DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

İngiltere, Türkiye ,Mountbattenlar

nevresnevres Gönderiler: 479
   Ahmet abi son videolarında Türkiye ve İngiltere'nin şu an için beraber ilerledşğşni söylemişti.Daha sonra ise mountbattenlerin rex deus başrol vatikan yardımcı oyuncu olarak yaptığı operasyonla İngiltere'de yeni başrol olacağını söylemişti.O zaman şu soru akla geliyor İngiltrre Türkiye ilişkisi bundan nasıl etkilenecek aynen devam mı yoksa yollar ayrılacak mı?Türkiye yalnız mı kalacak yoksa yeni müttefiki kim olacak?Ahmet abi senden bu konuyla ilgili bir mektup rica ediyorum.Bu konu biraz askıda kaldığı için bir nokta koyman doğru olacaktır.

Yorumlar

 • misafirmisafir Gönderiler: 257
  Ağustos 2017 düzenlendi
  Mountbattenler için ingiltere bitmiştir. Zorunlu nikah son bulmuş ve Mountbattenlar için kötü günler başlamıştır. Türkiye ile antlaşmak istiyorlarsa Osman. Gazinin türbesini tekmeleyen Mountbatten'ları tarih sahnesinden silmeleri lazım. Bununda işaretini verdiler bakalım gerisi gelecekmi? ( Philip'in görevlerinin alınması, Charles'a 95'indede hala kraliçeysem ozaman Kral olabilirsin demesi)
 • nevresnevres Gönderiler: 479
  Bilemiyorum artık.
 • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 434
  Elbette Ahmet abimizin fikriyatı bizimkinden derin olabilr lakin bizimde hissiyatımız var. İngiltere Türkiyesiz olamayacağını gördü. Yoluna Türkiye ile devam etmek isteyecektir, asıl mesele Türkiye yoluna İngiltere ile devam edecek mi  ? yada etmeli mi ?
 • ISO-CANISO-CAN Gönderiler: 298
  Sirf tfx projesi icin bile mecbur ingiltereyle  beraber hareket emek zorundayiz. 2030 larda ancak operasyonel olacak  ucagin herseyi ingilyereden gelecek. istesekte su saatten sonra almanyaya yaptigimiz gibi atar yapamayiz zaten. Bi nevi nikah kiyildi ingilizle. Bekleyip gorecez.
  Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Benim merakim. .şu. .

  Tfx proje ile ilgili yeterli teknoloji ve alt yapı insan gücü muz yok ..biraz mecbur kaldık ..

  İngiliz ile yapılan nikah tan ne alicaz. .
  Benim öğrenmek istediğim bu...
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .