DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

isyan etmek üzereyim

HakanKutalmisogluHakanKutalmisoglu Gönderiler: 20
Kategori Diğer
derindünya bir araya gelmiş tüm dostlarıma buradan seslenmek istiyorum. lütfen sizlerde görüşlerinizi yazın ve katkıda bulunun. ahmet yozgat hocamızı uzun zamandır takip etmekteyim ve uzun zamandırda forumdayım. eyvallah herşey çok güzel(di). evet güzel(di). bir anda ne olduysa forumda yazanlar çöküşe geçti. hani o hep yazan arkadaşlar? hani makaleler veya günlük yorumlar?
ahmet hocam kuusuruma bakmayasın ne sıkıntılar çektiğini bilmiyorum ama gerçekten gündemdende olaylardanda koptuk iyice. çünkü video gelmiyor. ne oluyoruz arkdaşlar? ya nerde bu forumun sahipleri yani üyeleri yani forumdaşlar? Heh iki üç arkadaş var Allah razı olsun. hergün birşeyler yazıyorlar mutlaka. onlarda olmasa zaten forum hep aynı kalacak. arkadaşlar biz ne için geldik buraya? yahu diğer işlerimiz bizi bu kadar hapsetti kendine. biz bir dava için bu kapıdan içeri girmedik mi? başüstünde karşılanmadık mı? ilk defa birileri bu kadar net gerçeklerden bahsetmedi mi bu platformda? elbette ahmet hoca yorulmuş olabilir, sıkıntıları olabilir. yahu bu adam biz iki üç birşey daha öğrenelim, yerimizi bilelim vs. diye uğraşıp didinmiyormu? şimdi o yokken yada o bu durumdayken bizimde bu işi boşlamamız hakmı? bizi alıkoyan neee? 
TÜM ÜYELERE ÇAĞRIMDIR. ACİLEN FORUMA DÖNÜYORUZ. BİRLİKTE OMUZ VERDİĞİMİZ ŞEYE TEKRAR SAHİP ÇIKIYORUZ. 
not: biraz içimi dökmek istedim. forum bunun için bile güzel bir yer. işte neden burda değiliz beyler

Yorumlar

• AzerAzer Gönderiler: 548
    sabirli ol arkadas, elbet ahmet hocanin bir bildiyi var
  • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 369
    Sevgili Hakan doğrusunu söylemek gerekirse forumdaki yavaşlamanın sebepleri belli. Birçok kardeşim ne düşünüyor bilemiyorum lakin fikir özgürlüğü adına forumu kullanıp kendi zehirini akıtan kişiler sayesinde forumun seviyesi oldukça düştü.  Daha vahim olanı da bu  kişilere müdahale edilmemesi sinirleri gerdi.  Bu nedenle seviye de düştüğü için kopukluklar yaşandı. Eminim bu süre geçici olacaktır. Bekleyip göreceğiz.
    Selamlar saygılar.
    Teşekkür edenler (3)Azer AhmetYozgat ARS
    Temmuz 4 düzenlendi
    Fikir özgürlüğü adına burada atasına devletine milletine ırkına bilerek ve isteyerek hakaret, küfür husumet saygısızlık yapan kişilere karşı tüm forum üyeleri gereken uyarıyı ve ikazı yapmalıdır. aksi takdirde 5. viteste giden arabanın birden bire 1. vitese düşmesi yanında  forumda balans ayarı da  kalmıyor. Ha bu formun fikri müktesebatını beğenmeyenler de kendisine yeni mecralar bulmalıdır. Yoksa geçenlerde Ahmet abimin bir makalesini okudum.Biliyorsunuz Katar olayı son bir aylık olaylar zinciri bunu hep birlikte yaşadık.lakin Ahmet abimizin özellikle Katarı işaret ederek Şubat ayında yazdığı makaleyi tekrar okuyunca doğrusu engin öngörüsü ve ileri görüşlülüğü şahsen beni oldukça etkiledi. Burdan kendisine de selamlarımı gönderiyorum.  Ayrıca sevgili Hakan sıkılmanada  hiç gerek yok bu arada bence Ahmet abinin eski makale ve videolarını izleyerek değerlendir. Özlenen performansa ulaşılır bunda şüphen olmasın.
    saygılar

Teşekkür edenler (2)AhmetYozgat ARS
    Temmuz 5 düzenlendi
    Bahsi geçen makale KUZEYİN GÖK GÜRÜLTÜSÜ  Suudilerin islam ordusu. Bu makale 11 şubatta yayınlanmış.Henüz Katarla ilgili bir gelişme ortada yok iken. bu makalede geçen KATAR la ilgili bölümleri ve cümleleri tekrar tekrar okumanı tavsiye ederim.
    Teşekkür edenler (1)AhmetYozgat
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 299
    Senede 1 ay bedenlere oruç tutturularak dinlendirilir de zihinlerin buna ihtiyacı yok mudur? Sürekli yorum yapılmaz arada bir zihinler dinlendirilir sadece gözlem yapılır, sonrasında yeniden çalışmaya başlar. Bizimkisi de bu misal . biraz dinlenmece. Malum şuan tam da zihin dinlendirmeye müsait bir ortam var. Ahmet ağabeyde bunu fırsat bilerek kullanmış diyelim ve malum hakim ağabeyin bahsettiği projelere gelelim. İlk şahsın saldırıya geçtiği ve ortamı bulandırdığı gün bir yorum yaparak bunun bir proje olduğunu ve görmezden gelmemiz gerektiğini gerekirse silinmesi gerektiğini söylemiştim. Sonrasında göstere göstere geldiler ve her biri farklı dallarda birer proje olarak derin dünyaya girme teşebbüsünde bulundurlar. Ama giremediler . giremezler. Sadece bizi yavaşlattılar. Bizde onların bahanesiyle dinlenmiş olduk. Herkes Ahmet ağabeyin yeni videosuyla başlarız diye düşünürken sen çıka geldin bu işi biraz erkene çektin. Hayrolsun. Herşeyde bir hayır vardır. Ve bu msj bizi biraz hareketlendirsin . Beyin jimnastiklerimiz kısa hareketlerle başlasın inşallah. Ben her gün buradayım ve her türlü sohbete açığım selametle.
    Teşekkür edenler (2)AhmetYozgat ARS
  • ARSARS Gönderiler: 19
    Esselamunaleykümverahmetullah  değerli dostlar...
    Hakimbeyaz arkadaşıma canı gönülden katılıyorum. Forumda her hangi bir konuda muhalif bir görüş bildirilmesine saygı ile karşılıyorum. Yoksa, at gözlüğü takmış bir sürü insanın kendi düşüncesinin hep doğru olduğu varsayımı ile hareket etmiş olurlar ki, bu çok büyük hata olur. Bir bakmışız bir gün çıplak kral olmuşuz...
    Ancak, tarihi, siyasi, dini, ahlaki tüm konularda farklı düşüncelerde olan bir arkadaşın foruma katılıp zehirlerini akıtması da foruma sabotaj olarak algılayıp, forum yöneticilerinin bu tür hesapları engellemesi gerektiğini düşünüyorum. Aksi halde, bu saçma yorumlara cevap verme gereğini duyuyoruz ve o zaman forum amacından uzaklaşıyor ve iş çığrından çıkıyor.
    Konu ile ilgili olarak bence; şikayet kutucuğu eklensin ve mesela 10 kişi bir kişiyi şikayet eder ise, o kişi forumdan uzaklaştırılsın...
    Bu arada Ahmet abi, yorumlarımızı okuyor ama, ses yok. Ahmet abi, tatildeysen, dinleniyorsan, bize yeni bomba projeler hazırlamakla meşgul isen bir sorun yok. Ancak, geçtiğimiz aylardaki hastalığından dolayı endişeliyiz.
     " Ben iyiyim" deyip  Allah'ın "selam"ını bize verirsen bizi çok mutlu edersin...
    Allah a emanet olun...
  • HakanKutalmisogluHakanKutalmisoglu Gönderiler: 20
    arkadaşlar ahmet hoca döndü. yeni yazısı haber sitesinde yayınlandı. bence videolarda gelecektir az kaldı bakaılm
  • yörükyörük Gönderiler: 240
    çekilmiş ama yayınlanmamış videolar yayınlansa aylarca forumu meşgul edeceğini tahmin ediyorum, zamanı değil demekki. biz birşeyleri bilsek yada bilmesek ne fark eder etkisi olmaz, devletimizin yaptığı yada yapacağı şeyleri karşı tarafların öğrenmesi yada ip ucu elde etmesi sıkıntı yapar, bu açıdan bakmak lazım, bize düşen analizlerin olgunluğa ulaşabilmesi için akıllıca yada aptalca farketmez fikirler ortaya çıkarmalıyız.
    Teşekkür edenler (1)SerdarTopuz_
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .