DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Türkler hedefte mi?

13»

Yorumlar

• AzerAzer Gönderiler: 490
    aklindaki oyunu masadaki oyundan onde oynamakla
  • TheHUNTheHUN Gönderiler: 216
    sen de bilemedin Azer kardeşim. Kusura bakma..
  • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 278
    Açık konuşmak gerekirse satranç denen oyun biz Türklere çokta hitap eden bir oyun değil. Ahmet ağabeyin cevabını bende bilmek isterim lakin satrancın iki kişilik oyun olduğu varsayımı ile şunu yapmak daha bir Türk-Vari olur kanaatimce: "Satranç tahtasına oturacak iki kişiyi de ben yönetirim, hatta onları yöneteni de ben yönetirim." Cevabı bilmem ama Benim kafamdaki Türk Satrancı budur işte.
    Teşekkür edenler (1)Azer
  • AzerAzer Gönderiler: 490
    ben zaten satranc oynamagi bilmiyorum, sadece fikirimi bildirmidim kardes

ati binye oyrenmek lazim
  • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 90
    Siyah da benim, beyaz da benim. Kazanan da her daim ben olurum. Nasil ki Rothschilder Waterloo Savasinda hem Ingilizleri hem de Fransizlari desteklediler. Ayni hesap.
    Teşekkür edenler (2)BiKarınca TheHUN
  • TheHUNTheHUN Gönderiler: 216
    Ağustos 19 düzenlendi
    2. Dünya savaşında da Normandiya çıkartmasında hem ABD'ye hem de Hitlere finansal destek sağladılar. Satrançta her iki tarafıda oynayan sen olursan asla kaybetmezsin.
    Bravo Bamsı. Sana okkalı bir teşekkür.
    Teşekkür edenler (1)BAMSI_BEYREK
  • misafirmisafir Gönderiler: 257
    Satranç boş beleş işler. Sorduğun sorunun cevabı bunun kanıtı. Realde olmayacak işlerin oyunda olması. Uyutmadan başka bir şey değil.
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 571
    Bence kaybetsense. .karşı tarafın seni kazanan olarak gormesi
    Teşekkür edenler (1)Azer
  • nurdannurdan Gönderiler: 13
    Ispanya daki patlama ile ilgili bir alman medyasi barselona saldirisi katalan bagimsizligini etkiler mi adinda bir haber paylaşmış. Haberde su yorum var: Katalanların istediği bağımsızlık konusunda bir B planı olmayan başbakan Rajoy, yapılan terör saldırısıyla birlikte bölgesel hükümetin bu bağımsızlık arzusunun yerle bir olacağına emin olabilir çünkü Katalanların şu anda daha önemli kaygıları var.

Papa Katalanlara, karsimizda Türk tehlikesi (saldiri istanbul adındaki restoranton onunde meydana gelmisti.) varken ispanyadan ayrilip bolunmeyin uyarisi mi yapti acaba diyor insan. Insanin aklina şu da geliyor oturup konusmak varken neden bombayla tehdit? Yoksa Katalanlarin arasi papayla kötü mü? 
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .