DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Türkiye,Rusya,Çin,K.Kore olsa?

misafirmisafir Gönderiler: 255
Evet, Türkiye, Rusya,Çin,K.Kore şimdi bu denkleme göre , karşı cephede batı ittifakı olacak. Batı ittifakı nükleer kullanmış olsa onun atacağı yer başkent olur nereye atacağı belli. Akdenizde bekleyen gemiler nereleri vurur tabiki sahilleri. Peki karadan gelmek isteseler Trakyadan gelecekler. Türkiye kimi vuracak dibindeki Abd'yi. 3. Dünya Savaşı ÜMMİLİK için iyi olacak gibi duruyor.
«134

Yorumlar

• misafirmisafir Gönderiler: 255
    Bu olsa olsa Derin Türk Devletinin planı olur.
    Çayımı alıp seyredeceğim Hayırcı (Dhkpclisi,pkklısı,ulusalcı,kemalistler,mhpliler) kitle bakalım ne yapacak. Derin Türk Devletini kutlarım. Kardeş kanı dökmeden bu işi başkalarına yaptırmak.
    Bahçeli akp ile aramızı açmaya çalışıyor kriptolor diyor. :)) Afkuruyordun ne oldi.
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 294
    Kardeşim sen bunlarında arka planında derin Türk devleti olduğunu unutmadın dimi? Bu kırmızı ile isaretli yerleri vurmayacaklar onlar onların girişlerine müsade edecek. Hiç bir savaş kara savaşı yapılmadan kazanılmaz. Bunlar bu müsade ile bu bölgelerden girdikten sonra derin Türk aklı devreye girip bizim kırmızılara diyecek ki haydi düşman içeride siz arkadan biz önden saldırıyoruz. Bu sefer denize dökmeyeceğiz pres yapacağız. MİSAFİR UMDUĞUNU DEĞİL BULDUĞUNU YER. Selametle.
    Ben gidiyim Suriye'de bir kaç Abd askeri, bir kaç Alman askeri, bir kaç Fransiz İngiliz askerini öldürüyüm.Bakalım senin dediğin gibimi olacak olaylar.
  • nevresnevres Gönderiler: 384
    Bence ilk savaşta Abd ile birlikte olacağız.Rusya ile fazla çelişiyoruz doğal konumdan dolayı.

Erdoğan'ın bu planı çok iyi biliyor. 1908'den 1915 ve 1923 'e kadarki zamanla 2008'den 2015 ve 2023 kadarki planın aynı plan ve aynı senaryo uygulanıyor. Onun için Dünya savaşını çıkaracak şuan Tek ülke Türkiye. Kimse dünya Savaşı çıkaramaz. Belkide onu ben çıkarmalıyım.
    Senin düşündüğün gibi Ruslar ile kapışmamız isteniyor.Rusları Suriye'ye 2015 eylül ayında onun için gönderdiler. Hatta şöyle diyeyim. El-Bab'a 2 km kalmışken ösö'den görevi devralan Tsk 6 Ay boyunca Rusların gelip önünü kapatmasını bekledi. Bu operasyonda ölen askerlere bakarsan seçme askerler ŞEHİT edildi. Başbakanın beraber yemek yediği 2 asker buna örnektir. Bu askerler jandarma komandoydular.6 Ay yatılmasına karşılık içişlerine bağlanan Jandarma. Bunun üzerine Kayseri Jandarma komandosunun otobüsüne bombalı saldırıyıda ekliyelim.
    Şuan orada operasyon yapacak elemanlar Jandarma özel harekat ve Polis özel harekattan gönderildi. Bu harekâtı önlemek için yürüyüş yapıldı. Bundan sonra özel harekatçıların aklını bulandırmak için Bahçeli devreye girdi.
    Ruslarla kapışmayı önlemek ve Rusları devre dışı bırakmak için bu harekât şart.
          Bu dediğine bende katılıyorum.Dünya savaşı çıkacaksa burdan bir hamle ile çıkacak.Ama öncesinde bazı şeyler yapılması gerek.İran olur arabistan olur k.kore olur ama son hamle türkiye olur.dediğin gibi plan işliyor. 2012 de 5. vitese çıkardılar.Ve bu planı çok yavaş işletiyorlar.Suriye konusu da baya karışık. Bence ilk hedefleri pydyi türkiyeyr sokarak iç savaş çıkarmak.Ama Erdoğan gitmeden olacağını sanmıyorum.Erdoğan her ne kadar bazıları tarafından sevilmese de bir şekilde ülkeyi tutkal gibi her tarafından tutuyor.Kıymeti gidince anlaşılır.
  • AzerAzer Gönderiler: 481
    Ağustos 15 düzenlendi
    umulmayan yerden gelicekdir savas ve saldiri,ve simdilik nabiz yoklaniyor, birine saldirmag ucun karsindaki adamda sende olandan olmali, ki sende saldirasin cunki sende artik dahada iyisi var, savasa  15-25 yil var diye dusunuyorum

dogrusunu ALLAH bilir
    Teşekkür edenler (1)ibrahimsarikaya
    Savaş kaçınılmaz Hayırcılar düşünsün. Ben şimdiden çay stoku yapmaya başladım. Savaş bitene kadar çay içip seyredeceğim.Bakalım bu Hayırcı Lgbtliler nasıl savaşacak.
    Savaş tüm ülkeyi yakar sen çay değilde konserve stokla.Hayırcılardan da iyi insanlar vardır.Hepsi lgbtci değil.Hepimiz hidayet buluruz inşallah.
    Tüm ülkeyi niye sarsın savaş ? Bunlar Atatürkün askerleri hepsini denize dökerler.
  • AzerAzer Gönderiler: 481
    teknoloji devrindeyik denize dokmeye iytiyac kalmadi
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 569
    3 dünya savaşı öyle yada boyle bana göre olucaktir.

Yanlız bu savaşta nükleer silah da kullanilicak.

Ama teknoloji biraz daha ilerleyip balistik füzeleri durduracak lazer ve işin silah teknoloji si ne ulaşılması gerekiyor. .

ülke ve sınırları füze ve herhangi bir silah sistemine karşı koruma için kalkan teknolojisi üzerinde çalışmalar yapılıyor. .

Size biraz utopik düşecek gibi gelebilir..

Şuan ki yaşanan lar sadece güç gösterisi. .
    Mesala kuzey Kore geri adım attı. .

Ama İran ileri adım attı. .bunu sorgulamak gerekirse neden ..İsrail in eline koz veriliyor. .
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .