DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

KURALSIZ

TÜRK DEVLETİ - ANGLO SAKSONLAR / TÖTONLAR ( 1 ) Esselamü Aleyküm kardeşlerim. Malumunuz bazen yazılarımız , çalışmalarımız aksıyabiliyor. Daha önce söz verdiğimiz ' Türk Devletinin Amerikan Emperyalizmi ile Dansı ' yazı serisinin 3. kısmını inşaAllah ilerleyen günlerde yazacağım. Daha önce sizlere çok dar bir boğazdan geçtiğimizi ve her hamlemizde bize bir tuzak kurulduğunu dile getirmiştim. Bir taraftan Alman köpekleri bir taraftan İngiliz Kafirleri ! Geçtiğimiz günlerde ülkemize iki ziyaret oldu. Bu yazımız da bu ziyaretlerin sebebini anlatmaya çalışacağım. Bismillah. Ortadoğu yanıyor. İslam ümmeti kan ağlıyor. Elbet bir gün hepsinin hesabını soracağız. Ama ilk işimiz taraf seçmek. Ya Tötonları , Anglo Saksonlarla eleyip finali Anglo Saksonlar ile yapacağız. Ya da Anglo Saksonları , Tötonlarla beraber eleceğiz. Finali onlarla yapacağız. Tötanlar < Almanlar ~ Amon Anglo Saksonlar < İngilizler ~ RA RA Hanedanlığı Rusya , İran ve Suriye ordularını NATO ' dan bağımsız olarak Amon Hanedanlığına karşı kullanıyor. Bu yüzden Suriyenin yeni lideri Esma Esed ' dir. Rus ordusunda son günlerdeki hareketlilik ve tasfiye Anglo Saksonların , Rus - Töton antlaşmasına karşı olacak hamleleri önlemek amaçlıdır. Burayı biraz açalım. Beşar Esed yakında tahtından indirilecek. Yerine gelecek kişi Esma Esed yani Anglo Saksonlar ' ın adamı. Trump 'ı seçtiren güç Anglo Saksonlar. Ve Trump ' ın , İran politikası bütün Dünyayı şok etti. Bu iki olay Anglo Saksonların , Rus - Töton iş birliğine verdiği cevaptır. Yakında sadece Esed değil , Putin ' de devrilecektir. Şanghay, Anglo Saksonların kurdurduğu bir birliktir. Ve yakında çökecektir. AB ise Tötonların kurduğu bir birliktir. Ve o da yakında çökecektir. Asya ' da Hindistan merkezli yeni bir İmparatorluk , Avrupa ' da ise Almanya merkezli yeni bir İmparatorluk planları yapılıyor. ( RA , Çin ile Hindistan ' ı çarpıştıracaktır. ) Türk Devletini bekleyen yeni tehlike beraber olacağımız Anglo Saksonların bize dayattığı kendimizi Asya ' ya bırakma politikası olacaktır. Türk Devleti hem Tötonlara hem de Anglo Saksonlara RUMELİ & MEZOPOTAMYA BİRLİĞİ ile cevap verecektir. Arap Baharı ve yakında BALKAN BAHARI ! Bu iki operasyon kısa vaadede Tötonların zaferi uzun vaadede ise hem Tötonların hem Anglo Saksonların hem de İsrailoğullarının hezimeti olacaktır. Kurumlarımız emperyal vizyona göre yeniden dizayn edilince her iki operasyonda da yıkılan ülkeler ; Irak Eyaleti Suriye Eyaleti - Bulgaristan Eyaleti olarak bize bağlanacaklardır. Kaos döneminin mimarları TEŞKİLATIN geri döneceğini tahmin etmemişlerdi ! < Muhammed Ali Yıldız >

Hakkında

Kullanıcı Adı
KURALSIZ
Katıldı
Ziyaretler
54
Son Etkinlik
Roller
Üye
Puanlar
32
Rozetler
4
Gönderiler
34
Teşekkür Edildi
30

Etkinlik

 • KURALSIZ 30 Ağustos rozetini kazandı.
  Ağustos 30
 • KURALSIZ bir bonus kazandı, 2. Derece.
  Şubat 5
 • KURALSIZ 10 Gönderi rozetini kazandı.
  Fikirlerini paylaşmaya devam etmelisin!
  Şubat 4
 • TÜRK DEVLETİ - ANGLO SAKSONLAR / TÖTONLAR ( 1 )

  Esselamü Aleyküm kardeşlerim. Malumunuz bazen yazılarımız , çalışmalarımız aksıyabiliyor. Daha önce söz verdiğimiz ' Türk Devletinin Amerikan Emperyalizmi ile Dansı ' yazı serisinin 3. kısmını inşaAllah ilerleyen günlerde yazacağım.

  Daha önce sizlere çok dar bir boğazdan geçtiğimizi ve her hamlemizde bize bir tuzak kurulduğunu dile getirmiştim. Bir taraftan Alman köpekleri bir taraftan İngiliz Kafirleri ! Geçtiğimiz günlerde ülkemize iki ziyaret oldu. Bu yazımız da bu ziyaretlerin sebebini anlatmaya çalışacağım.

  Bismillah.

  Ortadoğu yanıyor. İslam ümmeti kan ağlıyor. Elbet bir gün hepsinin hesabını soracağız. Ama ilk işimiz taraf seçmek. Ya Tötonları , Anglo Saksonlarla eleyip finali Anglo Saksonlar ile yapacağız. Ya da Anglo Saksonları , Tötonlarla beraber eleceğiz. Finali onlarla yapacağız.

  Tötanlar < Almanlar ~ Amon
  Anglo Saksonlar < İngilizler ~ RA

  RA Hanedanlığı Rusya , İran ve Suriye ordularını NATO ' dan bağımsız olarak Amon Hanedanlığına karşı kullanıyor. Bu yüzden Suriyenin yeni lideri Esma Esed ' dir. Rus ordusunda son günlerdeki hareketlilik ve tasfiye Anglo Saksonların , Rus - Töton antlaşmasına karşı olacak hamleleri önlemek amaçlıdır.

  Burayı biraz açalım.

  Beşar Esed yakında tahtından indirilecek. Yerine gelecek kişi Esma Esed yani Anglo Saksonlar ' ın adamı.

  Trump 'ı seçtiren güç Anglo Saksonlar. Ve Trump ' ın , İran politikası bütün Dünyayı şok etti.

  Bu iki olay Anglo Saksonların , Rus - Töton iş birliğine verdiği cevaptır. Yakında sadece Esed değil , Putin ' de devrilecektir.

  Şanghay, Anglo Saksonların kurdurduğu bir birliktir. Ve yakında çökecektir.

  AB ise Tötonların kurduğu bir birliktir. Ve o da yakında çökecektir.

  Asya ' da Hindistan merkezli yeni bir İmparatorluk , Avrupa ' da ise Almanya merkezli yeni bir İmparatorluk planları yapılıyor. ( RA , Çin ile Hindistan ' ı çarpıştıracaktır. )

  Türk Devletini bekleyen yeni tehlike beraber olacağımız Anglo Saksonların bize dayattığı kendimizi Asya ' ya bırakma politikası olacaktır.

  Türk Devleti hem Tötonlara hem de Anglo Saksonlara RUMELİ & MEZOPOTAMYA BİRLİĞİ ile cevap verecektir.

  Arap Baharı ve yakında BALKAN BAHARI ! Bu iki operasyon kısa vaadede Tötonların zaferi uzun vaadede ise hem Tötonların hem Anglo Saksonların hem de İsrailoğullarının hezimeti olacaktır.

  Kurumlarımız emperyal vizyona göre yeniden dizayn edilince her iki operasyonda da yıkılan ülkeler ; Irak Eyaleti Suriye Eyaleti - Bulgaristan Eyaleti olarak bize bağlanacaklardır.

  Kaos döneminin mimarları TEŞKİLATIN geri döneceğini tahmin etmemişlerdi !

  < Muhammed Ali Yıldız >
  Şubat 4
 • KURALSIZ Avatarlı Kullanıcı rozetini kazandı.
  Şubat 4
 • KURALSIZ İlk Gönderi rozetini kazandı.
  İlk gönderin! Bir rozeti hak ediyor!
  Şubat 4
 • KURALSIZ bir bonus kazandı, 1. Derece.
  Giriş
  Şubat 4
 • KURALSIZ ve Yusuf Yılmaz aramıza katıldı.
  Aramıza Hoşgeldiniz!
  Şubat 4