacak. Bize vaad edilen dünya yeniden Tanrı tarafından bize veriliyor. 

İlk 10 yıllık takvimimizde amerikanın ortadoğudan geri çekilmesi ve ortadoğunun türkiyeye teslime dilmesi gerekiyor. Türkiye yönetimindeki ortadoğu, çinle abd savaşında çine vereceğimiz destek olacak. Yeni nesil enerjiler artık ortadoğuda yok ve bu enerjileri biz daha 50 yıl önce oldukları topraklarda sahip olduk ve bu yüzyıl kullanmaya başlayacağız.

Papa ve kraliçe bize verdiği desteğin her zaman karşılığını fazlasıyla alacaktır.
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
  • AzerAzer Gönderiler: 673
    ben dedi kodulara inanan bir insan diyilim, lakin bazi dedi kodular eger kulagima ilginc geliyorsa, onu beynimdeki zehin sarayimin bir tarafina sakliyorum, gelicekde lazim olur diye,,, esgiden nadiren duydugum, bir dedi kodu vardi,, ,, sn Erdoganin rothschild aylesiyle cok samimi bir iliskisi oldugunu, ve o aylenin yardimiyla basa getirildiyini, ve din uzerinden halki yanina toplamagi, aslinda o aylenin bir oyunu oldugudur

ben kendi sorunumuz olan Karabag isqalinen onemli ve vacib bildiyim, sorun Turkiyenin guclu olmasi ve parcalanma masidir, Turkiyenin dunya sahnesine inmesi kendi akliyla ve kendi gucuyle, beni bir Musluman Anadolu Oguzlu Turku olaraq qururlandiriyor ve buyk hedefleri dusunduruyor, cunki Turkiye son kaledir ve bugun Meke Medeni Kudus nasilki bizim manevi kalemizse, Ankara gucumuzun ve var olmagimizin kalesidir, eger Allah gostermesin Ankara duserse tum Islam  Muslumanlar ve namusumuz serefimiz duser, dusmek derken yalniz isqali nazarda tutmuyorum, yani manevi dusmeyi ve Milli olmuyanlarin, Ankaranin idare etmesinide dusmek ve isqal kimi nazarda tutuyorum, ona gore hep benim gozum Ankarada olmusdur, ordan gelen bir karar benim ucunde guvenilir ve  vacipdir, cunki basqa guveneceyim bir yer ve bas kent yokdur bu dunyada,  eger Ankara Rahmani aklin kontrolunde ve emrinde olursa, muhaqat yarin ve belkide yarindande once Karabag ve tum Musluman aleminin sorunlari cozulecekdir

yukarda dediyim gibi ben dedi kodulara inanmiyorum, inandigim sn Erdoganin bir Musa misali bir insan oldugudur, ve o Musa yalniz Ankarani itden kopekden temizlemek icin deyil, dahada fazlasini yapmak icin gorevlendirildiyidir
    Teşekkür edenler (1)tbora
    kardeşim  azer allah özel olarak peyganberlerini ve kitaplarını gönderdi son kitabını da kendi koruyacagını beyan etti kımsenin özel olarak gönderildigi falan yok erdogan bu milletin uhdesindeki aynaya yansıyan resmi dir türkler yani oguzlar ölü taklidi yapan yegane millet tir şimdi kıyam vakti dir şu aile konusuna gelince onlardan izinsiz hiç birşey olamayacagı aşikar degilmi belediye ye işçi çaycı olabilmek için bile torpil lazım oldugu günler geçeli fazla zaman geçmedi üzerinden her köşe tutulmuş halde idi ne olduysa  oldu uyandı yada uyandırıldık önemli olan istikametin dogrulugu dur vede karınca kararınca top yekun mücadele selam vede saygılar cümle kardeşlerime

Teşekkür edenler (1)Azer
    ajanslara  düşen haberde ankaranın çankaya ilçesinde vergi dairesindeki patlama yansıdı naçizane çözümlemem odur ki bu patlama afrin operasyonu ile alakalı anlaşılan fransızlar bize bir mesaj vermek istiyor alman ortaklarıyla rusya ile yakınlaşma o sana yol verdi ama ben karşıyım demek istıyor sözde ermeni olaylarını ısıtıp bize parmak sallamaları yetmemiş olacak ki bu mesajı verdiler ankarada olması devlete mesaj çankayada olmasıda yüzyıl önceki anlaşmalara uymamızı afrinde fazla ileri gitme demeye getiriyorlar 
  • AzerAzer Gönderiler: 673
    dogru kardes ozel gonderilenler peyqanberler ve kitaplar olub, birde ozel hazirlanan insanlar da var
    Teşekkür edenler (1)tbora
  • TheHUNTheHUN Gönderiler: 380
    Şubat 3 düzenlendi
    Muharrem kardeşim hedefi adeta 12'den vuran bir analiz olmuş. Zihnine ve yüreğine sağlık. Gerek Ahmet abi'nin bugüne kadar yaptığı analizler ve vardığı sonuç, gerek derin dünya platformunda düşünen ve sorgulayan kardeşlerimizin analizleri olsun, küresel bir savaşa mı sürükleniyoruz? Sorusunun cevabını bize maalesef "Evet" olarak vermektedir. Ve bu öyle bir savaş ki, karşımızda sadece eli silahlı terör örgütleri ve paralı askerler yok. Şeytani aklın sahipleri tüm insanlığa asimetrik bir saldırı başlatmış durumda. Senin de bildiğin gibi Dünyanın son 300 yılını dizayn edenler,
    bunların siyasal lobileri, ezoterik örgütlerii, organizsayonları, paganizm ve mitoloji ile teknoloji ilişkileri, semboller ve rakamlar üzerinden verilen subliminal mesajlar, Rothschild'ler, Rockefeller'lar, Bilderbergler, 300'ler komitesi CFR, Council of Foreign Relations gibi merkezlerin dini, ideolojik planları, UN, IMF'nin yapısı, Bir Kuşak Bir Yol Projesi. 4.Sanayi Devrimi, Robotlar, Dijital paranın arka planı, yapay zeka, biometrik çipler, hacklenebilir insan, Singularity Projesi, ve gelecekte önümüze konulması tasarlanan yeni dünya dini "New Age" ile Satanizm Transhumanizm ilişkisi bilinmeden, eşcinsel LGBT'ler ve bunların dünyaya hangi mekanizmalar üzerinden pompalandığı ve onların ülkelerdeki temsil ettiği STKlar, medya, sosyal medya, sponsorları, Hollywood filmleri, müzik endüstrisi, kitle yönetim, manipülasyon yöntemleri bilinmeden,
    ve bu kavramların anlamlarını bilmeden yapılan ve yapılacak yorumlar ve analizler yetersizdir,
    diyerek şimdi gelelim asıl konuya..
    ABD'nin siyonist itrail lobisi ile mesihçi evanjelistleri vaat edilmiş toprakları istiyor, bu artık çok açık ortada. Ayrıca Irak'ın ve Suriye'nin petrolünü PYD teröristleri eli ile Akdenize indirme ve 20.yy'da olduğu gibi dünyanın süper gücü olarak kalma, ve Dolar'ın dünya hakimiyetini sağlayarak Çin merkezli küreselcilerin bir kuşak bir yol projesine engel olma peşinde.
    Bu yüzden Suriye DAEŞ'e işgal ettirildi, sonra PKK/PYD'ye devredildi ve bu amaç doğrultusunda da teröristleri kullandılar ve halen de kullanmaktalar.
    Türkiye, Fırat kalkanının devamı olan Afrin operasyonu ile oyunu bozmak için harekete geçti ama bir yandan da Küreselciler denilen finansal elitler "Bir Kuşak Bir Yol Projesi", 4.Sanayi devrimi ve dijital para ile dünyayı Küreselizme doğru sürüklemek istemekte.
    İngiltere. Almanya, Fransa ve Türkiye projede yer alacak ülkeler. Bölgenin kilit noktası olan Türkiye olmadan ise bu projenin yürümeyeceği biliniyor.
    Küreselcilerin Çin üzerinden Türkiye'ye bu proje için büyük yatırımlar yapacağı ve Türkiye'nin ekonomik olarak önünün açılacağı vaat ediliyor. Burada bir parantez açıp, kapalı kapı diplomasisi yapanlar daha başka ne gibi vaatlerde bulunmuş olabilirler? Diye soralım..
    Şimdi soru şu;
    Türkiye ABD'nin bu kuşatmasını kırmak ve kendi sınır güvenliğini sağlamak için Transhumanist küreselcilerin yanında pozisyon almış durumda görünüyor, lakin ABD de kolay kolay pes edeceğe benzemiyor. İtrailin siyonistleri ve ABD'nin evangelistlerinin Kudüs hesabı ve kapitalizm hegemonyasını sürdürme planları küreselcilerden darbe alarak bitecek mi? Aynı zamanda Yeni Dünya Düzenini kurmak isteyen, ve bugüne kadar süreci perde arkasından ustalıkla orkestra ettiği düşünülen en tepedeki şeytani aklın sahipleri oyun kurucular, bu yüzyılda Kapitalistler ve Küreselciler diye ayrılmış iki gücün çoktan başlamış olan hegemonya savaşını yalnızca politik ve ekonomik olarak olarak sürdürmelerini seyretmekle yetinecekler mi, yoksa askeri unsurlar ile jeopolitik coğrafi bir savaşa dönüştürmelerine de destek verecekler mi? Eğer öyleyse 1'den fazla kuş vurmaya alışmış olanlar, Arzı mevud topraklarının siyonistlere verilmesi, Yeni Dünya Düzenine giden yolun önündeki en büyük engel olan Rusya, Türkiye, İran gibi güçlü ulus devletlerin parçalanması, ve totaliter "Tek Dünya Devleti" rejimine imkan verecek otoritenin kurulması dışında daha başka neleri amaçlıyor olabilirler? Ya da bütün bu mücadele 21.Yüzyılda insanlığı zıvanadan çıkaracak Transhumanizm'in önündeki tüm hukuki, dini, ve etik engellerin tamamen ortadan kaldırılmak istenmesinden dolayı mı? Dünya nüfusunun azaltılmaya çalışılmasının da bir nedeni bu mu? 5 metrelik Georgia Guide taşına 8 ayri dilde yazdıkları gibi "Nüfusu 500 milyonun altında tut"
    Yani ruh ile beden bağı koparılmış, çiplenip formatlanmış ve istenildiğinde hacklenebilir esir bir insan modelini kontrol edilebilr bir sayıda muhafaza et!
    İnsanlığın ışık hızında firavunlar tarihine doğru geri gittği bir dönemden geçerken,
    Arş-ı alanın sahibi Yüce Allah bu savaşta devletimize güç kuvvet, idare edenlere basiret versin. Dünya tarihine imzasını atmış kahraman ordumuzun yar ve yardımcısı olsun, vatanımıza/milletimize/müminlere zeval vermesin, şeytanın taraftarlarını bozguna uğratsın.
    Teşekkür edenler (3)tbora muharremyagan Cengizhan_29
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .