DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

AYHAN OĞAN VE YENİ DEVLET

1234568»

Yorumlar

• celalyurukcelalyuruk Gönderiler: 21. Derece
    EVET HERKES HADDİNİ BİLECEK. ERDOĞAN A DİLİNİ UZATAN DA ELİNİ UZATAN DA DİKKATLİ OLACAK
  • çokuğraştılarçokuğraştılar Gönderiler: 1573. Derece
    O dediğin diktatörlük olur bir erdoğan taraftarı olarak söylüyorum ki erdoğanın hataları var mı var elbette var hatasız insan yoktur bana göre şuan ki siyasetçilerin içinde en hatasızı erdoğan ve hatalarını eleştireceğiz elbette.... tabi düşünce özgürlüğü adı altında hainlik yapanlar var almanyadan amerikadan gelen düşünceleri açıklayanlar var onlardan bahsediyorsan onlar içeri.......
    Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
  • Karatoprak_ygtKaratoprak_ygt Gönderiler: 883. Derece
    Ağustos 20 düzenlendi

celalyuruk haddini bil o söylediğin lafları tek tek yedirtirim sana.Sen kimsin lan beni tehdit ediyorsun.Yüreğin varsa gel suratıma karşı söyle bakalım.Kim Erdoğan’a el kaldırmak istiyor?.Beni kasdetiyosun ki benim yazımın altına yorum yapmışsın.Ben bu zamana kadar öyle bir şey söylemedim.Yanlış kişiyi hedef gösteriyorsun.Git öyle diyenlere söyle.Boş tehditler savurma.

Ben cevabı siz verin diye sustum.Ancak cevap beni tatmin etmedi.Erdoğan bana göre en başarısız siyasetçilerden biridir.Şu anda açık ara en başarısızı.Ama buna rağmen % 50 oy alabiliyorsa bu milletin zeka düzeyinin düşüklüğünü gösteriyor.Bir arkadaşımız dedi ki sabah akşam çalışıyor bu adam !.Yahu ne çalışmasından bahsediyorsunuz.Atamış 90 tane danışman onlar yürütüyor.Bir sürü yollarımız var duble duble diyorsunuz.Yahu sen yolunun 10 mislini adamlar 5 yılda yapıyor.Bak bakalım Abd ye Almanyaya.Siz ne yolundan bahsediyorsunuz.Yol yaparlar ama bir yandan da firmalara hakedişleri ödemezler.Millet işsiz kalır.İş varmı , Bilim varmı,Savaş Sanayiin ne durumda,benim cebime bir kuruş fazla gidiyormu vs vs çoğaltabiliriz.Beni ilgilendiren bunlar.Yol yapmışda bilmem neymiş de.Onun tek yaptığı 15 yılda hırsızlık yolsuzluk ulusal değerleri ayaklar altına almak,Vatana ihanet,Atatürk'e ihanet daha bir sürü var.17-25 Aralık da doğrudur,15 Temmuzda bir tiyatrodur.2004 yılında Yunan'a satılan 18 ada,Süleyman Şah Türbesii düşman terörist gruplara bırakmak bunlar Anayasanın 3 ve 4. maddesine ihlal olup,Vatana ihanet kapsamında yargılanması gerekiyor.Siz neyi biliyorsunuz ki ? bana burada ahkam kesiyorsunuz.Kendi oluşturdukları Anayasa paketlerindeki maddeleri yine kendileri ihlal ediyor.Fener Rum patriği meselesinden tut da 2010 seçimine kadar,hatta  16 nisan şaibeli referandumuna kadar akp 15 yıl da onlarca yasa ihlali yaptı.Ben daha bunları da söylemiyorum ha !.Söylesem demekki siz üstüme çullanırsınız.

Haa şunu sanıyorsanız.Yok efendim biz asarız keseriz.Hakimiyet bizde artık. ''Nah sizde''.Bu yapılanların bedeli mutlaka olacak.Ama inşallah ağır bedel ödemezsiniz.Bunu istemem.Hafif ödeyin.Sadece iktidardan olun oluyorsanız.Ama size birşey olmasını istemem.Ve kesin söylüyorum ki her ihanetin bir bedeli olur.Ama bugün ama 10 yıl sonra ama 1 yıl sonra.Erdoğan Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kötü yöneticisidir.Adnan Menderes ten beter.Ben yine Cumhurbaşkanına saygılıyım.Ama sadece verilen  oylara.Ama kendisini zerre sevmem ve sevenide anlamam.Bu kadar basit.

Ayrıca son zamanlarda dikkatinizi çekmiştir.Almanya ile külhanbeyliği yapıyor erdoğan.Niye yapıyor ?.Hemen diceksiniz fetö..Yahu ne fetösü.Fetö metö hikaye.Almanya referandumda hayır'a destek olduğu için.Hayır'a destek veren bütün ülkeleri fetöcü ilan ediyor.Tıpkı ülkemizde Akp'yi sevmeyenleri fetöcü ilan ettiği gibi...SENİ ZALİM !

Bu da son yazımdı size.Siz hoplamaya zıplamaya devam edin.Benim iyi niyetimi hepiniz suistimal ettiniz.Siz burada yazı yazmamı hak etmiyorsunuz.Siz tötonlar,medeniyetler,Metomorfoz dönemi diyip hoplayıp zıplayın.

Ahmet ağabey'in şahsına saygım sonsuz.Ancak yazılarına katılmak zorunda değilim.Bu platform benim sayemde şu anda bir sürü yeni kullancıya sahip oldu.Hepinizin bana teşekkür etmesi gerekiyor aslında.Benim sayemde ününe ün kattı bu platform.İnşallah yeni gelen arkadaşları da çok zehirlemezsiniz.

Ülkede Ataputçuluk yok ama ''Akaputçuluk'' var.Siz tapmaya devam ettikçe en sert tepkimi her platform da göstereceğim.Siz  tek bir adamı vatan millet sevdanızın önüne koymuşsunuz.15 Temmuzda da bunu gördük.Vatan için değil,Erdoğan için çıkıldı.Siz körsünüz,Akp ve Erdoğan sizde daha kör.Körler sağırlar meselesi.Ama bu ne kadar gidecek göreceğiz.Daha çok var ama kısa tutacağım.

Ben bir çok kişi tanıyorum ve bizzat muhabbetler ediyorum.Bir çok kişi akpden mutsuz artık.Hemde bunlar 15 yıldır akp'yi destekleyenler.''Fetöcü falan da değiller''.Bir daha akp'ye oy vermeyeceğiz diyorlar.Neden acaba ? Fetöyle mücadele ediyoruz deyipte kendi içinde fetöcü barındırdıkları için mi,Ülkeyi mahvettikleri içinmi,Ulusal değerleri ayaklar altına aldıkları içinmi,Dikdatöryel bir yönetim gösterdikleri için mi, vs vs Yoksa hepsimi ?.Bence hepsi.Yani kafanızı bu platformdan kaldırın da biraz sokağa inin bakalım.Ben burada olurum veya olmam çok önemli değil.2019 seçimlerinden sonra beni anarsınız.Hep birlikte göreceğiz.Demokratik yol ile geldiler,demokratik yol ile de gidecekler.

Gümbür gümbür gelen bir ulusalcı genç nesil var.Ben bunu bizzat görüyorum ve şahidiyim.Genç nesilin her 3 kişiden 2 si Chp ve mhp ci.Yani ulusalcı.Sizin Atatürk'ün annesine ve şahsına ettiğiniz küfürlerle bu sayıyı kat ve kat arttıyorsunuz.Siz küfür ettikçe,Atatürk'ü sevmeyenlerde Atatürkçü oluyorlar.Adam oturup araştıyor ve Atatürkçü oluyor.Ayrıca uhrevi açıdan da sizin Atatürk'e ettiğiniz küfürler onu ahirette rahat ettirtiyor.Kendisine ve annesine ettiğiniz küfürler,onun az olan günahlarını aşağıya çekiyor.Aslında siz küfür ederek hem dünyevi açıdan bizi büyütüyorsunuz hem de uhrevi açıdan Atatürk'ü cennet katlarında yükseltiyorsunuz.

Atatürk'ün son sözleriyle hepinize veda ediyorum ; '' Ve aleykum selam ''.

Not : Beni tanısaydınız pişman olurdunuz. Her biriniz Müslümansanız,cevap hakkı doğuracak bişey yazmazsınız.Çünkü bu Müsllümanlığa yakışmaz hadi eyw..

Bana ulaşmak isterseniz ;

Twitter adresim ; https://twitter.com/YikaG

Facebook adresim ; https://www.facebook.com/yigit.karatoprak.3

Youtube kanalım ; Videolarım var izlemek isteyen izleyebilir. ''Gerçek Türkiye'' kanalımın ismi.

Ayrıca www.yazarport.com da yazılarım var.   Herkese saygılar ve sevgiler sunuyorum...

ULUSALCILIK ÖLMEZ !!!

• Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 4653. Derece
    Bunun son yazısını .....
    Teşekkür edenler (1)çokuğraştılar
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 4653. Derece
    Son yazı ..son yazı. ..yahu bi düş bu forumdan. .kimse seni ve görüşler ini kabullenmek zorunda değildir. .

ne yani celalyuruk tehdit içeren bi yazı yazmadi. .

ama sen tehditkar bi yazı yazıyorsun. .

Yahu senden dolayi buraya gelen yeni arkadaşlar kimler kendilerini bi açık etsinler. .

Ne kadar kiymet li bilgiye sahipsiniz ki bu kadar insan sizi takip ediyor Muş. .

2019 DA AGZİNİZİ AÇIP BAKİCAKSİNİZ. .

SENIN BAŞKANIN O 3 ŞERİT Lİ YOLDA YÜRÜDÜ. .HAA BU ARADA HANGİ DELİKTE ACABA. .ALMANYA YA KUYRUĞU VERMEYE GİTTİ GALİBa .

Bu ülkede kim hizmet yapmış bu halk biliyor..

Hainlik yapana biliyor. .

Ulusalcı gençlik dediğin toplasan %3 ..

Oyun kadar konuş. .

Bazen aklıma geliyor. .Bu adam provokasyon mu yapıyor diye. .

aynen öyle sen bir PROVOKATÖR SÜN..

bi duş burdan da agzimizin tadını bozma. .
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .