DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Derin Dünya Ekibi Vatan İçin Göreve.

Mesele ciddi çok geç olmadan derin dünyacıların yazı yazmaya video göndermeye başlaması lazım mesele memleket meselesi.

Yorumlar

 • çokuğraştılarçokuğraştılar Gönderiler: 158
  Birşeyler olucaksa hazır olmalıyız , bu arada amerikanın yalamaları o tanklar sizi vurmayacak mı zannediyorsunuz.
 • yörükyörük Gönderiler: 211
  biraz geriye gidelim. 2. dünya savaşı, kore savaşı, vietnam savaşı, iran ırak savaşı, 1. ırak savaşı, afganistan savaşı, 2.ırak savaşı, son olarak suriye savaşı diyebiliriz. küçük savaşcıkları çatışmaları hesaba katmazsak aşşağı yukarı her 10 yılda bir abd bir savaşa girmiş, bildiğim kadarıyla savaştığı yerlerden askeri techizatlarını abd ye geri götürmediler orada birilerine satıp geçtiler ne diye geri götürüp masraf etsinki zaten fabrikası kendinde, hatırlayın 2.ırak savaşından kalan malzemeyi suudilere 35 milyar dolara vermişlerdi. bir taraftan abd silah satarken diğer taraftan savaşan taraflara silah alabilmeleri için dolar satıyor, savaşın kazanan tarafı dahi olsa çöken ekonomi ile borçlarını ödeyemiyor tüm kaynaklarına abd alacaklı olarak çöküyor. abd açısından bakarsak ne güzel bir düzen, bu düzenin sürmesi için gereken tek şart savaşların devam etmesi gerekiyor, eğer bu düzen devam etmezse abd de fabrikalar kapanacak insanlar işsiz kalacak barış krizi baş gösterecek. ne demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım, abd birakaç tane silahı bedavadan vermiş çokmu bu verdikleriyle bir savaşı tetikleyebilirlerse bin katını kazanacaklar. sonuç olarak savaşa hazır olmalı ama her türlü kışkırtmaya soğuk kanlılıkla karşılık verilip çatışmadan uzak durulmalı bu şekilde abd diye bildiğimiz bilmem kaç kollu ahtapot en büyük yarayı alacaktır.

 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 523
  Erdoğan in SSM yi toplayıp 2 yıl size süre ..bana 2500 km balistik füze. .ve füze fırlatma rampasi yapicaksiniz demesi var..İsrail devleti.Erdoğan bu füze firlat ma rampasi işi ni bayagi kafayı takmis ti..

  Rusya nin hazar denizinden attığı 1000 km lik fuzelerin İran a ve pyd kampını vurması desaduf değildi heralde...Koral. ..

  Harp teknoloji ni 17 ağustosta ve Gölcük depreminde denediler. .Cihazın adı Tesla. .Gölcük te ters tepti. .cihaz patladı. ..
  O zamanlar ki bütün siyasi ler biliyordu. .

  Çinde yazın ortasında kar yagdirdilar bu cihazla. .

  ABD nin bizi işgal planı vardır. .
  Metal fırtına kitapları vardı hatırlayın. .

  Bu kitap serisinde 2016 da başkana suikast vardı. .

  Eğer feto darbesi gerçek olsaydı bu kitap taki olaylar yasanicakti. .

  HÜ mevlam....hak ve hakim olan mevlam. .
  Sen herseyin en iyisi bilirsin..
  Bize tuzak kuranlar kendi tuzaklarinda boğuldu. ..
 • İttihatTerakkiİttihatTerakki Gönderiler: 19
  3. dünya savaşı çıkma ihtimali artık çok artmış durumda.Türkiye sizce safını nasıl belirlemeli.Yani Çin ve Rusya mı yoksa Abd mi.Bu konuda kafam karıştı <span>:sweat:</span> 
 • çokuğraştılarçokuğraştılar Gönderiler: 158
  Ağustos 13 düzenlendi
  Türkiye abd nin safında olursa intihar eder.Tabi ülkemizdeki türk görünen amerikalıların buna tepkisi ne olur onu zaman göstericek.
  Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 523
  Abd bize ne vermiski. .yanında olalım. .şimdi burnumuzun dibine pyd yi getirdi
 • AzerAzer Gönderiler: 403
  abd in mutefiki abd nin dusmadir
 • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 334
  Türkiye ona yada buna yamanmak yada onun safında illaki yer alacak diye ayet yada hadis yok. Türkiye güçlü bir devlet kendisi olmalı illaki olacaksa mazlumların safında yer almalıdır. Ve mazlumların safında yer alacaktır. Zalimin safında yer alıp zulmetmek Türk' e yakışmaz.
  Teşekkür edenler (3)BAMSI_BEYREK Cengizhan_29 BiKarınca
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .