DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Türkler hedefte mi?

BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 833. Derece
Kategori DÜNYA
Merhabalar,

bildiginiz üzere gecenlerde Burkina Faso'da bir Türk restoranina saldiri düzenlenmisti.

Yaklasik iki saat önce de Ispanyanin Barcelona sehrinde terör saldirisi oldugu haberi var. Bir haberde gördüm orada da bir Türk restoranina saldiri düzenlendigi iddia edilmis. Hatta resim bile paylasmislar. Restoranin ismi "Luna de Istanbul" idi.

Bunlar denk mi geliyor yoksa Türklere karsi bir plan mi var?

Ne dersiniz?
Teşekkür edenler (2)TheHUN Azer
«13

Yorumlar

• TheHUNTheHUN Gönderiler: 1303. Derece
    Ağustos 17 düzenlendi
    Türkler hedefte değil. Bütün İnsanlık hedefte. Avrupa'da ve ABD'de artan terör saldırılarının birden çok amacı var, ama büyük resme bakarsak en büyük amaç İslamafobiyi arttırmak. Müslümanların Hıristiyan toplumunun düşmanı olduğu imajını yıkanmış beyinlere kazımak.
    Ardından da daha önce anlatttığımız Dinler savaşına gerekçe oluşturmak.
    1871'de Fason ustası Albert Pike'ın yazdığı 3. Dünya savaşı mektubunu okuyun.
    Lakin benim üzüldüğüm şey nedir bilirmisiniz? Bizim medya kanallarında konuşturulan kişilerin olayları çarpıtarak anlatması ve insanlarımızı manipüle etmesi. Şimdi çıkmışlar Tv'ye şu anda konuşuyorlar akademisyen ünvanlı satılık şahıslar. Daeş yaptı diyprlar. Tamam daeş yaptı yapmasına eyvallah da
    Şimdi sana sormazlar mı be adam bu Daeş'in kontrolü kimin elinde?
    Teşekkür edenler (2)SerdarTopuz_ Azer
  • misafirmisafir Gönderiler: 1593. Derece
    Adamın biri 2000 yıllık tanrıdan, daha çok kitap satması ile ün kazanmış.
    Teşekkür edenler (2)TheHUN Azer
  • BiKarıncaBiKarınca Gönderiler: 1693. Derece
    Yapılan analizlere göre Türk-İran-Rus üçgenindeki gelişmeler şeytani çeteyi rahatsız etmiş olabilir. Özellikle Türkiye ve İran çok büyük bir hamle yaptı. Bölgenin geleceğinin belirlenmesinde bölge devletleri daha etkin olacak mesajı verildi. Hariçten gelenler bu bölgede mezheptir, etnik kimliktir çıkarmak istedikleri savaşa karşı ne olursa olsun bölge devletlerinin onların piyonu olmayacağını anladılar. Türkiye ve İran kendi aramızdaki mesele kendi meselemizdir, sizin kaşımanızla biz savaşmayız dediler. Benim istediğim hep buydu zaten. Ama Türk-İran ittifakı ne kadar sürer bilemiyorum. Ayrıca Türkiye ve İran yıllardır belki 300 yıldır birbiri ile uğraşmayı bırakmış. Ufak tefek sayılacak işlerden başka ciddi olarak karşıya karşıya gelmemiş. Karşılıklı atışmaya bile şahit olmadım.

Benim düşüncem bölgenin 3 güçlü ülkesi Türkiye-Azerbaycan-İran bu kritik günlerde birlikte olmalılar. Azerbaycan'ın İran'daki Türk toprakları elbet bir gün Azerbaycan'a geçer. Ama bugün kapışmak şeytani çeteye yarar. Şia ve Sünni olaylarına da batı karıştırılmamalı... Kendi meselemiz, size ne! Denilmeli...

15 Temmuz aslında bizim 3. Dünya savaşına resmen gireceğimiz gün olacaktı. Aynı 1. dünya savaşında olduğu gibi vatanımızı komplolara kurban edeceklerdi. Bu milleti Ruslar ve Persler ile kapıştıracaklar ve 3 Ülkeyi de paramparça edeceklerdi. Bu zulmü doğrudan Türkiye'ye yaptıracaklardı. Bir taş ile 3 büyük kuşu harcayacaklardı. Gerçekten 15 Temmuz büyük bir milattır. Rabbimiz bizi korudu.
    Teşekkür edenler (3)TheHUN Azer Cengizhan_29
    SAYGILARIMLA
    HAKAN CERAN
  • yörükyörük Gönderiler: 1813. Derece
    sonuçta Türklere saldırıyorlar, Türkler buralarda olmasaydı saldırıda olmazdıya bağlamaya başlarlar yakında, diğerlerine onların yüzünden bizim canımız yanıyor dedirteceklerdir. tutarmı bence tutmaz ama türk restoranlarını zor günler bekliyor.
  • AzerAzer Gönderiler: 3843. Derece
    barsellona saldirisi,, mutefikimiz kimdir ? sorusuna isik tutuyor diye dusunuyorum, veya aksine

Ahmet hocamin cevabi biliyor diye dusunuyorum
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 4653. Derece
    Türkiye ye ye birileri mesaj veriyor. ....

Demekki bizimkiler onların kovanina comak soktu. ..doğru yoldayiz.. vesselâm
    Turklerin yolu hep dogru ve duz yone olub, arada bir yolumuzu deyisdirmek istediler,,, odaki anladilarki Vatanini satanlarla is gorulmez,, eger bu akili adamsa neden dunyay korkudan titreten Milletini satiyor  
    Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
    Ah isid. Ah...sen gittikten sonra yerini hangisi dolduracak. .
    Azer kardeşim. .Bugün bi haber izledim. .Suriye'de fırat kalkan i bölgesinde Türkiye ye savaş ilan edilen bir örgüt yumurtladi. .

Orayı alıp pkk ya vericeklermis. .

Bunların sağlam bi dayağı hakediyor
    Cengizhan kardesim helem cok yumurtalar gorucez, esas yumurtanin yapan tavukun sahibine dayagi atmak lazim

yumurtalarla tavuklarla vakit kaybetmeye deymez
    Teşekkür edenler (2)TheHUN Cengizhan_29
  • nurdannurdan Gönderiler: 132. Derece
    Peki barcelona saldirisini kim yapmis olabilir? Bana bu Rex Deuscular gibi geliyor. Ve Turkler uzerinden ne mesaj verilmek isteniyor ?
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 2913. Derece
    İngiltere ile ilişkilerimiz hiç olmadığı kadar iyi olduğu bir dönemde ingilterede iki katlı, üzerinde istikbal reklamı olan bir otobüs son günlerin popüler terör denemesi dahilinde bir dükkana  tosladı. Basit bir haber gibiydi ama birileri bize ingilizlerle iş tutarsanız duvara toslarsınız mesajı verdi. Geçenlerde  Tayyip bey hiç olmadık bir şekilde hatta beni de başta çok şaşırttı abd ziyaretinde görüştüğü abd Yahudi cemiyetinden muhtar kentinde aralarında bulunduğu anadolu grubu yani tuncay özilhanın  ameleliğini yaptığı coca-cola içecek gurubunun meyve suyu fabrikasının açılışını yaptı ve yahudilerle işbirliği görüntüsü verdi . Ve hemen ardından Sultan 2. Beyazıt döneminde hristiyan ispanya kraliçesi tarafından kovulan 300.000 adet safarad yahudilerinden 150.000 ini istanbul ve selaniğe yerleştiren Osmanlının  veliahtına yine İspanyadan güzel bir mesaj vermiş oldular . Bunlarlada işbiliğine kalkışmayın. İşinizi bozarız deniliyor. Bunların arka planında eşkenazi yahudileri ile vatikanın olduğunu düşünüyorum.  Doğru yolda olduğumuz söylenebilir mi bilemem ama Şuan ki hedefimizin sarafad yahudileri ile iş tutarak onların israilin yönetimini ele geçirmesini sağlamaya yardımcı olmak denilebilir.Bunun için nasıl bir taviz verdik pek kestiremiyorum ama yine minik bir tahmin vadedilmiş topraklara kürdistan devletini yerleşmesine müsade edip sonra safaradların hükümdarlığında bir israil egemenliğine müsade edebiliriz. Zira israilin kendi sınırına yaptığı duvarın devamı niteliğinde bir duvarı biz suriye sınırımıza yapıyoruz ve onlara hediye edeceğiz gibi duruyor. Hızlı ve kısa kısa oldu aslında uzun bir makale gibi yazılabilir ama vaktim yok. şimdilik . selametle.
    Teşekkür edenler (1)Azer
    İbrahim Sarıkaya. .kardeşim bu konuyu acarmisin.

.bende anlık kısa devre oldum. .

Kürdistan i büyük abi olarak destekliyoruz. .bunu biliyorum ama bu duvar işi ne..teslim falan..bizim Doğu ya mi göz diktiler. .

Benim bildiğim esas Doğu değil Trakya ya bolgesi ne göz diktikleri idi..malum toryum
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 2913. Derece
    Açalım açmasına da hangi birini açalım? Tayyip beyin Gazzeye gideceğim diyerek başlattığı satranç oyunundan mı başlayalım bilemedim. Aradan çok uzun zaman geçti. Vaktim şuan yok bunu ciddi ciddi makale şeklinde yazmak lazım. Ben şimdilik sorunun cevabı ile yetineyim. Meksika duvarının parasını sizden alacağım diyen trump ile suriye işgali ve pkkya verdiği silahların parasını suudilerden çıkaracağım diyen trumpın arasında sence ne fark var? Dünya siyaset okuması yapabilen biri için bir fark yok.Sebebi asıl dertlerinin para olmaması.Bizim doğuya göz diktiler dikmesine de biz duvarın iç kısmının pazarlığını yapıyoruz. İçerisi bizim dışarıda ne yaparsanız yapın hatta bakın size duvar bunu kullanın diyoruz sanki.. Tehlikenin çeşitliliği ve büyüklüğü bizimkileri korkutmuş olmalı yahut destekçilerinin destekten vazgeçmeleri . Bunu kestirebilmek zor. Biz  gerçekten büyük bir devletiz belki bu konuda benim düşündüğümden öte bir oyunumuz bile vardır. Öyle ümit ediyorum ama öyle değil gibi de geliyor bana. Bu yığınak ve etrafı duvarlarla örülü alan için benim başka çıkarımım yok . çünkü daha dün haber çıktı alttan tünel kazdılar diye.50 metre ötesi pkk bu taraf türkiye tabiki kazacak adam. Kazı engeli için yakında başka bir haber çıktı 1 hafta önce gazetelerde. Gazzeye toprak altına duvar yapılması planlanıyor tünelleri engellemek için . Aynısını buraya aynı teknoloji ile yaparsak şaşırmam.
    Trump silah vermeyeceğim diyor veriyor. duvarın parasını sizden alıcam diyor almıyor. Bizde onun siyasetini takip ediyoruz.Vermeyeceğim dediği ilk haberi okuyanların yüzde doksanı vermediğini söylediği ikinci haberi okumuyor.Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu? 
  • misafirmisafir Gönderiler: 1593. Derece
    Kötü işleri Erdoğan'a, iyi işleri Derin Türk Devletine yüklüyorsunuz.
  • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 833. Derece
    Simdi de Finlandiya'nin TURKU sehrinde bir saldirgan kalabaligin arasina dalip 1 kisiyi öldürüp 7 kisiyi yaralamis. Arkadaslar yoksa ben mi abartiyorum?
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .