DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Nüfus 2025 yılına kadar neden düşecek?

TheHUNTheHUN Gönderiler: 264
Ağustos 17 düzenlendi Kategori DÜNYA
Military Industrial complex dedikleri Amerikan Ordusunun askeri ve lojistik üretimini yapan resmi organı Deagel 2025 yılına kadar Ülkelerin nüfuslarını neden düşük gösteriyor?

Population Forecast 2025

US 2016 324 million
US 2025 54 million

Germany 2016 81 million
Germany 2025 31 million

Turkey 2016 80 million
Turkey 2025 73 million

Bu arada ABD ve Almanya'nın nüfuslarında çok yüksek düşme varken Türkiye'nin nüfusu sadece 7 milyon düşmüş gözüküyor!
Yıllık kişi başına düşen gelirde gayri safi milli hasıla'da da çok ciddi düşüşler var.

ABD nüfusunun 324 milyondan 54 milyona düşeceği öngörülmüş.

Nereye gidecek bu kadar insan?

ABD ordusuna silah yapan Deagel'ın aşağıdaki resmi web sitesini bir inceleyin.

Not: Sayfa açıldığında her ülkenin üzerine tıklayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

http://www.deagel.com/country/forecast.aspx
Teşekkür edenler (4)BAMSI_BEYREK Azer Cengizhan_29 nurdan

Yorumlar

• BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 93
    Bu "22.9.2017" tarihindeki türbülans dönemi "aclik, kitlik, sefalet" ile baslayacak denmekte. Ayrica bir kac ay önce bir ekonomistin, sanirim amerikaliydi, 2017'nin sonuna dogru bir ekonomik kriz öngörüyorum demis oldugunu okumustum. Bakiyorum Avrupada bir yumurta krizi patlak verdi. Biz burada yumurta almiyoruz ne zamandan beri. Bu kriz tesadüf mü degil mi bilmiyorum, ki tesadüflere pek inanan bir insan degilim. 

Simdilik düsüncelerim bunlar.
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 600
    Lanet olsun bu içimdeki ingilizce bilmeme sevgisi ne...
    Teşekkür edenler (1)Azer
  • AzerAzer Gönderiler: 548
    ben ingilisceyi oyrenmek istedim ama icimden bir ses hep bana,,  ingilisler  Turkce oyrenmeye basladilar,,, diyordu, bilmiyorum bu ses benimi kandiriyor yoksa  ingilisce oyrenme vakti geldimi
    Azer kardes onlar bizden fazla Türkce biliyor. .
    Bi biz onlar kadar ingilizce bilsek nolur halleri. ..
    Teşekkür edenler (1)Azer
    kardes onlar bizden fazla Turkceyi bilemez, sadece bizim icimizde ingilisce yasamagi sevenler cokdur
    Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 299
    Eksi yönlü değişim olan kıtalar sırasıyla, avrupa, kuzey amerika, ortadoğu, kuzey afrika ,
    Artı yönlü değişim olan kıtalar sırasıyla  kuzey ve güney asya, güney afrika, güney amerika . 
    Abd de toplu ölümlere yol açacak ve dünyayı disiplinize edecek bir virüs , Avrupa ve orta asyada da savaş öngörüyorlar kanımca. Bu arada Nijeryada 2 haftada ismi teşhis edilemeyen bir ishal ve kanlı kusmaya bağlı olarak 50 kişinin ölümü gerçekleşti. 12 saat gibi kısa bir zamanda ölümler gerçekleşiyor. Virüs bu olabilir.(komplo teorisi)
    Avrupa ve Ortadoğu için öngörüler malum 3. dünya savaşı ve öncesindeki hazırlık çatışmaları.

Teşekkür edenler (2)TheHUN BiKarınca
  • nevresnevres Gönderiler: 436
    Asyadaki savaş hindistan çin olabilir.Nüfus azaltacaklarsa bundan daha iyi bir tercihleri olamaz.
    Teşekkür edenler (3)TheHUN Cengizhan_29 BAMSI_BEYREK
  • yörükyörük Gönderiler: 240
    biyolojik silahlar hakkında bir belgesel izlemiştim uzun zaman önce, bilim adamlarına soruyorlar sizce en büyük biyolojik silah ne olur? nerdeyse hepsi aynı cevabı verdi kuduz virüsüyle grip virüsünü birleştirebilirlersen bundan daha ölümcül birşey olmaz dediler, kuduz un grip gibi havadan bulaştığını düşünün, ayrıca aşı felan hikayeymiş atların kuduza doğal bağışıklığı varmış kuduz aşısı atlardan yapılıyormuş o aşı da ilk seferde işe yarıyormuş 2. kere kuduza yakalanınca işe yaramıyormuş. son dönemlerdeki zombi konulu filimler boşuna değilmiş meğer. tarihte avrupanın nüfusunun nerdeyse yarısını öldüren kara veba olayı var, 1930 lardaydı sanırım ispanyol gribi olayı var yanlış hatırlamıyorsam 50 milyon insan ölmüştü, kuş gribi vakalarını hatırlıyoruz. şeytani aklın dünya nüfusunu azaltma gibi düşünceleri olduğunuda biliyoruz.
    Teşekkür edenler (2)TheHUN Cengizhan_29
  • yörükyörük Gönderiler: 240
    thehun ismin ne anlama geliyo diye googl a sorunca sayfayı açar açmaz virüs kaptık ya, 2-3 saat te anca makinayı eski haline getirebildim.
  • TheHUNTheHUN Gönderiler: 264
    Haha.. kardeş güldürdün beni :)
    Ha.ha.ha..yaw gulesim yoktu. .
    GDO u tohumları veriyorlar.

Bize de yaptilar ama..15 temmuzda cevap verdik. .

bize kural işlemez. .virüs de neymiş. .ulan tarihte o kadar icimize virüs soktular. .
    Biz aynı yerdeyiz. .bazen supheleniyorum biz serbetlimiyiz diye..

Virüs kaparsak hocalarimiz var bizim borumu. .bi uflesin hiç bişey kalmıyor. .
    bizler cok hocalara inanib ve guvenib viruslu nefesinden ve aklindan eziyet cekdik diye dusunuyordum, sen deme bu hocalar bize virus diyil panzehir veriyormus
    Teşekkür edenler (2)TheHUN Cengizhan_29
    Azer kardeşim bize gelince bu virus lu nefes ters etki yaptı onlara...
    Teşekkür edenler (1)Azer
  • TheHUNTheHUN Gönderiler: 264
    ABD ordusunun askeri sanayii kendi sitesinde nüfusu 65 milyona düşmüş gösteriyor.

DEAGEL.com LOWERED 2025 US Population Forecast to 65 milyon.

US Population will only be 65 million in 2025?!?!?!?!

Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .