DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

YikaG

Twitter adresim ; https://twitter.com/YikaG Facebook adresim ; https://www.facebook.com/yigit.karatoprak.3 Youtube kanalım ; Videolarım var izlemek isteyen izleyebilir. ''Gerçek Türkiye'' kanalımın ismi. Ulaşmak isteyenler ulaşabilirler. Saygılar ve Sevgiler...

Hakkında

Kullanıcı Adı
YikaG
Katıldı
Ziyaretler
317
Son Etkinlik
Roller
Üye
Puanlar
42
Rozetler
6
Gönderiler
83
Teşekkür Edildi
40

Etkinlik

 • Twitter adresim ; https://twitter.com/YikaG

  Facebook adresim ; https://www.facebook.com/yigit.karatoprak.3

  Youtube kanalım ; Videolarım var izlemek isteyen izleyebilir. ''Gerçek Türkiye'' kanalımın ismi.

  Ulaşmak isteyenler ulaşabilirler. Saygılar ve Sevgiler...

  Ağustos 20
 • Değerli dostlarım,

  Erdoğan bana göre en başarısız siyasetçilerden biridir.Şu anda açık ara en başarısızı.Ama buna rağmen % 50 oy alabiliyorsa bu milletin zeka düzeyinin düşüklüğünü gösteriyor.Bir arkadaşımız dedi ki sabah akşam çalışıyor bu adam !.Yahu ne çalışmasından bahsediyorsunuz.Atamış 90 tane danışman onlar yürütüyor.Bir sürü yollarımız var duble duble diyorsunuz.Yahu sen yolunun 10 mislini adamlar 5 yılda yapıyor.Bak bakalım Abd ye Almanyaya.Siz ne yolundan bahsediyorsunuz.Yol yaparlar ama bir yandan da firmalara hakedişleri ödemezler.Millet işsiz kalır.İş varmı , Bilim varmı,Savaş Sanayiin ne durumda,benim cebime bir kuruş fazla gidiyormu vs vs çoğaltabiliriz.Beni ilgilendiren bunlar.Yol yapmışda bilmem neymiş de.Onun tek yaptığı 15 yılda hırsızlık yolsuzluk ulusal değerleri ayaklar altına almak,Vatana ihanet,Atatürk'e ihanet daha bir sürü var.17-25 Aralık da doğrudur,15 Temmuzda bir tiyatrodur.2004 yılında Yunan'a satılan 18 ada,Süleyman Şah Türbesii düşman terörist gruplara bırakmak bunlar Anayasanın 3 ve 4. maddesine ihlal olup,Vatana ihanet kapsamında yargılanması gerekiyor.Siz neyi biliyorsunuz ki ? bana burada ahkam kesiyorsunuz.Kendi oluşturdukları Anayasa paketlerindeki maddeleri yine kendileri ihlal ediyor.Fener Rum patriği meselesinden tut da 2010 seçimine kadar,hatta  16 nisan şaibeli referandumuna kadar akp 15 yıl da onlarca yasa ihlali yaptı.Ben daha bunları da söylemiyorum ha !.Söylesem demekki siz üstüme çullanırsınız.


  Haa şunu sanıyorsanız.Yok efendim biz asarız keseriz.Hakimiyet bizde artık. ''Nah sizde''.Bu yapılanların bedeli mutlaka olacak.Ama inşallah ağır bedel ödemezsiniz.Bunu istemem.Hafif ödeyin.Sadece iktidardan olun oluyorsanız.Ama size birşey olmasını istemem.Ve kesin söylüyorum ki her ihanetin bir bedeli olur.Ama bugün ama 10 yıl sonra ama 1 yıl sonra.Erdoğan Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kötü yöneticisidir.Adnan Menderes ten beter.Ben yine Cumhurbaşkanına saygılıyım.Ama sadece verilen  oylara.Ama kendisini zerre sevmem ve sevenide anlamam.Bu kadar basit.

  Ayrıca son zamanlarda dikkatinizi çekmiştir.Almanya ile külhanbeyliği yapıyor erdoğan.Niye yapıyor ?.Hemen diceksiniz fetö..Yahu ne fetösü.Fetö metö hikaye.Almanya referandumda hayır'a destek olduğu için.Hayır'a destek veren bütün ülkeleri fetöcü ilan ediyor.Tıpkı ülkemizde Akp'yi sevmeyenleri fetöcü ilan ettiği gibi...SENİ ZALİM !


  Bu da son yazımdı size.Siz hoplamaya zıplamaya devam edin.Benim iyi niyetimi hepiniz suistimal ettiniz.Siz burada yazı yazmamı hak etmiyorsunuz.Siz tötonlar,medeniyetler,Metomorfoz dönemi diyip hoplayıp zıplayın.


  Ahmet ağabey'in şahsına saygım sonsuz.Ancak yazılarına katılmak zorunda değilim.Bu platform benim sayemde şu anda bir sürü yeni kullancıya sahip oldu.Hepinizin bana teşekkür etmesi gerekiyor aslında.Benim sayemde ününe ün kattı bu platform.İnşallah yeni gelen arkadaşları da çok zehirlemezsiniz.


  Ülkede Ataputçuluk yok ama ''Akaputçuluk'' var.Siz tapmaya devam ettikçe en sert tepkimi her platform da göstereceğim.Siz  tek bir adamı vatan millet sevdanızın önüne koymuşsunuz.15 Temmuzda da bunu gördük.Vatan için değil,Erdoğan için çıkıldı.Siz körsünüz,Akp ve Erdoğan sizde daha kör.Körler sağırlar meselesi.Ama bu ne kadar gidecek göreceğiz.Daha çok var ama kısa tutacağım.

  Ben bir çok kişi tanıyorum ve bizzat muhabbetler ediyorum.Bir çok kişi akpden mutsuz artık.Hemde bunlar 15 yıldır akp'yi destekleyenler.''Fetöcü falan da değiller''.Bir daha akp'ye oy vermeyeceğiz diyorlar.Neden acaba ? Fetöyle mücadele ediyoruz deyipte kendi içinde fetöcü barındırdıkları için mi,Ülkeyi mahvettikleri içinmi,Ulusal değerleri ayaklar altına aldıkları içinmi,Dikdatöryel bir yönetim gösterdikleri için mi, vs vs Yoksa hepsimi ?.Bence hepsi.Yani kafanızı bu platformdan kaldırın da biraz sokağa inin bakalım.Ben burada olurum veya olmam çok önemli değil.2019 seçimlerinden sonra beni anarsınız.Hep birlikte göreceğiz.Demokratik yol ile geldiler,demokratik yol ile de gidecekler.

  Gümbür gümbür gelen bir ulusalcı genç nesil var.Ben bunu bizzat görüyorum ve şahidiyim.Genç nesilin her 3 kişiden 2 si Chp ve mhp ci.Yani ulusalcı.Sizin Atatürk'ün annesine ve şahsına ettiğiniz küfürlerle bu sayıyı kat ve kat arttıyorsunuz.Siz küfür ettikçe,Atatürk'ü sevmeyenlerde Atatürkçü oluyorlar.Adam oturup araştıyor ve Atatürkçü oluyor.Ayrıca uhrevi açıdan da sizin Atatürk'e ettiğiniz küfürler onu ahirette rahat ettirtiyor.Kendisine ve annesine ettiğiniz küfürler,onun az olan günahlarını aşağıya çekiyor.Aslında siz küfür ederek hem dünyevi açıdan bizi büyütüyorsunuz hem de uhrevi açıdan Atatürk'ü cennet katlarında yükseltiyorsunuz.

  Atatürk'ün son sözleriyle hepinize veda ediyorum ; '' Ve aleykum selam ''.


  Not : Beni tanısaydınız pişman olurdunuz. Her biriniz Müslümansanız,cevap hakkı doğuracak bişey yazmazsınız.Çünkü bu Müsllümanlığa yakışmaz hadi eyw..

  Bana ulaşmak isterseniz ;

  Twitter adresim ; https://twitter.com/YikaG

  Facebook adresim ; https://www.facebook.com/yigit.karatoprak.3

   Ayrıca www.yazarport.com da yazılarım var.   Herkese saygılar ve sevgiler sunuyorum...

  ULUSALCILIK ÖLMEZ !!!

                                                                                                       HAKKINI HELAL ET AHMET AĞABEY,KENDİNE İYİ BAK.

  Ağustos 20
 • YikaG changed onun profile picture.
  Küçük Resim
  Ağustos 19
 • YikaG Fb Üzerinden Bağlı rozetini kazandı.
  Ağustos 19
 • Ağustos 16
 • YikaG Birinden Bahsettin rozetini kazandı.
  Ağustos 16
 • YikaG changed onun profile picture.
  Küçük Resim
  Ağustos 14
 • AhmetYozgat
  Sevgili Yiğit... Veda yazının ardından ara vermeden geri dönüşün karşısında sadece hoş geldin diyorum.Lakin bir şart koymak durumundayım. Yazılarını, "Makaleler" bölümünde yayınlamaktasın yani bir bakıma, "Derindunya Yazarları"nın bir parçası olmayı kabul etmişsin ya da öyle sayıyorum. Yiğitçiğim, bu durumda, Gerindunya yazarlarının , genellikle uyduğu bir görünmez kuralımız var bu kıstakta... Şöyle ki... Derindunya Yazarı, makalesini yayınlamakta ancak yayınlanan yazı üzerinde yorum yapanlar safına inmemekte... Fakir, buna örnektir. Bu itibarla platformumuzda ya yazar, ya da makale altı yorumcu olmak durumundayız. Ve senden ricamız da sadece yazar olman, özgürce makalelerini yayınlaman lakin yorumlara yorum yapmamandır. İnşallah, bu sana yazdığım son uyarı mesajı olur... Rica ediyorum, Ahmetabine tükürdüğünü yalatma! Ve ilaveten, senden yazı diline incelik ve nezaket eklemendir. Bu noktada şunu da eklemeliyim; son yazılarının birinde "Sn. Erdoğan" demişsin. Senin ve Derindunyanın sakinleşmesi adına sevindim. Bununla birlikte "Sn. Kılıçdaroğlu" demeyi unutmuşsun! Buradaki şahısların isminin önüne konan ve konması arzulanan "Sn." takısının o insanlar açısından hiçbir önemi yoktur fakat seni yüceltir, makaleni okunur kılar ve şahsinin ve yazılarının cidiyeti artar. 
  Son bir ilave: Bir önceki uyarı mesajımda "Hain" sıfatı üzerinde durmuş ve "Merhum" İnönü için bu sıfatın yakıştırılmasını yadırgamıştım. Genel bir çerçeve çizerek. Ancak son yazıların birinde d bir başka Osmanlı paşası "Hain" damgasını yemiş. Enver paşadan söz etmekteyim. Zaten yazıya yapılan altyorumların birinde bu husustan tenkit edilmişsin. Oysa orada Enver Paşa'nın hain olduğunu değil de yanlış yaptığını hatırlatsan ve "Bize göre" diye ekleseydin ... Ben bu paragrafı yazmayacak Fatih DR'de uyarısını  yapmayacaktı.... 
  Sevgili  Yiğit... Bu uyarıları bir dostun ve seni seven Ahmetabinin haddi aşan tavsiyeleri olarak kabul et! Canını sıkma! Ve hak geçirme kendine... Hoş geçirsen de önemi yok tüm hakkım helaldir sana ve diğer kardeşlere. 
  Sevgi ve selamlarımla... İnşallah, kalemin şaşmasın ve sadece hakikati yazsın; biz, beğensek de beğenmesek de... 
  Ve EN SERT UYARI! Yazılarına alt yorum yazarsan sileceğim ha! 
  Ağustos 14
 • YikaG changed onun profile picture.
  Küçük Resim
  Ağustos 11
 • Sevgili Ahmet bey,
  Mesajınızı aldım.Aslında ne söylemek istediğinizi çok iyi anladım.Yani şunu demek istiyorsunuz ; ''Bizim eleştiriye tahammülümüz yok tek sesli bir ortam burası'' demek istiyorsunuz.Anlıyorum sizleride.Ancak hemen belirtmeliyim ki,benim devlet büyüklerine hele ki Cumhurbaşkanına ve geçmiş devlet liderlerine asla bir hakaretim olmamıştır.Yazdığım bütün yazılara bakabilirsiniz.Ben de hukuk okudum.Suç teşkil edecek tek bir cümlem yoktur.Karşılıklı tehdit etmeler dışında.Size benimle ilgili şikayetler gelmiştir doğrudur.Ancak onların hepsi,gerçekleri duydukları için kızanlar.Yani gerçekleri kabul edemeyenler.Bana da bu platform ile ilgili bir çok şikayet geldi.Bu ve benzeri platformların Akp'nin trol platofrmları olduklarını işittim.Ben de kalkıp ta onları mı belirteyim.Ben hiç bir devlet büyüğüne hakaret etmediğim gibi,diğer arkadaşlar sayısızca ettiler.Açılan başlıklara söyle bir bakın.Ben ilk geldiğim zaman çok yapıcı olmaya çalıştım.Açtığım ilk başlık ''Osmanoğulları Gerçeği'' adı altındaydı hatırlarsanız.O yazım da yazmadığım şeyler bile var.Sırf arkadaşlar kırılmasın diye.Daha sonrada hep alttan aldım.Ancak arkadaşların beni,dinsiz,vatansız, yok işte ''adresini ver evinden aldıracağız seni'' gibi tehdit ve hakarete varan sözleri devam etti.Ben de belki bana yakışmadı ama onlara uydum.Onların üslubunu tatbik ettim.O konuda haklısınız.Ama elinizi vicdanınıza koyun ve dürüst olun lütfen.Neyse çok fazla uzatmayayım.
  Benim için bu platform önemli değil Ahmet bey,istediğiniz zaman üyelik iptali mi yapabilirsiniz.
  Allah inşallah bana ruhsat verir de şu bildiklerimi toplum önünde açıklarım.Bu zorluklar bana Allah tarafından veriliyor herhalde diye düşünüyorum.Gün gelecek fikirlerimi tüm Türkiye öğrenecek.Ben size hakkımı helal ediyorum.Ancak bir kaç kişi var onlar kendilerini biliyorlar.Asla helal etmiyorum.

  Not : Türk tarihi bölümünde Fatih Sultan Mehmet ile ilgili yazım var.Arkadaşlara tavsiye edebilirsiniz.Günler öncesinden yazdım yorum gelmedi.Sizin de okumanızı tavsiye ederim.Beni tanısaydınız bu söylediklerinizden pişman olurdunuz.Çünkü hak neredeyse oradayım ben.

  SAYGILAR,SEVGİLER... ELVEDA .

  Ağustos 11
 • AhmetYozgat
  Sevgili YıkaG... 
  Açtığınız başlıkları ve yaptığınız yorumları izliemeye devam ediyoruz. 
  Ancak daha önce de belirtmiş olmalyız, değilse birinci kez altını çizelim... Bizim için burada yapılan yorumların içeriğinden çok dili ve uslubu önemli... Daha önce de dediğimiz gibi burası özgür bir platform yani her konu yazılabilir bu satırlarda. Bize uysa da uymasa da... Ancak "hakaret, tehdit, aşağlama hatta bozuk cümle, kötü anlatım, tabii ki ülke ileri gelenlerine hakaret (Mesela Hain İnönü veya Ke-MAL ya da sayısız Erdoğan aşağılaması misali...)  vb. (yani takma adlar arkasına sığınan insanların oluşturduğu internet jargonu da diyebiliriz. buna...) unsurlar içeriyorsa temel kurallarımızdan olan "Edepli ve edebi" olma hali çiğnenmiş demektir. Ve biz, bundan hoşnut olmayız. 
  Ancak görüyoruz ki sizin açtığınız başlıklarda bu kralımız çiğnenmekte. Bu hususu üzüntüyle ifade edeyim. Sadece siz değil elbette... sayfaya katılan tüm yorumcuların da bu "lokal dil"e katıldığına ve "şaşan şaküller"e şahit oluyoruz. Oysa burada yazan ve yorum yapan onca insanılardan bazıları da ilk geldiklerinde ya da ilk misafirlik günlerinde "Sinkaflı İnternet argosu" kullanarak gelmişlerdi. Sonra onların birçoğuna da hatırlatıldı bu kural. Ve kendilerine, burada "Jargondışı bir ada oluşturmak" idealimizden söz ettik. Katılımcılardan birkaçı dışında herkes anlayışla karşıladı bu arzumuzu... Görüldüğü gibi burası, "Tüyleri ya da kalemleri diken diken eden bir alan" değil artık. Zira bu çabamızla önce bir  "Kardeşlik alanı" ardından da kendi kendine bir "Kardeşlik Zinciri" oluştu. Şükür! Gördüğünüz gibi burada herkes birbirine "Kardeşim!" diye hitap etmekte.  
  Şunu da eklemeliyim: Burasına bir "Kıram Kırana Tartışma Platformu" değil; bir "Bilgilenme, Bilgilendirme Odası" diyebiliriz. Bununla birlikte bir Dayatma veya İkna Hücresi" hiç değil...Özgürce açılan başlık hususunda, bildiklerini ekler ve çıkar gider katılımcılar. Ne kimseye dayatır ve ne de kimseyi ikna etmeye çalışır. Zannedildiği gibi burada aynı dünya görüşüne sahip insanlar yoğunlaşmış değil; Ülkücüler var, İslamcılar var; sağcılar, solcular, Aleviler, Sünniler, Müslümanlar hatta Hristiyanlar bile burada kurulan zincirin halkası olmuş durumda tabii ki gönüllü olarak. Manifesto olarak yayınladığımız bir metinde, şu minvalde bir ifade sarfedildiğini hatırlamaktayım; "Burası hiç kimsenin meydanı; herkesin alanı..." Hala öyle. Ama ev sahibini hoşnut etmemek kaydıyla yani onun "özgürlük anlayışı" sınırları içerisinde kalmak kaydıyla... Yanlış anlamaya fırsat vermemek için tekrarlayalım; ev sahibini hoşnut eden sadece "edep ve edebiyat" o kadar!
  Son söz olarak... üzülerek ifade edeyim ki sizden istirhamımız "ya edepli ve edebi olarak, dayatmayın, tüm fikirlere saygı anlayışı içerisinde sadece "eteğinizdeki taşları demiyorum gülleri dökün ve bilgilendirin bizleri. Ya da... Misafirliğiniz üç günün sonunda sonlandırılabilir.   
  Selamlarımla... 
  Not: Ancak şahsınızla ilgili olarak tarafımıza ulaşmış şikayetlerin de haberini vereyim. Bu durumda,  yukarıda yazılanlar muvacehesince yeni bir başlangıç yapa bilirsiniz. Fakat şu ünlü fıkradaki gibi yani "yılanda kuyruk acısı, tilkide yavru ıstırabı olduğu müddetçe" misali, yeni bir başlangıcın da işe yaramayacağı kanaatinde olduğumuzu da belirtmeliyiz. Size, kıymetli fikirlerinizi sergileyeceğiniz başka başka platformlarda başarılar dileriz. 
  Hakımız helal, hakkınızı helal ediniz! 
  Ağustos 11
 • YikaG bir bonus kazandı, 3. Derece.
  Ağustos 6
 • YikaG changed onun profile picture.
  Küçük Resim
  Temmuz 23
 • YikaG changed onun profile picture.
  Küçük Resim
  Haziran 22
 • YikaG 10 Gönderi rozetini kazandı.
  Fikirlerini paylaşmaya devam etmelisin!
  Mayıs 8
 • YikaG bir bonus kazandı, 2. Derece.
  Mayıs 8
 • YikaG changed onun profile picture.
  Küçük Resim
  Mayıs 6
 • YikaG İlk Gönderi rozetini kazandı.
  İlk gönderin! Bir rozeti hak ediyor!
  Mayıs 6
 • YikaG Avatarlı Kullanıcı rozetini kazandı.
  Mayıs 6
 • YikaG bir bonus kazandı, 1. Derece.
  Giriş
  Mayıs 6
 • YikaG, wiccagunlukleri, okankyak1 ve solomon aramıza katıldı.
  Aramıza Hoşgeldiniz!
  Mayıs 5