DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Mektup31:HANEDANLAR NEYİN PEŞİNDE?

AhmetYozgatAhmetYozgat Gönderiler: 288

İngiltere ile ilgili olarak kaleme alınan “KRALİYETE DARBENİN DEŞİFRESİ" yazımızla ilgili olarak, DD Kardeşlerinden İlkay Aksuoglu, gönderdiği mesajında  soruyor: "Hocam, bu hanedanlar, neredeyse dunyadaki bütün servete sahip olmalarına rağmen hala neyin peşindeler? Sahip olduklarının üzerinde ne var ki? Yani daha ne istiyorlar?

Sevgili İlkay... O Asil Hanedanlar, Tanrı soylu olduklarını iddia ediyor. Ve bu nedenle istedikleri Tanrılık. Tabii ki dünyada zebun kalmış bir "Züğürt Tanrı" olmayı arzu etmez onlar. Bu nedenle soylu Tanrızadeler, her zaman idarede ve en yukarıda olmak peşindedirler.

Paranın Hanedanları da kökenlerinin ideali sebebiyle "Dünya Krallığı" kurmanın peşinde…

Hülasa her iki hanedanlık çeşidi de "Dünyalık" yani para pul peşinde olamaz. Onlar için para bir araç, amaç değil. İdeal başka, Tanrılık ve Tanrısal bir imparatorluk!

Biz ölümlüler ise, soylu ve paralı ölümsüz(!)leri anlayamayız. 

Teşekkür edenler (2)byserdar Azer

Yorumlar

• AzerAzer Gönderiler: 548
    aracimizi ve amacimizi yeniden gozden kecirmek lazim ki, karsindaki neyi istediyini anlayasin, cunki sen in amacin karsindakinin aracidir 
  • byserdarbyserdar Gönderiler: 38
    Ahmet hocam,

Hanedanlar Tanrı soyundan geldiklerini iddia ediyorlar; peki bu kan nerden geliyor? Hz. İsa'nın soyundan mı yoksa Firavun soyundanmı. Eğer firavun soyunun devamı olduklarını iddia ediyorlarsa ellerinde bizim belki şuanda anlayamıyacağımız bir miraslarının , hazine yada bilginin ellerinde olduğunu düşünüyorum. Bu yüksek motivasyonu canlı tutan reel birşey olmalı ellerinde.

saygılarımla
    calinan bilgi yarsi para hanedanlarinda yarsida firavunun soyundan gelenlerde, eger o bilgiyi ikisinden biri ele kecirerse ozaaman is tamam olucak ve kiyamet ozaman cikicak diye dusunuyorum
    firavun soyundan olanlar acaba bu dunyanin sakinleridirmi? yoksa elerindeki bilgiyi baska gezegenmi yoksa baska boyutdan gelenlermi oyredi?
    ve o  bilgiyi firavundan calinmasinda yuhudilere kimler yardimci oldu? veya kastenmi verildi bilgi yahudilere firavunun soyundan olanlar tarafindan?

bizim gunes sisteminde yasadigimiz dunyadan baska kalan gezegenlerin ismi tanri isimleridi,bu tesadufmu? yani firavun soylulari tarafindan koyulma isimlerdir

Ahmet hocam bizl dunyali olumluler anlamariz derken, aklima gelen bunlarin maksadi dunyani ele kecirib ve yok edib, baska gezegene sizmakda ve s. ola bilir diye dusundum

Allahualem
    ayrica Turkler hep bunlarin karsisinda buyuk engel olmusdur,icimize kadar sizmislar ama yinede bir engele karsilasmislar, benim aklima gelen husus budurki, bunlar bizim icimize sizmakla hem yonetmek hemde bir bilgiyi aramislar, o bilgi Zulkarneyin tarafindanda bize verilmis ola bilir, yani panzehir gibi bir bilgidir diye dusunuyorum, nasil ve hag usula verilmis onu biraz arasdirmak lazim

Allahualem
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .