DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

İKİ BİN YILLIK TEŞKİLAT ORDU MU?

13»

Yorumlar

• Karatoprak_ygtKaratoprak_ygt Gönderiler: 116
    Şimdi de Akp'li Ayhan Oğan diye biri yeni devlet kuracağız diyor.2023 kepazeliğiniz bir bir ortaya çıkmaya başladı.Benim tez'im doğru çıktı.Akp'nin gizli kuruluş amaçları var.Anıtkabiri yıkmak gibi.Erdoğan öldüğü zaman Anıtkabir gibi bir yer yapmak gibi.Üniter yapıyı değiştirmek gibi.Bayrağı ve devlet ismini değiştirmek gibi.Tsk'yı ve bütün kurumları ele geçirmek gibi.Ki bu söylediğimi gerçekleştirdi.Ancak bilmediğiniz bir şey var.Bu ulusal taban sizi denize döker.Üç beş tane Anadolu da yaşayan sadece oy zamanı gidip akp'ye oy veren yaşlı bunaklar sizi kurtaramaz.Genç nesil boğar.HERKES HADDİNİ BİLSİN.Cengizhan benim yazımı oku ve o gizli kodları öğren.Bunlar aşıldığı an yanlızca hükümeti kaybetmezsiniz,bu ülkede nefes bile alamazsınız.Bu konuya gündeme taşıyacağım.Demekki Atatürk'ün söylediği günler bu günlermiş.Bu kafayla devam edin siz sonunuz hiç hoş olmayacak.
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 541
    Isparta da Mason Demirel için mabet yapıldı.
    Ona itiraz eden duymadık. .
    Benim yeni devlet hakkındaki görüşüm net. .bi üst lig. .Devlet aynı devlet. .sıfırdan bi devlet kim kuracakmis. .Atatürk muassir medeniyet ten bahsediyor. .

O begenmedigin anadolu insanı kurtuluş savaşını başlattı. .

Sen kimi denize dokmekle tehdit ediyor densiz. .

Atatürk (diye taptigin bana göre Kemalizm) kendisine tapilmasini istemedi. .

Kiciniz sıkıştıgi zaman anadolu dersiniz. .

İlk savaşta bu ülkeyi terk edip gavura satacak sizsiniz. .

Ulusalcılık mis. .tek güç millet in gücü. .

Siz ulusal ci takımı bişey ler tezgah liyosunuz. .
    Ama unutmayınız tam arkanizda ve ensenizdeyiz. .

Siz alismisiniz birilerinin mandacılık adına kucağa oturmaya. .

Bizim yolumuz uzun kardes. .durmak yok yola devam. .biz devletimizin yükselmesi ve degismesi taraftariyiz.

Sen bunu yeni bir devlet kuruluyor diye algılama ya devam et..

Biz bu devleti kan dokerek kurduk. .
    Teşekkür edenler (1)BiKarınca
  • BiKarıncaBiKarınca Gönderiler: 185
    Davamız hak dava olsun da kim düşman olursa olsun. Sağda solda korku tellallığı yapan bir sen değilsin. Kimisi burnunuzdan kusturacağız diyor, kimisi nefes bile alamayacaksınız yazıyor. Kimin ne olacağının hükmü yalnız Allahu Teala'nındır. Kimsenin Mustafa Kemal'in yerini alma gibi derdi yok, kimse gıpta da etmiyor zaten. Zira bu dünya geçici yalan dünya. Bu dünyada şan şöhret değil, ahirete ne götürdüğün önemli. Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş. Siz ahirete intikal etmiş bir adamı putlaştırma derecesine çıkarırsanız bunun hesabını ahirette verirsiniz ve putçuluk yaptığınız için sizden olmayanları da putçu zannediyorsunuz. Evet tüm putlara düşmanız. Hepsini yıkmak için mücadele edeceğiz. Tarihimizde ilk ve tek put ve heykel dönemi gibi bir zillet dönemi elbette bitecek. Mustafa Kemal'i de benim naaşın elbet toprak olacak diyen bir zatı da sizin zulmünüzden kurtarmak gerekir. Adam inançlara karşı çıkmış, Halefleri bu adama tapıyor. Ritüelleri; Budizm'den veya Mekkeli putperstlerden farklı değil.

Kanuni döneminde kimse Fatihist olmadı. Her dönem kendi içinde yaşanır. Haşa Mustafa Kemal'e ilahi bir vasıf yüklemek çok yanlış. Erdoğan'da ahirete gidecek. Bundan kaçışı yok. Eğer birisi Erdoğan'ı putlaştırırsa o da ahirette cezasını çeker. Putçuluğu bırakın. Kalplere zincir vuramazsınız, kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Mecbur değil bu millet. Üstelik birisi Allah rızası için sevilir.

Allah sizi ıslah etsin. Sizin şerrinizden Rabbime sığınıyor ve O'na tevekkül ediyorum. Bu milleti ve kendimi Allah'a emanet ediyorum. Rabbim bize yeter. Sizi de zilletlere düşürmeye kadirdir.
    Teşekkür edenler (2)Azer Cengizhan_29
    SAYGILARIMLA
    HAKAN CERAN
  • AzerAzer Gönderiler: 430
    benim tabiyatimda bos konusma ve tartismak diye birsey yokdur, sadece yanlis ve yalan konusana cevab vermeyi kendime borc bilen birisiyim,ayrica bize ALLAHA tapmagi oyredenin ne yuzunu gormusuz nede sesini isitmisiz, vatan novbetinden muzik deyisdi diye nobeti terk edim diyen sensin ben diyil,15 temuz aksami chp nin basindaki zatda senin gibi aksam 2 de televizyon basindayidi, vatan severlik isqal girisimini televzyonda dizi seyredergibi evde oturmagla olmuyor,biz osmanogularina yada erdogana diyil ALLAHA tapan ve kulu oldugumuza inananlariz, sadece kardesini satan inonu ve vatanini satan kilictar oglu gibisinin yaninda olan ve destekliyen birisi diyiliz

sana bir sorum var,.buyukun bildiyin ataturk 15 temuz aksami kilictar oglu ve s.leri gibi eve kacib televzyonda isqali seyredermiydi acaba? 

biz erdogani yanliz birakmadik birakmiyacagiz bukadar basit, tapmaga da erdoganida ataturkude osmanogularinida senide benide bizide yaradan ALLAH varken baskasina iytiyacimiz yokdur
    Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
    Siz Erdoğan nefret i yüzünden paronoyak olmuş sunuz. .Allah ıslah etsin. .ne diyelim. .

Adam ağzı ile kuş tutsa sizin takıma yaramıyor. .

Biz diyoruz ki devletin kohnelesmis paslanmiş işletim sistemini degistirelim. .siz diyosun nuxki yoookkk boyle kalsın. .

Bizim ayak bagina ihtiyaç yok. .açılın. .bi düşün şu devletin yakasından. .

Yahu hakkaten SIKTINIZ. .
    Teşekkür edenler (1)Azer
  • BiKarıncaBiKarınca Gönderiler: 185
    YıkaG burada polemik çıkarma; nefret ve kin üzerinden devam edeceksen, uzaklaş! Seninle polemiğe girmeyi, tartışmayı istemiyorum. Lütfen burayı kirletme. Bildiğin bir şey varsa yaz, eleştir; doğrusunu göstermeye çalış ama polemik kültüründen vazgeç; diyecem ama belli ki olmayacak. Lütfen git! İşin gücün tartışma ve kavga! Yaptığın terbiyesizlik.
    SAYGILARIMLA
    HAKAN CERAN
    Mesaja yapıcı olup bu devlet i nasıl kalkindiririz diyen kaç tane ulusalcı var. .

Hep ayak oyunları. .

Kac ulusal ci çocuğu doğuda askerlik yapmış. .

Sizin adaleti niz para ..para varsa adalet var..

Bu adam dan en büyük nefret etme sebebiniz
    Cebinize inen paraya el koyması. ..

Gücü sizden alıp anadolu insanina vermesi. .
    Hani şu sizin takımın dediği Bidon kafalı. .gobegini kasiyan adam..çoban ka bizim oyumuz bir olurmu dediğiniz insanlar..

Neyse kardes sana cevabım bununla SON. ..

Biz onumuze bakalım devlet bizim. .hep beraber nasıl yukseltiriz onun derdine bakalım..

Yikici değil yapıcı olalım ..
    Erdoğan da fanı. .
    Bu devlet için ne yapıyor ona bakalım. .
    Kimsenin sultanınlik kurmasını istemiyorum. .
    Öyle bir durum da yok..
  • AzerAzer Gönderiler: 430
    senin ulusalcilarin kari kiz mal mulk pesinde kosmakdan vakti olsa eger gelsin bakalim bizi denize nasil dokuyormus

birseyi yapmak istiyen yurekli ve imanli adam, yapariz dokeriz demez, yapar ve gomer
    Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .