DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Yazdıklarımız Yapay Zeka tarafından kayıt altına mı alınıyor?

TheHUNTheHUN Gönderiler: 1323. Derece
Ağustos 18 düzenlendi Kategori DÜNYA
Yapay zekalı süper bilgisayar yazdığımız her şeyi kaydediyor mu?

Kardeşlerim uzun zamandır bu konularda araştırma yapan bir kardeşiniz olarak sizi çok önemli bir konu hakkında uyarmak istiyorum.
Benim bu siteye katılmamın nedeni hem sizlerle bilgi paylaşımında bulunmak hem de sizin değerli görüşlerinizden istifade etmek içindi. Bu site açıldığından beri yazılanları okumakta ve takip etmekteyim. Üye olmayı hiç düşünmedim, taki sahip olduğum bilginin zekatını vermediğimi düşünüp vicdan azabı çekene kadar. Özellikle büyük resmi göremeyen ve sürekli detaylara takılan kardeşlerime faydalı olacağımı düşünerek bildiğiniz üzere ilk yazımı yazarak aranıza ve Derin Dünya ailesine katıldım.
Ben boş tartışmalara katılmayı sevmeyen konuştuğu ve yazdığı zaman nokta atışı yapan biriyim. Benim için önemli olan detaylar değil görülmesi gereken resmin büyüğüdür. Haticeye değil neticeye odaklanmak zorundayız.
Dünyanın bir kaosa doğru sürüklendiği böyle bir zamanda nihayi hedef nedir bunu tartışmalıyız. Önceliğimiz bu olmalı. Çünkü Dünyamızı büyük bir gemi olarak düşünürsek, bu geminin batması gemideki herkesi etkileyecektir. Ve bu geminin altını delmeye, insanlığın sonunu getirmeye çalışan, kendilerinin 3000 yıl önce yaşayan Firavunların soyundan geldiklerine inan ve üstün ırk olduklarını düşünen sapkın bir zümre ile karşı karşıya bütün insanlık.
Genetiği değiştirilmiş tohumlar, labaratuvar virüsleri, kanserojen tarım ilaçları, gıda kimyasalları, her gün gökyüzüne atılan iklim spreyleri, HAARP, yapay depremler, yapay yağmurlar ve fırtınalar ile oluşturulan afetler ile beyinlere kazınan iklim değişikliği palavrası vs. daha bir sürü sayabilirsiniz.

Şimdi bunlarında daha ötesinde 2015 yılında Süper bir Computer yaptılar. Adı AI ( Artificial Intelligence) yapay zeka.
Nerede olduğu gizlenen fakat internete sızdırılan bilgilere göre ABD'nin Nevada çölünde yerin yüzlerce metre altında olduğu söylenen bir tesiste olduğu iddia edilmekte.
Bizi ilgilendiren tarafı ise nerde olduğundan ziyade ne işe yaradığıdır.
Gene bu konuyu araştıran yeni dünya düzeni karşıtlarının iddialarına göre bu süper bilgisayar Dünyadaki bütün herkesin biometric data'sını oluşturmaktadır.
Yani bizim akıllı telefonlar, tablet ve bilgisayarlarımızda yazdığımız herşeyi kaydediyor ve bizim hangi tarafta olduğumuzu tespit ediyor.
Gene ABD'deki bu konuyu araştıran uzmanların iddialarına göre. Facebook, twitter,Youtube, hotmail, gmail, vs. hepsi bunun için tasarlanıp oluşturuldu.
Yapılmak istenen şey ise çok ürkütücü.
Bunu bu platform'da sizinle paylaşıp paylaşmayacağım konusunda tereddüte kalmama rağmen bunu söylemek ve sizi uyarmak zorundayım.
Fazla uzatmadan direk konuya girersem, planlanan şey şu kardeşlerim
Dünyanın kontrolünü ele almış bu Küresel satanist çete eğer planladıkları gibi 3. Dünya savaşını nükleere dönüştürüp ulus devletlerini parçalamayı başarırlar ve Birleşmiş Milletlerin yönetimi altında " Tek Dünya Devleti" ni kurmayı gerçekleştirebilirlerse, hayatta kalanları iyi günler beklemiyor.
Bu yapay zekalı süper bilgisayarda depolanan biometric datalar açılıp bakılacak. Emailler, facebooklar, twitler, hatta bu türden sitelerde yazılan herşeye bakılacak. Kimiin Yeni Dünya Düzeni karşıtı olduğu kimin olmadığı ortaya çıkacak. Karşı olanların infazına bu yapay zekalı süper bilgisayar karar verecek. Zararlı görülenler infaz edilecekler. Bir fikri olmayanları ise eğitim kamplarına yerleştirilip eğitildikten sonra serbest bırakılacaklar.
Gerçekleştirebilirler mi? Tartışılır. Ama bizim gene de bu konuyu ciddiye alıp yazarken yazdıklarımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Mesela savaş kelimesinin arapça karşıtı olan kelimeyi yazarken kullanmamaya dikkat edin. Zaten şu anda bile o kelimeyi internette kullananlar FBI tarafından tespit edilip takibe alınıyor.
Benim şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Sözlerimi bir deyimle bitirmek istiyorum "Söz uçar, yazı kalır"

Hoşçakalın
«1

Yorumlar

• TheHUNTheHUN Gönderiler: 1323. Derece
    Ağustos 18 düzenlendi
    Süper Bilgisayarın resimleri aşağıda
  • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 833. Derece
    Yine güzel bir konuya deginmissin. Okuyunca aklima George Orwell'in "1984" adli romani geldi. Orada da devlet adamlarindan birisi konusunca evinde dahi olumsuz bir mimik gösteremezsin. Aninda gözaltina alinip bilinmeyen bir yere götürülüyorsun. Ya öldürüyorlar, ya da beynini yikiyorlar. Kanimca burada bir nevi yapay zekadan bahsedebiliriz. Evindeki ekrandan (tv, bilgisayar vs.) ne düsündügünü analiz edip senin hakkinda karar veriyor. 

Bugün de kamerali telefonlar, ses algilayan cihazlar ve dahi vücut issisini algilayabilen cihazlar kusatildigimizi gösterir. NSA günde bir kac yüz milyon telefonu dinliyor. Bir keresinde Samsungun tv icinde isitme cihazlari oldugu iddiasi vardi ve samsung sadece bir cümleyle yalanlamisti. 

Bence dedigin senaryo ancak ve ancak paranin ortadan kaldirilmasiyla gerceklesir. Cünkü kagit parayi nerede harcadigini cok insan bilmez ama dijital ortamda yapay zeka is basinda. O yüzden paramiza sahip cikmamiz lazim. Yoksa daha evvel bahsettigim cip olayi basimiza belalar acabilir.

Allah (c.c.) sonumuzu hayirli kilsin. Seytanin serrinden muhafaza buyursun. Amin.
    Teşekkür edenler (2)TheHUN Cengizhan_29
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 4653. Derece
    Film lerdeki tema lar bunu yönde zaten..

Bölüm lere yerlestirdikleri şeytani bilgiler zaman i geldiğinde ortaya çıkaracaklarını yönetilebilir bir insanoğlu planladıklarını. .

Facebook ve twitter ilede i nsanlarin anlık zevk ve hayal dünyasını cozumleyip depolama işlemi yapılıyor. .

Bu konuda dediklerin doğrudur. Thehun. .

Tezlerine eklenti yapmak gerekirse..

İçme şu ve barajları üzerine kitalar arası uçaklara yukledikleri toksin maddeleri buralar uzerine atıp. .insanların savaş ve aykırı düşünme duygularını koreltip. .yonetilebilir insanlar yaratilmak isteniyor. .

Pekâlâ Yaradan bu işe ne diyecek. .şeytan düşünsün
    Teşekkür edenler (2)BAMSI_BEYREK TheHUN
    Cengizhan_29 Sen herhalde "chemtrail"lerden bahsediyorsun, ya da yapanlarin deyimiyle jeo-mühendisligi. Hani gökte dümdüz kalin cizgiler var. Ucaklar alüminyum, barium ve bir kac gaz daha saliyorlarmis.

Bunun yani sira icme sulardaki diger bir tehlike florür maddesi. Bu dis macunlarinda da mevcut. Bu da insanin beynini köreltir.
    Ağustos 18 düzenlendi
    Son zamanlarda neden çok fazla zombi fiilmleri yapılıyor biliyormusunuz? Hayal ettiklerini gerçeğe dönüştürmenin peşindeler. Bamsı sen bu konulara bayağı bir hakimsin. Takdir ettim. Dediğin o chemtrailler ve florür'le insanları toplu olarak bir tür zombiye çevirmek niyetindeler. Kafaları çalışmayan, algıları zayıf, yemek yeme içgüdüsü ile sürekli yiyen obezleşmiş, bir taraftan da medya ile zihinleri kontrol altında mankutlar meydana getirmek. Tam bir zombileşme için bir virüs eksik sadece. O da şimdilik beklemede olan projeleri. Zaten yavaş yavaş başarıya ulaşmaya da başladılar. Etrafınızdaki insanlara bir bakın büyük şehirlerde yaşayanlarla küçük yerlerde yaşayanların arasındaki farkı göreceksiniz. ÖSYM'nin sınavlarında Türkiye birincisi olan çocuklar çoğunlukla anadoluda küçük yerleşkelerde oturanlar arasından çıkıyor. Tesadüf mü? Bu spreyleme mega kentler ve orta çapta şehirler üzerinde yapılıyor. Köy ve kasabalarda oturanlar şimdilik pek etkilenmiyorlar.
    Diyeceksiniz ki bu kimyasal maddeleri üzerimize atanlar kendileri kapmıyorlar mı? Hayır çünkü zehir'e sahip olanlar panzehire de sahipler. Kendileri florürlü içiceği içmiyorlar. Ve bizim bilmediğimiz chemtrail'in yan etkisini ortadan kaldıracak ilaçlar kullanıyorlar muhtemelen.
    Teşekkür edenler (2)BAMSI_BEYREK nurdan
    Ben Almanyada pek büyük ama pek te kücük sayilmayan bir sehirde yasiyorum. Burada arada sirada havada bu chemtrailleri görürüm. Kücüklügümde cok defalar görürdüm. Ama bu konuyu daha yeni ögrendim. Bir kac ay oluyor. 

Üniversiteye giderken trenle sabahlari insanlara bakiyordum, cogunun suratinda bombos bir ifade. Aksam gelirken keza öyle, tabi üstüne yorgunluk ta var. Sokaklarda telefonlara gömülmüs kafalar. Hatta Augsburg sehrinde, bu ilk herhalde, bir kac sokakta yaya isiklarini yere yapmislar. Millet telefon yüzünden kafayi kaldirmiyor, lamba kirmizi mi, yesil mi, bakmiyor. Haliyle kazalar cogalmis. Bu cözümü bulmuslar. 

Bosuna bu tür insanlara "Smombie" demiyorlar, yani smartphone zombie, Türkcesiyle akilli telefon zombileri. Yazik.
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
    Ağustos 18 düzenlendi
    Bamsı seninle benim en büyük ortak noktamız yurt dışı kökenli olmamız. Ben de 18 yıldır Kanada da yaşıyordum. 3 ay önce Vatana dönüş yaptım.
    Teşekkür edenler (1)BAMSI_BEYREK
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 4653. Derece
    Benim köyüm aklıma geldi. .ulan şu istanbul da köşeyi döneyim ilk is..Karadeniz
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
  • AzerAzer Gönderiler: 3843. Derece
    kimin gebereceyine kiminde kalicagina firavun veya super bilgi sayarlar diyil, ALLAH karar vericekdir, dogrudur yiyecek iceceklerimize neyle nasil yasadigimiza dikat elemeliyik, ve en onemlisi korkumuza aklimiza ve hirsimiza dikat elemeliyik, HZ Ibrahim ve HZ Musanin bunlara karsi nasil ve neye guvenerek حرب كبيرة vermisdir ona bakmak lazim

Hz Ömer'in "İnandığınız gibi yaşamazsanız, Yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız."

• ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 2913. Derece
    abd de son yılların en populer üniversite bölümlerinden ilk dördünün 3 ü veri depolama, veri mühendisliği vb bölümler.Facebook ile akrabalık ve arkadaşlık bağları ile birlikte resmetme gücü depolanan yığınlar, twitter ile düşünce yapıları vb ilgi alaka duydukları mecralar altında bir depolamaya daha tabi tutuluyorlar. Bunlar sonuç olarak sizinde yazdığınız üzere ileride bir şekilde kullanılmaya çalışılacak. Burada önemli olan bu kullanımın dışında kalanları ki dünyanın 3 te ikisi bu kısımda nasıl kontrol altına alacakları. Bu bana göre zor bu bakımdan yine şeytanın en önemli silahı olan ümitsizlik kavramıyla yüzleşmemek. En önemlisi onların neleri yaptıklarından ziyade bizim neleri yapmadığımız. Kur'an da neleri yapıp nelerden sakınmamız gerektiği yazılı. Herkes kendi işine baksın. Allah bizlere onların amellerini sormayacak. Hangi üniversiteyi bile bitirdiğimizi sormayacak. Bugün ALLAH İÇİN NE YAPTIN? Herkes atılacak namaz kıldım. Yahu Kuranda müminin özellikleri arasında Allaha imandan sonra en fazla bahsi geçen vaktinde ve doğdoğru namaz kılma ibadeti bile Allah için değil. Kendimiz için. Allah için ne yaptık? Bu sorunun cevabını verebilen herkese saygı ve selamlar. 
    Teşekkür edenler (3)Cengizhan_29 TheHUN hakimbeyaz
  • yörükyörük Gönderiler: 1813. Derece
    floroid hakkında

bu manna yahudi ekmeği gibi birşeydi galiba hatırladığım kadarıyla. bi ara incelemek lazım.

• yörükyörük Gönderiler: 1813. Derece
    Ağustos 19 düzenlendi
    Bu manna yanlis hatirlamiyorsam Israilogullarindan cokca bahseden bir surede geciyordu, galiba Bakara suresiydi. Orada Allah c.c. "Ben size nimetler bahsettim" vs. diyor. Bunu derken "manna ve's salva" geciyor. Meallerde de kudret helvasi ve bildircin eti olarak geciyordu sanirim.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .