DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Türkler hedefte mi?

2

Yorumlar

 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Bu işten en karlı çıkacak olan İsrail gibi duruyor. .da bizim plan ne...uyumak sa ..uyanma vakti geldi de geçiyor bile. .
 • nurdannurdan Gönderiler: 13
  Saldırıda ilk kurban bir italyanmış. Bunun dışında ölenlerden belçika, amerika ve ispanya vatandaşı olanlar varmış. 13 kişi ölmüş diğerlerinin uyruklarını bulamadım. Bu arada saldırı ayrılıkçı katalonyada meydana gelmiş. Bu da önemli bir bilgi.
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  Ağustos 2017 düzenlendi
  diyer kurbanlarin kimliyide onemli diyil, esas kralice sozunu dedi, ve buralarada selam yoladi

  yada vatikan sozunu kraliceye duyacagi ve anliyacagi usula demis,ve yene buralarada selam yolanmis
 • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 330
  Biraz gerilere gidelim Tayyip beyi tüm dünya medyası belirli zaman aralıklarıyla diktatör olarak koyun avrupa ve dünya milletlerinin zihnine kazıdı. Şimdilerde ise daeşin üstlendiği ve içerisinde turk kelimeleri geçen ve özenerek seçilen yerlerdeki terör olaylarında manşetlerde kullanılan resimlerle koyunlara yeni bir yükleme daha yapılıyor. Daeş, türk, terör, gözyaşı. Yakın zamanda da çıkıp bu gözyaşını dindirmek için müdahele yaparlarsa koyunlar sadece ot için" me "leyecek. Bende bende diyecek. Bu arada biz ne yapıyoruz? Geçenlerde bir yerde yazmıştım bunu satranç oyunu gibi düşünelim. Bosnaya gidenler bilir . Adamlar kahvehane yerine parklarda 1metre boyunda plastik satranç taşları ile ikindi saatlerinde oyun oynuyorlar. Bir tarafta 20 kişi diğer tarafta 20 kişi. Taşları oynatan asıl oyuncu gibi duruyor ama arkasındaki kitlenin tüm yorumlarını dinliyor ve ona göre hareket ediyor. Takım oyunu diyelim. Bizim dünya siyasetindeki yerimizde son yüzyıldır buna benziyordu. Sürekli arkamızda bize taktik veren hatta kulağımızı çekerek şuraya oyna diyen ama arada çayını yudumlarken kendi hamlelerimizi yapmamıza gözyuman birileri vardı.rakibimize akıl verende onlardı. ve biz hep defans yapıyorduk. Çünkü rakibimize akıl veren bizim 3 hamle sonramızı bildiğinden onların 4. hamlesini ona göre oynatıyordu. 15 temmuz kontra darbemiz sonucunda  bize sen şu oyunu idare et ben bir gidip gelicem dediler . Bu arada biz defanstan hucuma çoktan geçmiş idik. Bunların arkamızdan çıkmasıyla artık rakibi tokatlayan hamlelerimiz gelmeye başladı. Geri döndüklerinde hamle bilgileri ve o an içinde bulunulan oyun itibari ile mağlubiyetimiz zor görünüyor. Ve suflelerini ya şöyle yapsanız güzel olur gibi demeye evirdiler. Dikkat edin bizim son 10 yıldaki hamlelerimize artık biz bir hamle yapıyoruz onlar o hamleye göre oynuyor. Biz gazze diyoruz onlar oyunkuruyor. Biz demokrasi diyoruz onlar hamle kuruyor. Biz laiklik başörtüsü atatürk diyoruz ve bu piyonları oyun dışına atıyoruz onlarda yem olarak attığımız bu piyonları yiyerek bazen piyona fil bazen piyona at veriyorlar. Oyunun sonucu Kuranda belli ümitsizliğe gerek yok. Sadece arkamıza bizden olan insanları toplayarak bosnalıları taklit edelim yeter.Bizi sokmaya çalıştıkları patika yoldan otobana geçiş çok kolay. sabır, sabır , sabır. Bu arada buarada sizlere sabrın  kavramını anlatmayacağım. herkes açsın kendisi okusun. Elimizden gelenin en iyisini yapalım hele bir. Ve bunu Allahın rızasını gözeterek yaptığımıza samimi bir şekilde inanalım yeter. İnanıyorsak zafer bizimdir.
  Teşekkür edenler (2)Cengizhan_29 TheHUN
 • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 330
  Bu arada Atatürkü piyon olarak görenler onlar ben değilim kimse yanlış anlamasın.Bununla ilgilide bir yazı paylaşmıştım. 2019 da başkan seçilmesinin ardından derin türk devletinin ilk yapacağı şey hem sağ hemde sol kesim tarafından doğru bildiklerini iddia edip yanlış bildikleri tarih bilgisini düzeltmek olacaktır.Selametle.
 • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 330
  İnanmıyorsanız zaten kaybetmişsinizdir...
  Teşekkür edenler (2)Azer TheHUN
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Size bir soru ; Satranç oynarken ne zaman asla kaybetmezsiniz?
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Doğru cevabı verene benden bir teşekkür :)
 • nevresnevres Gönderiler: 479
  Masayı devirirsen kaybetmezsin.
 • misafirmisafir Gönderiler: 257
  null
  Atası 1930 'lu olan bir toplumun Derin Devleti 1930'dan sonra kurulmuş , geçmişi yoktur.
  2*2= 4 'tür. Senin 10 demenle 10 olmaz. Atatürk'ü benimsiyorsan senin atan Atatürktür yok benim atam Yafestir diyiyorsan ki ozamanda Atatürk kavramını silip çokta seviyorsanda Mustafa Kemal ismini kullanmak zorundasın.
  Konuştuğunuz kelimenin anlamına bakın ondan sonra 2000 yıllık, 5000 yıllık, 10000 yıllık derin devletten bahsedin.
 • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 306
  Rakibine kazanacağı düşüncesini hissettirecek hamleler yaparak.
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Misafir ve Güneykutbu bilemedi. Başka tahminde bulunacak var mı?
 • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 306
  Senin cevabını bekliyoruz o zaman 
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  olmaz. Bu koskoca Derin Dünya sitesinde buna cevap verecek biri elbette çıkar.
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Ahmet abi biliyordur bunun cevabını ama aramıza girmek istemez.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .