DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

RFID-Chip

2»

Yorumlar

 • misafirmisafir Gönderiler: 257
  The Hun- yazını tekrardan yazmalısın. Önemli bir konuydu.
 • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 331
  thehun Kardeşim kimse senin yazını silmedi  silmez de bazen forum sıkıntı yapıyor bizlere de oluyor . yazdığın yazıyı uzunsa yollamadan önce kaydet .bilgisayarında dursun . silinirse yeniden yüklersin zayi olmasın. Hoşgeldin aramıza.
  Teşekkür edenler (1)SerdarTopuz_
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Hoşbulduk kardeşim.
 • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 331
  Şeytanın 4. en büyük büyüklenmesi diyebiliriz buna ve bu tam anlamıyla dünyaya hakim olduktan sonra kıyamet kopabilir. Şeytanın Allah'ın kulları üzerindeki en büyük baskılarından biridir. Bunun ne ümmete ne müslüman coğrafyaya kullanımı bizim elimizde dahi olsa hiç bir katkısı yoktur.
  Yine kavramlar üzerinden Allah'ın her bir kavramına karşı yapılacak sinsi bir çalışmadır. İnsanlar işin arka planını anladıklarında herşey için çok geç olabilir,olacaktır. Tek hüküm sahibi Allah'tır. Bunlar doğa olayları , doğumlar, hüzünler, sevinçler , kazanımlar, ve çalışmalar üzerinden insanları dönüştürme çalışmasına girmeye çalışıyorlar. Ama Allah'ın da bir bildiği vardır. Allah adildir. Yakıtı insan olan cehennemine girmeye hakedecek insanları belirlemesi açısından bir imtihandır. Bizim yapmamız gereken basit düşünmektir.İmanı konularda sıkıntısı olmayan müslümanlar için önemsizdir.Bunun karşısında yapılması gerekenleri Allah kuranda muhakkak belirtmiştir. Bizim görevimiz bu tehdidekarşı nasıl bir çalışma içerisinde olmamız gerektiğini kurandan araştırıp bulmak ve ümmeti uyarmaktır. Bu konuda görevi üzerime alıyorum.Birlikte çalışmak isteyen arkadaşlar var ise de özelden bana yazabilir. Bir grup kurup çalışabiliriz. Yok isede sıkıntı değil. Allah ne güzel vekildir. Selametle.
  Teşekkür edenler (1)BAMSI_BEYREK
 • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 105
  Seytan Kuranin deyimiyle bize hep önden, arkadan, sagdan ve soldan yaklasti ve hala yaklasiyor ama bu cip isinde basarili olursa bizim icimize girmis olacak ki bu dedigin gibi büyük bir felaket olur. Özgür yaratilan insanoglunun tamamen boyundurluk altina alinmasidir. Bu teknolojiyi bize yine cagdaslik, ilericilik ve bilimsel diye yutturacaklar - ki bunu yazida anlatmistim; ZDF spikerinin "Afrika´da bile yapiliyor, Isvec´te insanlar yaptiriyor, onlar cok ilerideler teknolojik olarak, biz geride kaliyoruz" - demesi buna bir isarettir.

  Grup demissin. Nasil bir grup? Nasil faaliyet gösterecek? Biraz anlatir misin?
 • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 105
  Ayrica bu spiker (Klaus Kleber) bir olusuma mensupmus; Atlantik köprü mü neydi. Onu da söylemeden gecmeyeyim. Youtube´da almanlar bu adama nefret kusuyorlar.
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  Ağustos 2017 düzenlendi
  seytanin bizim icimize girmeye iytiyaci yokdur, zaten yanimizda ve icimizde var, konu seytan cehenem ahalisinin sayini artirmak istemesidir, insanligin eliyle insanligi vuruyor, kendisi cezazisinin farkinda ve bilincindedir, sadece gorevini yapiyor, seytan bazi insanlara yanlis yaptiramiyor, cipler herkes ucun diyil sadece zorluk cikardan insanlar ve toplumlar ucun dur, korkak ve imansiza cip takmaga iytiyac yokdur
  Teşekkür edenler (2)misafir Cengizhan_29
 • misafirmisafir Gönderiler: 257
  Şeytan ilk defa özetleyen biri Azer. Gerisi masal anlatıyor.
  Teşekkür edenler (1)Azer
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  İnsanlığı köleleştirmeye yemin etmiş küresel satanist çete fiziki parayı tamamen ortadan kaldırmanın peşindedir. Başta ABD'nin bazı eyaletlerinde olmak üzere Avrupa'nın bazı ülkelerinde pilot uygulamalara çoktan başlanmıştır. Ancak insanların tepkisinden dolayı bunu alıştıra alıştıra yapmaktadırlar. Kredi kartları ve kontürlü toplu taşıma kartları buna en iyi örnektir. Özellikle radikal hıristiyanlar çiplerin İncilde geçen şeytan'ın mühürü olduğunu iddia ederek bu duruma şiddetle karşı çıkmaktadırlar.
  Benim çipler hakkında şahsi görüşüm bu sisteme bir anda ve zorla geçemeyecekleridir. Ancak 3. Dünya savaşı sonunda planlarını gerçeğe dönüştürüp Dünya nüfusunu azaltabilirlerse o zaman kurdukları "Yeni Dünya Düzeni" ile bu sistemi hayata geçirmelerinin önünde bir engel olmayacaktır.
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Hoşbulduk kardeşim. Bilgi güçtür. Ve biz bildiklerimizi aynı safta olduklarımızla paylaşmalıyız. Zira Şeytanın taraftarları boş durmuyorlar.
  Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Kasım 2017 düzenlendi
  3.Dünya ülkeleri başta olmak üzere herkes Kripto para kullanmaya başlayacak. Dünyada Bütün ülkeler kullanırken Türkiye duracak mı? Cevap; Hayır.
  Bizim Finans uzmanlarımız şimdiden dijital para sistemine geçiş için hazırlıklarını yapmaya başladılar bile. Satılık Tv kanallarında konuşturulup milleti buna hazırlamaktalar.
  Peki sonra ne olacak sorusunun net cevabı ise şu; Her yere Bitcoin makinaları konulacak. ATM makinaları gibi. Cep telefonuna kontür yükleyip markete gidip fiziki bir para birimi olmadan dijital olarak alış verişini yapacaksın. Peki ne değişecek? Değişecek olan şey şu; Paranın icad edildiği günden bu yana İnsanlar fiziki bir paranın varlığına duymuş olduğu alışkanlıktan kurtulacaklar. Sanal'a alışacaklar. Peki bu şekilde devam eden finansal sistemin 10-15 yıl sonrasında ne olması ihtimali var?
  Şöyle diyecekleri umuluyor; sizi bu cep telefonlarıyla sanal ortamda yaptığınız alış veriş derdinden kurtaracağız. Yeni bir sisteme geçiyoruz. Herkes çip kullanacak. Çip'in aktif hale gelebilmesi için ellinize enjekte edilmesi gerekiyor, Bu sayede markete alış verişe gittiğinizde elinizi otomatik kasiyere uzatıp çipe daha önce yüklenmiş dijital kontürü kullanacaksınız. Peki ben bu zımpırtıyı vücuduma taktırmak istemiyorum diyenler alışverişin çiplerle yapıldığı günlük yaşama nasıl ayak uyduracaklar?
  Peki sonrasında daha neler olabilir?
  Ya 3. Dünya savaşınının alevlenmesi sonucu nerden atıldığı belli olmayan bir EMP bombası ile elektrikle çalışan bütün cihazlar durursa! Ya da beklenmedik bir Güneş patlaması ile elektrik denen şey yeryüzünde ortadan kalkarsa! Ya da dijital para sistemi hacker'lar tarafından ele geçirilirse, ve ya kötü niyetli insanların eline geçerse!

  Devamını da Derin Dünya takipcileri speküle etsinler..
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
 • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 306
  Chip takılan insanlarda ırklarına göre ayrı ayrı mı chip ismi alacaklar? 
 • yörükyörük Gönderiler: 266
  o değilde suudiler bir robota neden vatandaşlık verdi!? devlet bahçeli de bu soruyu sordu geçenlerde birşeylermi biliyor.
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Kasım 2017 düzenlendi
  Yörük kardeşim nokta atışı bir şey söyledin. Suud'un vatandaşlık verdiği o robot sıradan bir robot değil. İnsan gibi hissedebilen next generation dedikleri Humanoid bir robot. Adı Yunan mitolojisinde yok edici anlamına gelen Sophia. İngilizcesi Terminator.
  Dr.David Hanson tarafından 2015'de yapıldı ve Hanson robotics company tarafından geliştirilerek 2017 yılının başlarında seri üretimine geçildi.
  O kadar enteresandır ki suud'lar Vizyon 2030 diye bir proje başlattılar. Tabi kendi başlarına değil, küresel satanist çete'nin organizasyonu ile.. Ardında da seri üretimi yapılmış bu robotları suudlara sattılar. Ne olduysa bir iki hafta sonra Suudi Arabistanın içi karıştı. Prensler bir bir tutuklanıyor şu anda. Petrol fiyatları da bir anda tırmanışa geçti.
  Bir takım dolaplar dönüyor orada ve spekülasyonlar yapılıyor ama ne olup bittiği henüz pek net değil.
  Sanırım önümüzdeki zaman sürecinde tablo yavaş yavaş netleşecek ve daha net görebileceğiz.

  Rise of the AI Sophia (Yapay zekanın yükselişi)
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .