DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

3. DÜNYA SAVAŞI VE TÜRKİYE

2»

Yorumlar

• hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 346
    Ya ben de bir defa gördüm kendisini Ankara' ya ziyarete gittik evinde misafiri  olduk.  tanıdığım kadarı ile hoş sohbet,  sevecen, misafirperver, mütevazi, şirin, türk milletinin müslüman bir ferdi. Tanısan eminim sende seversin. ''Sizleri ihmal etmezdi demişsin.''  üzüldüm. oysa ki biz bir aileyiz forumdaki herkes birbirinin kardeşidir der Ahmet abi. Madem sende forumdasın sende bizim kardeşimiz oluyorsun.  ''Bizleri'' ihmal etmesin Ahmet abimiz diyerek biraz yağ yakalım. Belki video yayınlar.  
     Yani biz normal halini gördük. Celallendiğinde nasıl olur onu bilemiyoruz.........
    Teşekkür edenler (1)Karatoprak_ygt
  • Karatoprak_ygtKaratoprak_ygt Gönderiler: 116
    Ağustos 15 düzenlendi
    Ahmet ağabey'in celallendiği halini bende görmedim.Lakin tahmin ediyorum :) görmeniz büyük ayrıcalık.Ben canlı görme şerefine nail olamadım.Lakin görmüş kadar oldum.Kendisini yanlış tanımışım zaten kendiside biliyor görüşlerimi.Videolar yayınlayacağını yakın bir zaman da tahmin ediyorum.Neyse kardeşim akşama herkesi bekliyorum çok farklı bir başlık açacağım.Çok çok değişik bir yazı yazacağım.Tarih ve siyaset ile ilgili görüşlerimi zaten bilmektesiniz.Lakin bu din ve bilim üzerine olacak bir yazı.Yüksek sayıda katılım bekliyorum Allah'ın izniyle.

Dediğim gibi kardeşim akşam görüşürüz kendine iyi bak.
    Teşekkür edenler (3)BiKarınca BAMSI_BEYREK hakimbeyaz
  • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 90
    Bu arada Kuzey Kore "Guam Planini" erteleme karari almis. Iyi oldu diyebilirim. Ya da bunlar dünyanin önünde it dalasina girisip arka planda bir seyler mi hayata gecirdiler? Ya da sadece hangi ülkelerin nasil bir tavir sergileyecegini mi tarttilar?
  • nurdannurdan Gönderiler: 13
    Tesekkurler Hosbulduk @YikaG

Yazdiginiz yorum bende Ahmet abinin anlattiklarini yeteri kadar dinlememiş olabileceginiz hissini uyandirdi. Ahmet Abiyle ayni fikirde olacaksiniz diye birşey yok tabiki fakat bu forumda olmaniz sebebiyle dusuncelerine onem veriyor olsaniz gerek. Ben Ahmet abinin videolarini, makalelerini, soru-cevaplarini tekrar okumaniz fikrindeyim. Bu sizin olaylara daha dogru bakabilmeniz ve objektif olmanizi saglayacaktir. Ve birde sanki fazla ideolojiksiniz gibi hissettim. Bu yaninizi olabildigince torpuleyebilirseniz eleştirilerden kurtulabilirsiniz belki. Forumdada kişileri degil fikirleri konuşuruz. Forumuda asil amacindan saptirmamis oluruz böylece. Umarim yanlis anlamamissinizdir. Ve anlayisla karsilarsiniz.

Muhalif olmaniz konusuna gelince bence bu forum icin cok pozitif bir durum. Forumu tek seslilikten kurtarir ve fikir çeşitliliği sağlar. 
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 569
    Ya yiğit kardeşim yine üst perde den gidiyosun. .otoban a çıktın hız 120 km..
    Bak ilerde radar var. .sinir etme adami. .
    Muhalif gorustesin diye burdakileri hakir görme. .
    Burada herkes ayrı şeyler söylemesi forum a renk katiyor. .herkes in kendine ait bi bilgisi var..Biz senin peşinden neden gidelim. .

Ne özelliğin var mesala. .çok mu bilgilisin. .
    Bu ulusalcilar çok bilgili olduklari için suan uzay çağını sayenizde yasayamiyoruz. .

Millet Feza ya gidiyor. .biz hala yerinde saydigimizi zannediyorsunya. .bence yaniliyorsun..

Burda bi tek sen misin muhalif. .
    Obur arkadaş larda var..niye onlara tepki gösteriyoruz. .
    Kuzey Kore ile ilgili bamsi kardeşim.

.ben şunu dedin ..Bu kim amcanın okul arkadaş lari abd dış işleri çalışanlarınin çocukları. .

Ama yinede söylüyorum atom biyerde patlayacak. .
  • Karatoprak_ygtKaratoprak_ygt Gönderiler: 116
    Görüşlerin için teşekkürler Nurdan.Ahmet ağabey'in yorumlarını yazılarını makalelerini tabii ki okuyorum.Ancak bu görüşlere katılacağım manasına gelmez.Ahmet ağabey'in şahsına duyduğum saygıyı kelimelerle ifade edemem.Lakin aynı görüşte olacağız diye bir kural da yok.Zaten kendiside bana hiç bir zaman böyle bir dayatma uygulamadı.
    Evet benim ideolojim bellidir.Ben bir tarafım evet.Ulusalcılığın tarafındayım.Sayın Erdoğan'ı sevmem ve kendisi benim görüşüme 180 derece zıttır.Ancak aldığı oylara saygı duyuyorum.Aynı şekilde Cengizhan kardeşim de dahil herkese saygılıyım.Karşılığında da mutlak saygı beklerim.Ben muhalif olmak için muhalif değilim.Zaten öyle olduğum için öyleyim.O yüzden herkese sevgiyle ve saygıyla yaklaştım bugüne kadar yine aynısı olacak.Benim sloganım hep şu ''Gerçek Türkiye ancak gerçeklerin konuşulup,farklı bakış açısındaki insanlara saygılı olunduğu zaman ortaya çıkacaktır''.Dürüst,samimi,cesur Türkiye gençliği için bu çok önemli bir husus ..
    Teşekkür edenler (3)Cengizhan_29 BiKarınca nurdan
    Kardes bu hiyardar oğlu lafı iyi geldi. .moralim düzeldi. .

Bu aralar görünmüyor. .Enis abisi kuyruğuna yapismis çekiyor. ..
    Teşekkür edenler (1)çokuğraştılar
  • SarkKervaniSarkKervani Gönderiler: 1
    Savaşı Çıkaran Şımarık Çocuk Değil, Bitiren Olgun Ve Güçlü Abi Oluruz İnşallah
    Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
    Ooo bayan arkadaş lar cogalmis. .hosgeldin sarkkervani. .Erkekler artık düzgün konuşmak lazım. .yoksa agza biber sürecek kişiler ilucak
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .