DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

Rothschildler ve Atatürk

245

Yorumlar

• BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 573. Derece
    Ama su bir gercek ki insanliga son 500 senedir okkali bir yalan atiliyor. Komplo teorisi denilen seyler bir bir ortaya cikmaya basliyor. Bakalim daha neler cikacak. Ilerleyen zamanlarda bizlerin cani bayagi yanacak ve gönüllerimiz bayagi kirilacak. Allahu alem.
    Teşekkür edenler (3)Cengizhan_29 ARS BiKarınca
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 3573. Derece
    Benim için soru işareti olan ingiliz in 3 gün İstanbul da kalması. .sadece Atatürk yaptı her şey i denmesi. .Fevzi Çakmak. .Kazım Karabekir bu iş in neresinde. .Atatürk Samsun a giderken her tarafı düşmüş bi devletin gemisi ile samsun a gidiyor. .ne hikmet hiç bir düşman la karsilasmamis. .
    Teşekkür edenler (1)ARS
    Şu anki siyaset ciler i takip ediyorum. .feto konusunda arkadaş lar arasında haklı çıktım. .Çünkü hep bu adamları sorguladim. .işleri güçleri para emmek ti..bi dini örgütun çok para ve devlet ile ne işi olabilir di..ama bunları içimize yerleştirme yapanlar laik lik teranesi ile milletin başına kicina dinine karisilmasi. .millet de care olarak bu kansizlara bizim adımıza sen bunlara uğraş. .bizim coluk çocuk devlet içine girsin. .ne bilsin hain cikacagini. .

Şimdiki siyaset ciler. .ben Erdoğan in ingiliz ve yahudi ler in bi kolu ile nicin anlaştığı ni hala anlamış değilim. .Devlet in çıkarı için se eyvallah. .ya başka bişey içinse. .
    Teşekkür edenler (1)ARS
    Ve su soruyu soruyorum kendime. .

Eğer Erdoğan hain çıkarsa..

Bu coğrafya yada yaşayan tüm müslüman lar ve Türkler için psikolojik yıkım olur. ..

100 yıl daha kendimizi toparlayamayiz

Gelecek olan varsa bile ben *hasa) peygamber im dese kimse inanmaz ..

Erdoğan suan gerçekten bi umut. .bi ışık. .

Şuan tüm müslüman alemi ona güveniyor. .

Her kes ile kavgalı. .

Ama ingiliz ile değil. ......
  • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 573. Derece
    Dedigim gibi, hic kimse mutabakat olmadan bu düzende bir ülkenin basina gelmez. Belki Erdogan ilk önce anlasip sonra gücü elinde toplayinca caymis olabilir ya da hala onlarin adami, bilemem. Ama insaallah gönüllerimiz yikilmaz, yoksa gercekten batariz.

Mustafa Kemale gelince, o konuda daha fazla arastirmada bulunmak isterim, yoksa yarim yamalak bilgilerle bir yere varamam.
  • ARSARS Gönderiler: 152. Derece
    Arkadaşlar, 100 yıl önceki Osmanlı yı yıkma ve paylaşım savaşında bu gün Irak a olanın aynısı oldu, Buna böyle bakmak lazım, Aradaki tek fark, Irak da bir kahraman bulamadılar, o kadar... O günden bu yana İngilizler (hatta, NATO İle beraber ABD ve bunların uşağı Almanya) tarafından yönetilmekteydik... Biz bağımsızlığımızı 16 nisan da ancak alabildik, Ancak, içimizdeki beyinleri yıkanmış devşirmeler halen mücadele içindeler...Ancak, Atı alan Üsküdar'ı geçti.!

Bir kişiyi veya bir oluşu değerlendirmek için, tarihsel konjoktürde bakmak lazım, FETÖ, bir CIA projesidir. Ak parti ve RTE de bu projenin devamıdır. 1999 yılında adamlar Apo yu bize verip Feto yu alıp götürdüler, Bunu bizim zannettiğimiz, ama çoğu kripto olan bizim askerlere yaptırdılar...Sonra da Feto,  RTE yi yanına çağırıp, öp bakayım elimi demiştir. O da öpmüş ve 2002 seçimlerini kazanmakla kalmadı, arkasından estirilen rüzgarla devletimiz de uçurumun kenarından alınarak, tam gaz büyütülmeye başlanmıştır. Taaaa ki, RTE nin onların adamı olmadığını anladıkları ana kadar. Ondan sonra hep saldırdılar, Parti kapatma davası, Oslo, Hırsız, Hain, Diktatör Yaftaları, e muhtıra, 15 temmuz hep bu gidişin durdurulması için yapılmıştır. Fakat, şu an ben de Başkanımızın kraliçe ile anlaştığını düşünüyorum, ama, iki kutuplu dünyada tek başına nereye kadar mücadele edebilirsiniz??? Ya pentagon, ya kraliçe, birisi ile anlaşmak zorundasınız.. Yalnız bu sefer aslan payını bize vermek zorundalar diye düşünüyorum. Çünkü, biz olmadan asla olmaz....
    En doğrusunu Allah bilir.
    Sevgilerimle, Allaha emanet olun...
    Ali Rıza SAĞBAŞ
    Ali Rıza kardeşim bu dediklerin Tamam'ı doğru. .Ak parti proje partisi. .ilk teklif rahmetli Erbakan a yapıldı. .kabul etmedi. gül ve Erdoğan kabul etti. .Erdoğan sağ gösterip sol vurdu..karsilastigi olaylar kendi becerisi ile tersine çevirdi. .geldiğimiz nokta idari olarak paçayi kismi olarak kurtardık. .hala askeriyedeki ulusal cilar tehlike arzediyor. .Bunların darbe yapma olasılığı çok yüksek. .şimdilik Suriye politika si ve Rus politika si bunların istediği gibi gitti gi için sesleri çıkmıyor. .yaaa sonra. .

Bu kadar badire ler atlattı. .ama ingiliz ile hiç catismadi. .

Kraliçe ile anlaştı.
    Ne karşılığında. .

Atatürk yeni devlet kurmak karşılığı anlaştı. .
    Harf ve dil İnkılap i yapılarak geçmiş le olan bağ tamamen koparildi. .

İsrail in bi kanadı ile anlaştı. .
    Leviathan bölgesinde ki doğalgaz ve petrol için. .

Ama Kraliçe ile ipek yolu icin anlaştığı ni duydum. .ve dünyadaki Türk lerin bulunduğu Coğrafya lar harekete geçtiği zaman sıkıntı büyük olur..

İngiliz kontrolünde olursa bu güç ne olur sizce...

Tekrar söylüyorum Erdoğan hain çıkarsa bizim için yıkım olur...

Şuan a kadar destekledik ..ama Erdoğan dan sonrası da önemli. .herkes fanı..

Erdoğan in kaderi Türkiye nin kaderi oldu. .
    Teşekkür edenler (3)ARS BiKarınca TheHUN
  • MankurtTrkMankurtTrk Gönderiler: 111. Derece
    15 Temmuzda ,15 yıl ( 109 yıl ) sonra Erdoğan Türkiyede yönetime ortak oldu. Bunun en belirgin tarafı Fidan ve Akar'ı görevden alamaması.
    Ahmet Yozgatlının Atatürkü övmesi boşuna değildir. Atatürk , Ahmet Yozgatlıya göre Türkiyeyi arapların bozuk itikatından kurtarmış Türklerin hanif dinine sokmuştur. Atatürk ile Türkler hanif dinlerine dönmüştür. 
    Ahmet Yozgatlı,  Fettullah'ın yolunu takip edip kendine mürıdler toplama peşine girmiş. Kendinin ilahayatçı olmadığını söyler ,lakin dini kafasına göre şekillendiirmekten geri durmaz.
    Arapların dinini 650 sene cihana yayan Osmanlıya olan kini , toplum arasında söylense cinayet çıkacak hakaretleri Osmanlıya etmektende geri durmaz.

Arapların dinini Osmanlı coğrafyasında yerle bir eden Atatürk'ü övmesinde ne yapsın Ahmet Yozgatlı.
    Kendisini takip edenlerin çoğunluğu Osmanlı hayranı olduğu için, şöyle bir yalanla Atatürk'ü sevdirmeye çalışır; Atatürk derin Türk devletinin ( Ümmicililer) adamıdır. Vahdettinde Ümmicilirdendir, onun için Yaverliğini yapmıştır. Yalandan kim ölmüş :)))) 1908 darbesinden sonra Padişahların hükmümü kalmış. 15 Temmuz Yaverleri gösterdi.
  • nevresnevres Gönderiler: 2723. Derece
    Temmuz 31 düzenlendi
    Mankurt'un bu iddialarına cevap var mı?Gerçekten haniflik'i bir din olarak mı görüyor?Tarikatlar Ahmet Yozgata göre gnostik sızma mı?Mezhepleri tolere edelim anlamı ne?Hanif ya da ümmi olan biri müslüman olmasa da cennete girebilir mi?Birkaç tane de ben ekledim.Fikirler neyse açık açık söylensin.
  • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 2953. Derece
    Bunlara cevap verecek kişi elbette Sayın Ahmet YOZGATLI abimizdir. Beni bu konuda ilgilendiren tek mevzuu şu ki uzunca bir süredir Ahmet abimizi takip etmekteyim. Birileri çıkar ( yikag) Atatürk'ü sevmiyorsunuz der. Birileri çıkar (Mankurt ) Atatürk'ü övüyorsunuz der. Bu ne merem bir çelişkidir anlamadım.
    Sevgili Yikag kardeşimiz bizim Atatürk düşmanı olmadığımızı anlamıştır umarım. Mankurt kardeşimde burada Atatürk seviciliği yapılmadığını anlayacaktır.

Benim kızdığım nokta konu Ahmet YOZGAT  üzerinden  ATATÜRK mevzusuna getirilerek tartışılmak istenmesidir. Uyanık olmakta fayda var.

Benim bu arkadaşlara söyleyeceğim tek söz biz Ahmet abimizi seviyoruz. Onun müridi felanda değiliz. ÖTEDE OYNAYIN...... 

Türkiye ve İslam hakkında yorumlara gireceksiniz. Hemde Atatürk hakkında yorum yapmayacaksınız.
    Sizler Türkçülük hakkında konuşanlar olsanız kimse karışmaz.
    Oyun moyun yaptığımız yok. Bırakın İslam'ı şekillendirmeyi O işi islam'a inananlar yapsın.
  • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 2953. Derece
    Temmuz 31 düzenlendi
    iSLAMA İNANANLARIN ŞEKİLLENDİRMEK GİBİ BİR YETKİ VE SALAHİYETİ VARDA BİZİM Mİ HABERİMİZ YOK.
    BU KİTABI BİZ İNDİRDİK. BU DİNİN KORUYUCUSU DA  BİZİZ DİYOR YARADAN. NOKTA.
    İslamı şekillendiremezsin.Ya inanırsın ya inkar edersin.Şekillendirmeye kalkarsan Fetö gibi Allah ile aldatmaya kadar gider ki bunu yaşayarak gördük.
    Teşekkür edenler (3)ARS BiKarınca TheHUN
    Türkiye'de Atatürk mevzusuna girmeden, İslam konusuna nasıl girilecek.
    Gerçi Ahmet Yozgat'a göre islam 1000 yıllarda çökmüş ve bu nedenle Osmanlıda 650 yıllık inanç İslamla alakası olmayan gnostik inançtı.
    Bu açıdan bakılırsa Atatürk İslam'ın yeniliyecesi olmuş. Milleti Hanif, Ümmi Türk inancına döndürmüş oluyor.
    Bu kitaptan neyi kast ediyorsun Hakimbeyaz?
    Anlatta neye nasıl inandığını bilelim ?
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .