DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Türkiye,Rusya,Çin,K.Kore olsa?

2»

Yorumlar

• ISO-CANISO-CAN Gönderiler: 2973. Derece
    Svas soguk savas zamani abd ve rusya arasinda heleki insanlar birbirinden nefret ederken cikmadiysa bu zamnda hic cikmaz merak etmeyin. Orta yol bulunur. Ayrica soguk savas zamaninda rusyaya dogru ucan bir kus surusunun radarda fuze gibi gorunup rus fuze operatorunun insiyatif alip dugmeye basmasi sonucu onlendigini duymusmuydunuz. Ucundan donulmus yani. Bi cikaramadiniz su savasi yaw. Ne merakli ciktiniz savasa bi ciksaydida rahatlasaydiniz yaw. :#  
    Teşekkür edenler (1)BiKarınca
  • BiKarıncaBiKarınca Gönderiler: 1703. Derece
    İSO-CAN bir çıkartamadınız şu savaşı deyişine çok güldüm. Hakikaten doğru söylüyorsun. Sanki savaş çıksa rahatlayacak gibiyiz. Öyle bir psikolojiye girdiğimizi kabul ediyorum. Aklıma Şaban oğlu şaban filmi geldi, orada Şener Şen Şabana şöyle söylüyordu "Düşmanın gözü kör olsun, bi öldüremedi gitti seni"... Ben de diyorum ki şeytanın gözü kör olsun bi dolduramadı gitti nükleerleri... Biri birine atsa dünyada kıyamet kopar... Allah bizi esirgesin, düşmanlarımızın gücünü kendi elleriyle kırsın İnşaallah.
    Teşekkür edenler (1)ISO-CAN
    SAYGILARIMLA
    HAKAN CERAN
  • misafirmisafir Gönderiler: 1593. Derece
    Ben çayımı boşunamı aldım. Abd ve Ab 'deki yahudiler nereye gidecek ozaman. Boşunamı ırak ve Suriye'deki insanları katlettiler yada göçe mecbur ettiler. Nükleer yada daha değişik bir silah kullanılacakki hiç kimse yahudilerin sürülüp Irak ve Suriyeye yerleşmesine ses çıkarmayacak.Ruslara, İranlılara, korelilere oyuncak silah vermişler onlarda oynuyor.Rusların hazar denizinden sözde Suriye'ye attığı füzeler vardı. Çoğu İran'a düşmüştü.Rusların hackerlerinden bahsederler, daha bunların bir işlemci teknolojileri yok. Adamlar veriyor gazı herkeste yiyiyor.
    İşid Musul'a 800 adamla bile girmedi. Irak ordusundaki tüm abd , ab menşınlı silahları işide bırakıp gitti ırak ordusu. İşid bahane edilerek gelindi Musul yerle bir edildi.şimdi.Türkiye'dede bu oyun sergilendi. İşidin eğitim kamplarından ( abd ve batının eğit donat projesi) fotağraflar paylaşıldı. Akp İşidci ilan edildi. İşide (akp)karşı kürtler hendek savaşı başlattılar.Gezi - 17-25 ile bütün alt yapı hazırlanmıştı, Ab yasaları sonucunda polis toplumsal olaylarda silah kullanamıyordu.Ordu kemalist (diyecekler fetö-kemalist yapıydı kendileri kurdular) olduğu için pkkya yol veriyordu.
    Demek savaşı ben istedim öylemi! Bu Hayırcılara ne acırım nede üzülürüm. Kendi düşen ağlamazmış.Kurdukları planda cehennemin dibine kadar yolları var.
    6-7 Ekim de Doğu ve G.Doğuda müslümanları katlettiler.Polis müdahale edemedi silah kullanma yetkisi yok. Çoğuda kemalistti(fetö) .Kürtler İşide( akp) karşı savaşmaya başladılar. Bu olayların en can alıcı noktası senaryonun karşı tarafınıda gösteriyor. 53 kişiyi katleden Demirtaş Atatürk heykeli yakıldığı için Kemalistlerden özür diliyordu.
    Benden kimse hayırcılar için acıma beklemesin.
    The Hun arkadaş bir konu açmış. O konu ilgili geliştirilen HAARP teknolojisi var. Şuan Hayırcıların yaşadıkları bölgelerde beşik gibi sallanması. Büyük bir Deprem ile başlaması beklenen olaylar zinciri.
  • nevresnevres Gönderiler: 2733. Derece
    İki deprem olsa gerek.Bu konuda hadislere bakmak faydalı olur.
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 2913. Derece
    Misafir kardeş ölümün seni nerede yakalayacağına sen karar veremezsin. İçtiğin çayın çöpü boğazına takılır birde bakamamışsın ölü vermişsin. Burada önemli olan Allah'ın sana verdiği canı ne için feda ettiğin yada edebildiğin. Şehitlik makamının peygamberler ile salihler ile anılmasındaki en önemli faktör Allah'ın sana vermiş olduğu değer bakımından en üstün olan canı onun uğrunda sırf onun rızasını kazanabilmek için geri verebilme becerisidir. Haydi sende doğrul Allah rızası için istiğraf et. Belki Allah sana daha hayırlı bir ölüm verir.Bu arada lgbt , dpkpc ,atatürkçüsü rusu, daeşlisi daha doğrusu tüm insanların ne üzere öldüğünü ,cennete mi yoksa cehenneme mi gideceğini yanlız Allah bilir. O ölümler için yorum yapmak sadece fazladan suizan kazandırır bizlere.Malum onlarca insanın farkında olmadan hakkına girdiğimiz günümüz dünyasında müslümanın biraz daha akıllı ve basiretli hareket etmesi lazım.Sonuçta hepimiz misafiriz bu fani dünyada ne kalp kırmaya nede başkalarının günahını yüklenmeye ihtiyacımız yok. Allah rızası için birbirimizi sevelim yeter. Ben seni ALLAH RIZASI İÇİN SEVİYORUM KARDEŞİM. Selametle.
    Teşekkür edenler (3)BiKarınca Azer TheHUN
    İbrahim ben kimsenin kalbini açıp bilemem, ben zahire bakarım.
    Senle anlaşalım sen Allah rızası için sev.
    Bende Allah rızası için düşmanlık edeyim.
    Teşekkür edenler (2)BiKarınca Azer
  • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 2363. Derece
    Misafirin sözlerine istinaden bende şunu söylemek isterim: haklılık payın var zira doğuda şehit düşen evlatlar, batıda nasıl olsa bize birşey olmaz mantığı ile yaşayanlar ya da senin deyiminle hayırcılar için canlarını vermiyorlar.
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 2913. Derece
     O bahsettiğiniz hak - hukuk ilişkisi doğudakiler ile batıdakiler arasında gelişiyor zaten.İzleyicilerin boşu boşuna kul hakkına girmelerine gerek olmadığını anlatmaya çalıştım . Sıkıntı yok Su yolunu bulur.
  • TheHUNTheHUN Gönderiler: 1343. Derece
    Kartlar yeniden karılıyor!
    Üç yüzyıldan beri olduğu gibi önümüzdeki yüzyıl ya onların hegomonyasında devam edecek ya da planladıkları gibi olmayacak. Çünkü bu savaş ile Ulus devletleri parçalanmak isteniyor. 1. dünya savaşında İmparatorluklar parçalandı. 3. Dünya savaşıyla da ülkeler parçalanıp küçük küçük kantonlara ayrılacak.
    Satanist Şambala çetesi Tek Dünya Devleti hegomonyasına karşı çıkacak güçlü devletlerin var olmasını istemiyor. Bu yüzden onlara göre başta Rusya olmak üzere Çin ve onlarla ittifak olan ülkeler 3. Dünya savaşı sonunda parçalanmış olmalı. Tabi ki Türkiye de parçalanıp büyük İtrail BOP projesi de başarıya ulaşmış olmalı.
    Bu savaşın bizi ilgilendiren tarafı ise Türkiye'nin akıbetinin ne olacağıdır. Bu savaşın önemi bizim açıdan bir var oluş ve yok oluş savaşı olacağıdır. Ya Anadolu Selçuklu Devleti gibi parçalanıp bölgelere ve beyliklere ayrılacak Türkiye ya da Osmanlı İmparatorluğu gibi Baltık Denizinden Kafkaslara, Ortadoğudan Kuzey afrikaya kadar Ay Yıldızın egemenliğini ilan edecek.
    Ülkemizi yönetenler bu gerçeği görmek ve askeri lojistik hazırlıklarını 2021 yılına kadar son sürat tamamlamak zorundalar.

Unutmayalım ki savaşmayı göze alamayanlar için asla zafer yoktur.
    Teşekkür edenler (2)BiKarınca Cengizhan_29
  • AzerAzer Gönderiler: 3853. Derece
    Unutmayalım ki son savasin en tehlikeli silah nukler guc diyil, din uzerinden gellinmesidir, yani karsimizdakini sorgusuz sualsiz oldurmek istenmesidir, insanlikdan

bizler kalben ALLAHA hatir savas meydanina ciksak, oyunu boza bilerik
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 4733. Derece
    İslam ümmet i ni 1 dünya savaşı ile yenilgiye ugrattilar. .tarihten silmeye güçleri yetmedi. .

Ben Terör savaşi görmüş birisi olarak söylüyorum ..boşuna uğraşıyorlar. .

Bu millet te bu iman olduğu sürece bizim içimizden bizim koruyucu lugumuzdan bu din i söküp atamazlar. .

Türk milleti öyle kolay pes eden millet değildir. .bizi orta Asya ya atmaya çalışacaksınız öylemi. .

Türkler ölmeyi ve ölmeyi göze aldığı zaman onları tarihte hiç bir güç durduramaz..

15 temmuz da tank in ekzoz unu tıkayan. .f16 lar kakmasin diye tarlasini yakan insanlar. .a
    Nükleer Atsan ne yazar. .onuda durdurarak bişey bulurlar. ..

Herkes plan yapiyor 3 dünya savaşı ile ilgili de..

SORU ŞU. ..BİZ NE YAPIYORUZ. .HAZIRLIK VARMI. .SİZCE. .
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .