DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Yapay zeka robot

ÖmerÖmer Gönderiler: 159
Ağustos 7 düzenlendi Kategori Diğer
İnsanlarla sağlıklı bir iletişim kurmak için geliştirilen ve insan gibi konuşan gülebilen, şaşırabilen, kızabilen, mutlu olabilen, dikkat kesilebilen, şaka yapabilen, düşündürücü cevaplar verebilen Sophia isimli yapay zeka robot.

Yorumlar

• ÖmerÖmer Gönderiler: 159
    Televizyon programına bile çıkmış

• yörükyörük Gönderiler: 213
    20 sene önce protezlere uzaylı görmüş gibi bakıyoduk teknoloji nerden nereye gelmiş. daha bugün teknoloji devlerindeki üst düzey görevlerinden istifa edip kendine arazi alıp kötü günlere hazırlık yapan insanların haberlerini gördüm, röportajda diyorki ben geleceği gördüm çok yakın zamanda teknoloji insanların yerini alacak o zaman geldiğinde insanlar işsiz kalacak işler sarpa saracak o yüzden kendi kendime yetebilen dışardan başka birşeye ihtiyaç duymayacağı bir hayat kurmak istediklerini söylüyordu.
    bu da eğlencelik olsun.

• nevresnevres Gönderiler: 309
    Robot teknolojisinin bu gözüken kısmıdır.Gizli çalışmalarda(askeri olması muhtemel) daha neler yapılmıştır.Ancak yapay zekadan korkmalı ,daha yeni bir yapay zeka kendi dilini geliştirdi ve arasında öyle konuşmaya başladı.Belli ölçülerde çok fayda sağlayacak ancak intihar düğmesi gibi bir şey konulması gerekecektir. Gerçi bu yazdıklarımın milyon katını onlar düşünmüştür.Gerekli önlemleri alırlar.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .