DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

3. DÜNYA SAVAŞI

2»

Yorumlar

 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 326
  Aslında şu anda 3. Dünya savaşı başlamış durumda, henüz bölgesel olarak sürüyor. 2015 yılında ne demişti Papa hazretleri? " 3. Dünya savaşı başlamıştır ancak bu parçalı bir savaştır" Bu savaşın küresel boyut kazanma tarihi 2021 yılıdır. Neden 2021 olduğunu bilmeyen arkadaşlar benim Türbülasyon dönemi başlıklı yazımı okuyarak anlayabilirler.

  Rusya Ukrayna askerleri 2014 yılından bu tarafa sınırda savaşıyorlar. Rusyanın avrupayı tehdit ettiği ileri sürülerek Nato ve ABD tarafı Baltık ülkeleri'ne 2015 yılından beri askeri lojistik yığınak yapıyor. 3. Dünya savaşında Rusya'ya karşı o bölgede savaşmak üzere Estonya, Latviya Ukrayna sınırında binlerce ABD ve İngiltere askeri şu an hazır durumda techizat ve tanklarla hazır bir halde beklemektedir.
  Geçen yıl ABD tarafından Romanya, Bulgaristan ve Yunanistan bölgesine füze kalkanları yerleştirildi.
  Pasifikte Çin tehdidine karşı ABD 2017'nin ocak ayında nükleer donanımlı denizaltıları o bölgeye gönderdi. Akdeniz de hali hazırda başta ABD olmak üzere 60'a yakın Nato ülkesinin gemileri demir atmış ve beklemedeler.
  2017'nin ilk aylarından itibaren Kuzey Kore ile ABD arasındaki gerginliğin yükselmesi üzerine gene ABD Korean Peninsula'da Güney Kore denizine nükleer başlıklı deniz altı gönderdi.
  Rusya Vilademir Putin'in talimatı ve emri ile bu yılın başlarında 100 milyon Rus vatandaşına yer altındaki metro istasyonlarında nükleer saldırıya karşı hazırlanmaları için gaz maskeleri dağıttırarak tatbikat yaptırttı. Gene 2017 Ocak ayı başında V. Putin başta ABD'de yaşayan rus vatandaşları olmak üzere diğer ülkelerde bulunan rusların yavaş yavaş ülkelerine dönmeleri talimatını verdi.
  Ortadoğu bölgesinde kaç yıldır süren savaş zaten ortada. PYD teröristlerine 2500 tır silah ve cephane gönderildi ABD tarafından. Gene bu sene Nato tarafından Libya ve Yemen'e askeri lojistik yığınak yapıldı.
  Trump seçilir seçilmez güneyden gelecek saldırılara karşı Meksika sınırına yüzlerce km. uzunluğunda devasa duvarlar ördürtmeye başladı.

  Tüm bu gelişmeler gösteriyor ki Küresel Şambala çetesi savaş hazırlıklarını tamamladı. Sadece vaktini ve saatini bekliyorlar.
  Bu savaş Şambala çetesinin Küresel Hegomonyası için çıkartılmak isteniyor, ancak bir de buna dini açıdan gönül vermiş hiç de azımsanmayacak nüfüsta bir Evangelist Hristiyan topluluğu var.
  Evangelistlere göre İncil'de bahsi geçen Armageddon savaşı 3. Dünya savaşı sonunda olacak. Ve içlerinden bir kısmı buna iman etmiş durumda. Hatta öyleki bunun için geri sayıma başladılar bile.
  İngilizce bilem arkadaşların aşağıdaki sitelere bir göz atması İnsanlığı bekleyen tablonun ne kadar vahim olduğunu görmelerini sağlar. Bu adamlar sıradan vatandaşlar değilller. Pentagonun ve beyaz sarayın üst düzey yöneticileri. Onlar için tesadüf diye birşey yoktur. Numeroloji ve sembolojiye iman etmiş bir kavimle karşı karşıya insanlık. Ne ww1 ne ww2 tesadüfen çıkartılmadı. Ne de ww3 tesadüf olacak kardeşlerim.
  Teşekkür edenler (3)BiKarınca Azer Cengizhan_29
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 326
  1335 Days from 24/09/2017 Countdown
  1384
  Days1335 Days from 24/09/207 is on Monday, 24 May2021
  http://revampyourmind.com/ezekiel-38-wwiii/

  Google'un arama motoruna ww3 prediction diye yazdığınızda karşınıza ilk sayfanın en başında aşağıdaki site çıkıyor. Ve gene orda da tarih 2021 yılını işaret ediyor.

  İnceleyin

  http://www.spiritualresearchfoundation.org/spiritual-research/global-issues/world-war-3-predictions/
 • AzerAzer Gönderiler: 620
   3 cu olsun 5 ci olsun fark etmez, dunya savasinin maksadi, dunyayi itatkar eylemekdir, yani 1 ci asama dunya nufusunun inacli insanlarini harcamak, yani dinine bagli olanlari,dogru yanlis asiri yumusak fark etmez tek ALLAHA inananlari  musliman ve hristiyan olanlari, 2 ci asama kalan orta inacli insanlari yok eylemek, yani qaza getirmek biraz zor olanlari, cunki 10 tane orta inacli insan 50 tane ona karsi olan insanlara karsi cikmazlar ve beklerler karsi olanlar gun gelirde 50 den 5 duserse hemen gaza gelerler, 3 cu asamanin insanlar ise neye ve kime dersen boyun eyen ve itaet eden tam bir namusuz korkak insanlar kalar, alsana tek dunya devleti,bura kimisi seytana satilmis olanlarin bir birlerini kandirak yapdiklari planlardir, asil gorunmeyen yuzu ise seytanin burda herkesi oynuna getirib maksadina catdikdan sonra, ALLAHA ,hasa,, buda bana secde et dedyin benden deyerli gorduyun bendelerin, demek ve kiyameti cikmasini saglamakdir asil amac


  putin eger 100 milyon rusu hayatda tutmak istiyorsa eger,  onuda aldatmislar, cunki rus nufusu yanlis deyilse eger 150 milyondan cokdur,, putin kendi aklina gore temiz slavlari korumak istiyor ama oyunun 2 ci asamasini yanlis bilyor ve 3 asamadan haberi yokdur


  elbet seytan diyil zamani yaradan ALLAH dediyi olucakdir
  Teşekkür edenler (3)TheHUN BiKarınca Cengizhan_29
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 326
  Ağustos 2017 düzenlendi
  Biz zannediyoruz ki Tv'de bir Devlet erkanı canlı yayına çıkacak ve 3. Dünya savaşının başladığı anonsunu yapacak! Öyle bir şey yok. Tarih'de de olmamıştır. 3. Dünya savaşının çoktan başladığını size örnek vererek izah edeyim kardeşlerim. 1. Dünya savaşı hakkında tarih kitaplarında bize öğretilen şey nedir? Sanki Belgrad'da birisi bir askere kurşun sıkmış o da 1. Dünya savaşının başlamasına neden olmuş muş güya. Öyle birşey yok. Bize anlattılanlar hep yalan. Çünkü tarih'de ne olduğunu öğrenirsek gelecek zaman hakkında da bir filrimiz olur. İşte bu yüzden gizlenmektedir gerçekler.
  1. Dünya savaşı başlamadan en az 10 yıl öncesinden İmparatorluklarda iç ayaklanmalar, bölgesel çatışmalar başlamıştır zaten. Litaratürde 1. Dünya savaşının 1914'de çıktığı söylenir. Aslında o tarihde henüz ne Oamanlı imp'luğu ne de ABD savaşa girmiştir. 1914'deki savaş balkanlarda ve arabistan yarım adasındaydı. Yani şimdiki adı ile ortadoğu. Sonra 1915 yılında çanakkale savaşı ile Anadolu cephesi açılmış oldu. 1917'de de ABD savaşa girdiği için 3. Dünya savaşının o tarihte çıktığı kabul edilir. Böylece buradan şöyle bir çıkarımda bulunabiliriz. Aslında 3. Dünya savaşının ABD'nin 2001 yılında Afganistanı işgali ile başladığı 2003'de Irak cephesinin açıldığı, Arap baharı ile 2011'de Suriye, libya, sudan, yemen cephesinin açıldığı tezi yanlış olmaz. Evet bizim cephemiz henüz açılmamıştır bu doğrudur. Ama sıranın bize gelmeyeceğini kimse garantileyemez. Er geç kapımıza dayanacaklardır. Yalnızca vaktini saatini beklemekteler. ABD'nin başını çektiği Küresel satanist çete ne zaman ben şu şu ülkelere savaş ilan ediyorum derse ve Rusya ve Çin de işin içine girerse o zaman o tarih 3. Dünya savaşının gelecek'de Tarih kitaplarında yazılacak savaşın çıktığı tarih olarak yazılacak.
  İşte olay budur.
 • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 306
  Yanlışın var Abd ile İngiltere 2002'de Irak'a özellikle de Musul petrolleri için hareket düzenlediler. Görünürde birlikteymiş gibi poz verdiler fakat oraya petrol yarışı için gitme sebeplerini 1927'de aralarında imzaladıkları 75 yıllık geçerli olan Irak petrol anlaşması ismini de verebileceğimiz bir anlaşmanın bitiminde tekel olmak için girdiklerini anlıyoruz. Bu da 3. Dünya savaşı değil kanaatimce.
 • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 306
  Konu konuyu açıyor haliyle israil ise doğu akdeniz de ingiltere'nin bir karakolu idi tabi windsorların da etkisi var muhakkak. Şimdi nolacak onu da bilmiyoruz bu mounbatten denen hanedan değişikliği sekteye uğradı mı uğramadı mı? 
 • AzerAzer Gönderiler: 620
  100 yil bundan once rusyada romanovlara ne oldusa simdide ingilterede windsorlara oluyor veya olduruyorlar, sadece baska usula
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .