DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

AYHAN OĞAN VE YENİ DEVLET

123468

Yorumlar

• AzerAzer Gönderiler: 547
    ISO-CAN  kardes biz inonu gibi ingilis alman kopeyine gore kendi kardeslerimizden kusmeyiz
  • ISO-CANISO-CAN Gönderiler: 298
    Ağustos 11 düzenlendi
    Bu vidyoda inonuyu baya bi anlatmis mehmet celik 

Teşekkür edenler (2)Azer hakimbeyaz
  • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 368
    Arkadaşlar gün  birlik olma günüdür. 
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 600
    Hain ve şerefsiz +satılmış bi adam tanıdım oda İnönü. .Atatürk e bile suikast düzenledi. .
    Ölünün arkasından konuşulmaz. .bi daha bu zat i konuşmaya cagim. .

Bu çok bilmiş yikamatik arkadaş tarihte ne kadar hain ve satılmış var onları dost diye sayıyor. .
    Teşekkür edenler (2)nevres çokuğraştılar
    Kardeşim bizim 1000 yıllık tarihimiz var. .

Orda duruyor. .

Çok iyi bi tarihimiz varki işletim sistemini abd kopyaladi

senin guclu ordu dediğin yapıyı bizim tarih kurdu. .

Senin tarihin izm uzerine kurulu. .batıda bunun adı nationalism

Şimdi söyle bakalım senin tarihinin çapı ne kadar. .

hangi devlet i kurmuş.. hangi savaşı yapmış..hangi orduyu kurmus..

Sizin takım paralı takim..Savaş olduğu zaman gemiyi ilk terkedicek takimdir. .

Burada tarihteki kisilere iyi yada kötü bişey söyleniyor. .

Cenazede bile soruluyor rahmetliyi nasıl bilirdiniz. ..biz bu şahsiyet i........gömün. ...diyenlerdeniz
    Teşekkür edenler (1)çokuğraştılar
    Arkadaşlar sizi sukunete davet ediyorum. Gün birlik olma günüdür. Gün gözümüzü sınırımızdan dışarıya  çevireceğimiz gündür. hatta sınırımızdan çok daha ötelere bakmamız gereken gündür. Tarihi fırsatlar kapımızda iken uğraştığımız şeye bak.  Bu üslupla devam edilecekse ben artık forumda yazmayacağım. Lütfen Lütfen...
    Sevgili cengiz bizde bidolu sinirliyiz bu zihniyete ama ahmet abiye hormeten sozumuz var yazilarimizda kufur ve kotu soze yer yok. Sevgili hakim hakli. Lutfen yazarken biraz dikkat. Hakim can guzel demissin gun birlik gunu diye de, onlarda bu kuyruk acisi bizdede evlat acisi oldugu muddetce nasil birlik olacaz. Biz yaratilani yaradanndan oturu seviyoruz hadi ama adamlarin ideolojiden gozu kor olmus. Bizi nefre derecesinde seviyolar. Gelde soyle simdi bunlarla nasil birlik olacaz. Ben inanmiyorum bunlarla birlik falan olmaz. Cok utopik bi olay. Zr yani.
  • Karatoprak_ygtKaratoprak_ygt Gönderiler: 116
    Hakimbeyaz'a katılıyorum gün birlik olma günü.Tartışalım çekişelim ama birlik olmaktan geri durmayalım.Ben bugün varım bu platform da yarın yokum.Ben gittikten sonra buraya belki benim gibi onlarca insan gelecek.Siz aynı terbiyesizce tutumunuzu onlara da gösterirseniz,bu platform'a en büyük kötülüğü yaparsınız.Ahmet beye de hak veriyorum.Sizlerle işi çok zor hale geliyor.Adamlara bakın İnönüye neler söylüyor !!.Yazık ki yazık.Ben Erdoğan'ı sevmem eleştiririm.Hem de ağır eleştiririm.Lakin asla bir kişi bile hakaretimi gösteremez.Çünkü ben sizin gibi tarihi şahsiyetlere sövmem.Osmanoğullarının da,Atatürkünde,İnönününde,Erdoğanında yanlışı vardır doğrusuda vardır.

İnanın beni tanısanız ilk günden beri bana yapmış olduğunuz hakaretlerden pişmanlık duyardınız.Neyse uzatmayacağım bu da son yazımdı.

Bir kaç kişi hariç onlar kendilerini biliyor,HERKESE HAKKIMI HELAL EDİYORUM SİZLERDE EDİNİZ. HOŞÇAKALIN.

SAYGILAR VE SEVGİLER SUNARIM..

• AzerAzer Gönderiler: 547
    Yaa yikag sen kamera sakasi falanmisin. Ne yasiyon kendi icinde bi anlamadim. Daha 2 gun once bizi tehdit eden sen degilmiydin. Simdide kalkmis diyosun gun birlik olma gunudur. Simdi senin samimiyetine kim inanir. Gulunc olma lutfen. Bizim kimseyle bi derdimiz yok. Siz bu nefretinizle canim ulkeyi bu hale getrdiniz. Sizin gibi dusunmeyene tahammulunuz yok. Ancak bu gerceklestiginde sizle birlik icinde yasayabiliriz. Burda kufur varmi. Bence yok. Bence de gitmekle iyi edersin cunku geldiginden beri bir kelime derin dunya makalesi yazmadin anca kemalizm tartismasi aciyon. Sanki baska isimiz kalmadi. Yinede isin rast gelsin gule gule.
    Fazla söze gerek yok . Bende sevgili kardeşimiz yıkag yiğit kardeşimize teşekkür ediyorum. kendisine hayatta başarılar diliyorum. Hakkımız geçti ise helal olsun.  Bizden de saygılar. 
    Sakamatik....Ya olduğun gibi ol yada olmadığın gibi.ol..
    Adın gibi yiğit ol..
    Bizim kimseye karşı bi onyargimiz yok. .
    Bizim kimseye karşı bi üstünlük hesabınız yok..

Bu forum sahibi ahmet yozgat
    Bizim ki bi nevi kiracilik. .

Fikrimizi paylasiriz. .olumlu veya olumsuz. .
    Bilgimiz yettigi kadar. .

Hakimbeyaz kardeşim tarihte hep alttan alan biz olduk. .Kudüs te kutsal mabetler e zarar gelmesin diye savaş yapmadan ingiliz lere teslim ettik. .karşılığında ne aldik

Kardeş kanı dökülmesinin diye cennet mekan Abdülhamid orduya savaş emri vermedi. .karşılığında ne aldı. .koca bi imparatorluğunun sonu nu getirdiler. .

Kukla lider lerle bu kadim millet i yonettiler. .

Darbeler le susturdular. .

Kardeşim artık susmak yok..
    Ne ekerlerse onu bicecekler. .

Bizi Savaşla tehdit edenler savaşın ne olduğunu bu cografyada görecekler. .

Forumdaki arkadaş lar kimseye hakaret etmiyorum. .
    Arkadaşlar in biri geliyor hepimize diziyor. .biz sanki maraba takimiyiz ..bi tek kendisi akıllı

Yok kardeşim yok....o eskidendi ..

Biraz klişe bi laf olucak ama. .o ezdiginiz hor gördüğünüz anadolu insanı olmayaydi. .Bu coğrafya da işiniz zor du. ..
    Teşekkür edenler (1)oguz
    Ağustos 11 düzenlendi
    Tamam cengizhan fazla söze gerek yok dedik konu kapanmıştır. Artık  bu konu ile alakalı yorumda yazmayın. yazan kardeşimde silsin lütfen. Hakan CERAN kardeşimizin yeni bir yazı dizisi  var. DERİN GÜÇLER  diye  sizleri oraya davet ediyorum.  yazıyı açın Koltuklarınıza oturun ve 2. kaptan  yeni kaptan ile yeni bir yolculuğa doğru yol alalım. Ben beğendim.Sizinde beğeneceğinizi umuyorum.  Hakan CERAN kardeşimizi de  buradan birkez daha tebrik ediyorum.

Not: Bikarınca hakan kardeşim dikkat et Ahmet YOZGAT abimiz seni kıskanmasın. ( ben kıskandım da )
    Nerde bu yazı dizisi kardes merak ettim
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .