DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

İstanbul depremi bağımsızlık ilanı

misafirmisafir Gönderiler: 257
Atatürk'ün İstanbul'u peşkeş çektiği adamın oğlu Jeolog Celal Şengör" Beklenen büyük İstanbul depremi 10'unda üzerinde olacak. Bu depremden sonra bağımsızlık ilan edip Avrupa'ya bağlanacağız " dedi.
Lan şerefsiz benim çay zevkimi kimse bozamaz,
«1

Yorumlar

 • nevresnevres Gönderiler: 479
  Adam tam öyle dememiş galeyana gelme.Ekomomik sıkıntı olur öyle bir şey olursa .Bu durumda avrupadan yardım isteneceğini söylemiş.Ege depremine de dikkat çekmiş.Galeyana gelme :) içersin çayını bişi olmaz .
  Teşekkür edenler (1)misafir
 • misafirmisafir Gönderiler: 257
  Bu Atatürk'ün askerlerine yön veriyor. Atatürkçüler saftır.Avrupaya girmek için eylem yapmaya başlarlar. Topraktan olmadan çay zevkini çıkarmak istiyorum.
 • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 306
  Nedense aklıma Ahmet ağabeyin heralde kıta devletleri videosu olacaktı orada aryanların marmara devleti kurup Avrupa'ya bağlama planlarından bahsettiği o video geldi. Acaba celal şengör onu mu demek istedi?
  Teşekkür edenler (2)misafir TheHUN
 • BiKarıncaBiKarınca Gönderiler: 223
  Celal Şengör'ün babası kim?
  SAYGILARIMLA
  HAKAN CERAN
 • misafirmisafir Gönderiler: 257
  Babası yanlış oldu, dedesi
 • misafirmisafir Gönderiler: 257
  Hatırlarsam nereleri aldığını hepsini yazarım. Yeşilyurt, Yeşilköy,Florya hatırladıklarım.
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  misafir bozmak istedikleri senin cay zevkin diyil, o zevki ve enerjini aldigin yerdir, dunyanin bir baska yerinde oturub cay icmek ve dusunmek zevki, Istanbulda icilen cayin ve dusunen aklin  zevkini vermiyor,  Istanbula zarar ve isgal yerin derinliyinden diyil, ustunden gelicek, depremin 10 uzerinde olucak,, demek tek derinlikden gelen sismik sarsinti demek diyil,, Nufus anlaminada dikat elemek gerek
 • misafirmisafir Gönderiler: 257
  Merkel "Türkiye, sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükümetten ibaret değil. Neredeyse yüzde 50'si anayasa referandumuna ‘Hayır' dedi. Onların da bizden beklentisi var. Sert pazarlıkları sürdürmemiz, yanlış uzlaşmaya girmememiz lazım. Biz bizden umutlanan ve bizimle diyalog isteyen bu yüzde 50'ye yanlış sinyal de vermemeliyiz” dedi.
 • misafirmisafir Gönderiler: 257
  Merkel, Almanya güme gitti diyiyor. Nazilerde heryerde
 • ÖmerÖmer Gönderiler: 163
  Iran genel kurmay başkanı, Terörle mücadelede istihbarat paylaşımı ve operasyonel işbirliği konusunda Türkiye ile anlaştık dedi ...!!!
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  İran ve Türkiye zannedersem pkk yi vuracak. .

  Bugün ingiltere menşeli bi haber pyd katil pkk nin bi koludur diyen bi rapor çıktı. ...
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  persler hicbir zaman dusmanina hayati bir kiyak yapmaz, eger vuruyorsa bilki senin elinen sana bir oyun kuruyor ve vaktini bekliyor
  Teşekkür edenler (2)misafir TheHUN
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Acem oyunu meşhur. ..ee bizim Türk aklı ne işe yarar peki...
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  Turk akli surpiriz yapmag isine iyi yarar
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 330
  Bu çalışmalara 8 9 yıl öncesinden başladılar. Öncelikle Mahmut efendi cemaatinin yoğun olarak yaşadığı fatihin çarşamba ilçesini cemaati 2 ye hatta 3'e bölerek büyük kısmının çavuşbaşına  yerleşmesine sebep oldular. Sistemeatik bir çalışma dahilinde istanbul büyük şehir belediyesini ve malum çevreleri kullanarak tarihi yarımadanın haliçe bakan kısmında bir sürü kamulaştırma ve yandaş insanlara tarihi binalar aldırarak bir hristiyan yarımadası haline getirme ameliyesine devam ettiler. Ve şimdi o hat kaliteli , marjinal eğlence mekanları dolmaya başladı. Fakir halk küçük pazar dışında kalmadı gibi. Tüm bunların arka planında kim mi var? tabiki vatikan var. Fener rum patrikanesi var. Bizans kalıntıları var. Ve tabiki Ayasofya var. Kutsal bilgiyi yani elmayı ele geçirmeden ayasofyayı cami olarak açamayacağız herhalde. Gayri müslimlerin elmasıyla bizim elmamız çok farklı bu arada. Bizimki kızıl onların ki yeşil . SELAMETLE.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .