DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

15 Temmuz

KraliçeyeDarbeKraliçeyeDarbe Gönderiler: 17
Analiz kasılacaksa,

Yorumlar

• KraliçeyeDarbeKraliçeyeDarbe Gönderiler: 17
    İlginç bir ifade tutanaklara girmiş, Arabulucukmu yoksa yeni Genelkurmay Başkanımıydı söyleyen orası karanlıkta kalmış.
    Tümgeneral Dişli, ifadesinde Genelkurmay Başkanı Akar'ın rehine tutulduğu sıradaki tüm konuşmalarını kendisinin cep telefonuyla yaptığını, Başbakan Binali Yıldırım'a da bu konuşmalar sırasında "Siz polisi ben askeri geri çekeyim, kan dökülmesin" teklifinde bulunduğunu iddia etti.
    Emniyet müdürü O Gece beni devamlı arıyorlar.
    Emniyet müdürü ; Polis ile bu darbeyi durdurmamız imkansız diyor.
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 569
    Halkı burada devreye sokuyorlar kardes. .Stratejik hamle. .ama onlar ne yapıyor kurşunla cevap veriyorlar. ..bilmiyorlar ki Türk te geri vites yok...
    Gezi'yi bertaraf edildikten sonra 17/25 yargı darbesi atlatılınca.Emniyetin( Erdoğan gücü) kontrolü sağlandı. Yargıda ise eşit konuma gelinde artık herkesin beklediği Polis - Asker kapışması 15 Temmuzda gerçekleşti.
    İşte burda Erdoğan faktörü girdi.
    O rövanş a gidersen yani emniyet asker olayina. .28 Şubat kostebek işinden başlar o rövanş 15 temmuz da biter kardes
  • misafirmisafir Gönderiler: 255
    İki kişi sarma yiyorlarmış, bunlardan biri ama imiş. Ama sarmaları ikişer ikişer lub lub götürüyormuş.Ama birden durup karşıdakine sarmaları ikişer ikişer yeme demiş. Karşısındaki adam , sen amasın nerden çıkardın ikişer ikişer yediğimi!
    Ama adam derki, çünkü ben ikişer ikişer yiyiyorum.
    Yok kontrollü darbe, yok bilmem ne bilmem ne! Herkes yaptığı ve yapacaklarını söylüyor.
    Yani....penguen ler in hakkini kimse korumuyormus. .yazık. .
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .