DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Rothschildler ve Atatürk

1235»

Yorumlar

• KraliçeyeDarbeKraliçeyeDarbe Gönderiler: 17
    Sadece kısa bir soru Akparti meclise girdiğinde Başbakanı kimdi.
  • misafirmisafir Gönderiler: 196
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 541
    Kime bağlıdır. Mi diyosun. .
    Cevap ingiliz
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 541
    Tayyip in önünü Baykal açtı. .Baykal a ceza nasıl verildi onu herkes biliyor zaten
  • AzerAzer Gönderiler: 430
    Erdoganin kim oldugunu oyrenmeye merakli insanlar varsa, Erbakanin kim olduguna baksin
    Teşekkür edenler (2)BiKarınca Cengizhan_29
  • AhmetYozgatAhmetYozgat Gönderiler: 285
    Ağustos 5 düzenlendi
    Not: Bu mesaj, gözden kaçmaması için ayrıca mektup başlığı altında yayınlandı...
    Sevgili kardeşlerim... Yazdıklarınızı merakla sonuna kadar okudum. Hepinizin kalemine sağlık, aklına kuvvet... Tartışma artan bir ivmeyle kızışmakta. Malum, bu volümde bir tartışmadan memnun olmuyorum. Yani konunun karşılıklı yazışmasından deği, hakaret eğilimine evrilmesinden. Zira burasının ,"kavga öncesi tartışma alanı" olmasını amaçlamamıştım hala da fikrim değişmiş değil. Amacımız karşılıklı bilgilendirme olması yönündeydi, vazgeçmiş değiliz. Yukarıda herkes, diyeceğini dedi ve fakir de demek istenen özü anlamış durumdayım. Sevgili Nevres'in şu cümlesi tartışma/hasbihalin sonuydu bence: "Ortalarda bir yerde dedi ki Nevres: "Ahmet abi, açıkca belirtsin kendini."  İşte bu! 
    Tabii ki "Ahmetabi, açıkça belirtecek kendisini. Kanaatimce kasıt olmadan, sadece "Gizli ajanda"mız olduğunu sanacak kadar "bizi tanımayan kardeşlerime cevap olsun diye ortaya koymayacağım düşüncelerimi. Anlaşılan; eksiklik söz konusu. Anlatacaklarımla sadece eksik kalan kısmı tamamlayacağım. Bu noktada istirhamım, "fikirlerimin beni bağladığı, şahsi doğrularım olduğu ve kitle açısından yanlış tanımlanabileceği hususunda da bir ön kabulümün bulunduğu, bana ait doğruların yanlış olduğuna inanalnarı ikna etmek gibi bir arzumun olmadığı yani bunca çabama rağmen kimseyi inandırmak gibi bir düşünce taşımadığımın bilinmesini ve ola ki açıklamalardan sonra yapılacak tenkit ve tartışmalarda adımın geçmemesidir. Anlaşılmayan kısımların soru olarak yazılması dışında fakiri tartışma zeminine çekme gibi bir niyet taşıyan ifadelere karşılık vermeyeceğimin de bilinmesini isterim. Malum, internet üzerinden fikir beyan ettiğim bunca zamandır, geleneğimin tartışma olmadığı ve kimseyle ağız dalaşı yapmadığım ortada. Bununla birlikte, videolarımı ve yazıları mı da şahsıma sorulan sorular üzerine bina ettim de biline geliyor. Kısacası soru sorulmasından gocunmayan lakin kolumdan tutulup polemiğe çekilmek niyetin değilim. Bu tercihime uyulmasını önemle arz ederim. Bu bir "Ev Sahibi" dileğidir, sevgili misafirlerim; hem de evini "özgür" kılmış bir ev sahibi...  
    Hepinize sevgi ve saygılarımı sunar; evimde, eviniz gibi rahat etmenizi canı gönülden dilerim. Bununla beraber, evimin minnacık kurallarının olduğunu bir kez daha hatırlatırken de mahcubiyet duyduğumu bilmenizi de isterim. 
    En kısa zamanda görüşmek üzere; DD'nin yazı ya da videolarında... 
    Teşekkür edenler (2)Cengizhan_29 Azer
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .