DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Türkiye'nin limanları bir bir satılıyor

ÖmerÖmer Gönderiler: 163
MERSİN LİMANI'NA AVUSTRALYALI ŞİRKET ORTAK

Akfen Holding, Mersin Uluslararası Limanı'ndaki yüzde 50 hissesinin yüzde 40'lık payını 869 milyon dolara Avustralyalı altyapı fonu IFM Investors'a devretti.

http://www.haberturk.com/ekonomi/is-yasam/haber/1582425-akfen-holding-mersin-limani-hisselerini-satti-mersin-limani-kime-satildi


--------------------------------

Bu durumda Mersin limanını % 70 ı satılmış.. satsınlar bakalim....Samsun limanı da barzani köpeğinin şirketine satıldı.
Gümrük giriş çıkışları tamamen o şirketlerin eline geçiyor. Gümrükler ülke namuslarıdır lakin bunlar yabancılara veriliyor. Kuzeyden güneyden batıdan kusatilildik. Bir de ticaret adı altında her türlü kaçakçılığın ve pisliğin yapıldığı limanlar da satıldı mi??? Yahu maşallah biz nasıl ayakta durabiliyoruz..

Devlet yine denge politikası diyecek,zaman kazanma mantığıyla kayıpların en azını seçtiğini zannederek avunacâk.Ama bir gerçek varki yeni dünya düzeni değişiyor.Türk ırkı, gelenekleri aile yapısı yozlaşıyor. Zaman kazanma aleyhimize işliyor.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ İŞGAL ALTINDA VE İŞGALİN ADI DENGE POLİTİKASI OLMUŞ !

Yorumlar

  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 327
    Türk insanı satılmış kardeşim limanları satılsa ne olur? Zihinleri satın almışlar. bedenleri satın almışlar . Hani müslümanlar hür idi. Hani irade özgürlüğümüz vardı? Kuşatma zihinlerde çocukken başlıyor. Evinde televizyonu olan herkes için başlıyor. Eskiden kaleleri kuşatırlardı. şimdilerde ise kalbimizi kuşatıyorlar. Kalplerdeki siyah noktaların artması kuşatmanın habercisidir. Kalbinde şeytana yer açan Allah'ı anlayamaz. 
    Teşekkür edenler (1)Azer
  • ÖmerÖmer Gönderiler: 163
    Mersin Limanına gelen Liberya bayraklı Ekvator çıkışlı ve muz yüklü olduğu beyan edilen kuru yük gemisinin tavan kısmında piyasa değeri 24 milyon 537 bin TL olan 102 pakette toplam 122 kilo 685 gram kokain ele geçirildi.
    Gümrük ülke namusudur dediysek boşuna demedik.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .