DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

ERGÜN DİLER - BÜYÜK FIRSAT - TENKİT !

KURALSIZKURALSIZ Gönderiler: 332. Derece

Ergün Diler - Büyük Fırsat / Tenkit !

Gerçeği arayanlara ve ulaşmak için çabalayanlara selam olsun!

Bu yazıyı yazmadan evvel birkaç beyanatta bulunmak isterim.

“ Kardeşlerim , bu yazıyı yazma amacım asla söz konusu zatı karalamak değildir aksine SN. E rgün Bey üstünden , onun gibi düşünen herkesi uyarmak ve gerek konuşmalarında gerekse analizlerinde ki yanlışı ortaya dökmektir. 10.08.2017 tarihinde Ergün Bey tarafından yayınlanan “ Büyük Fırsat “ isimli yazıyı inceleyelim.

Ergün Bey : İki Amerika'nın savaşı artık ciddi boyutlara çıktı... Bu savaşı Londra ile ortaklık isteyen Amerika mı, yoksa tek güç olmak isteyen Amerika mı kazanacak?. 
1. Burada Ergün Bey ‘ in düştüğü yanlış şu : ABD ‘ yi – Beyaz Saray ve Pentagon diye ikiye ayırması. Ancak ABD ‘ de Başkanları , Bakanları seçen ve yöneten bir yapı var. CFR ! CFR ‘ ın onayını almadan ABD ‘ de kimse mv. Bile olamaz. Yani milli bir ABD yok ! Gelelim 2 ABD konusuna… Evet Londra ile antlaşmak isteyen bir ABD var. Bir de Vatikan ile antlaşmak isteyen ABD var. Biz Vatikancı ABD ‘ ye Rockfeller Amerikası – Londra ile antlaşmak isteyen ABD ‘ ye ise Rostchild Amerikası diyoruz. Yazının devamında Başkan Trump ‘ ın hangi ABD 
‘ den görev aldığını yazacğız. 
Ergün Bey : Obama döneminde BEYAZ SARAY, Londra destekliydi.. 
2. Ergün Bey , siz kendiniz değil miydiniz ? 01:55 - 09 Oca 2014 tarihinde “Ya Obama-Erdoğan-Putin gülecek,ya da Londra'nın yönettiği PARA kazanacak Dünyadaki kargaşanın nedeni bu! “ yazısını paylaşan. Hnagi yazınıza inanalım Ergün Bey ? 2014 ‘ te attığınız twitinize mi ? Evet 2014 ‘ te ki yazım derseniz , bizde size şu soruyu yöneltiriz. “ Ergün Bey madem Obama ‘ da Londra ‘ ya karşı savaşıyordu da neden , size göre Londranın adayı Clinton ‘ u destekledi ? Neden kendsi gibi olan Trump ‘ ı desteklemedi ? Yok eğer yeni yazıma derseniz , Beyefendi , sizin Beyaz Saray ‘ a gelen herkese başta “Milli “ havası estirmek en sonunda Londra ajanı demek gibi bir göreviniz mi var ? Acaba Trump gidince onada mı Londra ajanı diyeceksiniz ???

Gelelim Trump hangi Amerika ‘ nın , Obama hangi Amerika ‘ nın adamı ? CFR kimlerden ve kimlerin belirlediği kişilerden oluşuyor ?

Obama ilk göreve başladığında , Obama ‘ ya müslüman diyen , Londra ‘ ya karşı mücadele veriyor diyen , Obama – Putin –Erdoğan ittifakından bahseden medyamız , Obama Başkan oldu diye Van ‘ da bir aileye kurban kestirdiler. Obama , Rockfeller Amerikasının yani Vatikancı kanadın adamıydı. CFR , Başkanları sırası ile başa getiriyordu. Bi Vatikan Amerikasından bir de Londra Amerikasından. Obama döneminde ABD - Londra ve ABD – Tel Aviv ilişkileri ortadaydı. İsrail “ ABD büyük bir müttefikini kaybediyor “ açıklamaları yapıyordu. Obama , Vatikancı olduğundan dolayı İran ile de güzel anlaşıyordu. Obama , Merkel ile de çok iyi anlaşıyordu. 
İngiltere / İsrail ile arası bozuk ;
Almanya – Vatikan ile arası iyi olan bir Başkan Vatikan Amerikasının mı yoksa Londra Amerikasının mı adamıdır ? Siz karar verin…

Trump ise ilk göreve geldiğinde İsrail ie arayı düzeltiyor. İngiltere Başbakanı May ile görüşüyor. İttifak kurduklarını adeta Dünyaya haykırıyordu. Merkel ‘ in elini sıkmıyor , Papa ile dalga geçiyordu.

İngiltere / İsrail ile arası süper ;
Almanya / Vatikan ile arası kötü olan bir Başkan Vatikan Amerikasının mı yoksa Londra Amerikasının mı adamıdır ? Siz karar verin…

Not : Rockfeller yani ABD ‘ nin Vatikancı kanadı Clinton ‘ a destek verirken , J.P Morgan ‘ lar medya kuruluşları Clinton kazanacak derken CFR , Trump ‘ ı neden seçti ? Trump ‘ ın arkasında hangi güç var ki göreve getirildi ??? Londra ‘ mı ? !
Trump ‘ ın görevi , ABD ‘ yi ulusal yapıp kendi içine kapatmaktır. İngiltere 100 yık önceki vizyonuna geri dönüyor. Musul Savaşına herkes hazır olsun… !

- Muhammed Ali Yıldız


Teşekkür edenler (1)hakimbeyaz

Yorumlar

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .