DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

FenomenKUARK

Hakkında

Kullanıcı Adı
FenomenKUARK
Katıldı
Ziyaretler
482
Son Etkinlik
Roller
Üye
Puanlar
32
Rozetler
5
Gönderiler
87
Teşekkür Edildi
63
 • mehdi

       Bakara Suresi'nin 208. ayetinde şöyle buyurulmaktadır:

  "Ey iman edenler, hepiniz topluca "barış ve güvenliğe" (Silm'e, İslam'a) girin ve şeytanın adımlarını izlemeyin. Çünkü o, size apaçık bir düşmandır."

             http://sonpeygamber.info/islam-da-hosgoru-ve-hz-peygamber-in-hosgoru-anlayisi ;
       Belki de ne zaman geleceği, kimin ümmetinden olacağından çok özellikle 'Kırmadan'  ORTODOX/HETEREDOX                 3 semavi Dine mensup insanlara ne söylerdi? Bence şapkadan tavşan çıkarmasını filan bekleyemeyiz.                     Ne desin yani SON DİN İSLAMİYETTİR şimdiye kadar bu DİN'e inanmayan bütün insanların ATALARI 70-100 yıllık hataları yüzünden! Cehennemde cayır cayır yanıyor? İrin akan derelerden kana kana susuzluklarını gideriyorlar! Deri eldivenler giyinmiş dövmeli İri kıyım ZEBANİLER tarafından Yağsız kazıklara oturtuluyorlar, derileri kemikleri gözükünceye kadar kırbaçlanıyor ve etler yenilenerek sonsuz bir döngü içinde azap çekmeye başladılar?  

      
        Kulların en hayırlısı Gelmiş-Gelecek tanıdığı-tanımadığı tüm insanlar için Rabbimizin Affına sığınan ve onların ruhlarının kurtuluşa ermesi için dualar edendir. Beddua döner dolaşır sahibini bulur. Bilinçli Zulüm edenler elbet cezasız kalmayacaktır. Tüm dinler özünde İyiliği emretmektedir. Ailemizden aldığımız genetik özelliklerden geçen Fiziksel farklarımız, Renklerimiz değişkenlik gösterse de RUH veya YAĞMUR-YAĞMURDUR. Hiç kimse RAHMANİ KADERE MÜDAHALE EDEMEZ ve Dünyanın diğer yanındaki Budist Çinli bir aile veya farklı bir sosyal çevrede doğmayı seçemiyor. Bu dünya sınav dünyasıdır! İnsan vardır meleklerden ÜSTÜN, İnsan vardır hayvanlardan AŞAĞILIK. Sonraki yaşamımızdaki durumumuzu bu dünyada işlediğimiz ameller belirler.

  http://sonpeygamber.info/islam-da-hosgoru-ve-hz-peygamber-in-hosgoru-anlayisi ;