DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

BiKarınca

Hakkında

Kullanıcı Adı
BiKarınca
Katıldı
Ziyaretler
1,620
Son Etkinlik
Roller
Üye
Puanlar
62
Rozetler
8
Gönderiler
196
Teşekkür Edildi
421
 • İrtica Oyunları: 31 MARTÇILIK

  Furkan Vakfı ya da Alparslan Kuytul için bugün İngiliz-İran ajanı olduğunu, Fetö tarafından desteklendiğini, Aynen F. Gülen gibi ''Hocaefendi'' olarak anılmaya başlandığını, örgütlenmelerinin Fetö tarzı olduğunu, peygamberin yanlarına geldiğini ve bunları desteklediği söylemleri, rüyaların bu vakıfta kullanıldığını, dinlemelerin ve kumpasların hazırlandığını yani Fetö ile aynı argümanları kullandıklarını; yazarlar dile getirmeye başladı: NİHAYET.

  Furkan Vakfı üzerine yazı yazdığım zaman müritleri "senin dediğin gibi değilse" diyerek başlayıp çok ağır beddualar ile cevap verdiler. Sonuçta bir analiz yapmaktayım ve yaptığım analizin doğru olup olmadığını ancak Allahu Teala bilir. Ama ya yanlış analiz ise deyip bu beddualardan dolayı Alparslan Kuytul ismini vermeden kritiklerime devam ettim.

  Furkan Vakfının apayrı bir proje olduğunu düşünüyorum. Bugün sosyal medyada araştırmacı yazar sıfatları ile bir İngiliz-İran ajanı denilse de tam aksine Alman güdümünde olduğunu savuna geldim. Her ne kadar yeni yüzyıl dünya düzeninde terör üzerinden yapılan vekalet savaşlarının yerini devletler alacak görünse de Almanların bir terör örgütü de bizim olsun, dediği kanaatindeyim.

  Özellikle yurt dışında hızla büyütüldüğünü ve ev sohbetleri ile nüfus ve nüfuzunun artırıldığını duymaktaydım. 15 Temmuz'dan önce başlayan bu projeye destek olan Fetö, propaganda, algı ve örgütlenme tecrübesini katarak içeride ve dışarıda büyütmeye devam etmekteydi ki Danimarka'da Furkan Vakfı içinde bir çatışma çıktı. Bu çatışmayı iki şekilde okudum. Ya Kraliçe; Almanlara ne yaptığınızın farkındayım dedi ya da Türk İstihbaratının hamlesi olarak gördüm. Bu olay sırayla diğer Avrupa devletlerine de sirayet etti ve kitlesel olarak Furkan Vakfı müritleri ayrılmaya başladı. Hatta bir youtube videosunda Berlin'de vakıftan ayrılanlar, sadece altı-yedi kişi kaldı dediler. Yurt dışındaki vatandaşlarımızın ülkemizi dışarıdan takip ettikleri için olayları daha objektif okuduklarını ve akıllarını da kimseye kiraya verme niyetinde olmadıklarını düşünüyorum. Elhamdulillah fitneye düşmeden bu vakfı terk ettiler.

  Ama yeniden büyümek için Fetö ile el ele vererek çalışmalara devam ediyorlar. Bugün muhafazakar kesimi parçalamanın ilk adımları atılıyor. Bunlar ne zaman sokağa çıksalar polisten dayak yiyecekler; bunun farkındalar. Tamda bu yüzden çıkıyorlar. Hem mağdur olmak hemde onlara biçilen göreve psikolojik olarak hazırlanmak için. Türkiye'deki müritleri akıllarını tamamen hocalarına teslim etmişler. Öl dedikleri zaman ölürler; öldür dediğinde de öldürürler. Bunları bu vakıftan kurtarmak pek mümkün değil. Özellikle mağduriyet oluşturulması onları vakfa daha da bağlayacaktır.

  Alparslan Kuytul'un ise Taliban, Ladin ve Bağdadi gibi bir terör krallığına bilendiğini düşünmekteyim. Ya da birileri buna hazırlıyor. Lakin bunun için ülkemizin Afganistan ya da Iraklaşmasını veya Suriyelileşmesini beklemek zorunda. Yani Allah göstermesin! Türkiye'de bir iç savaş çıkar ya da bir saldırı olursa ortaya birisi çıkıp ben halifeyim diyecek ve kasalı arabalarla köy basıp kafa kesmeye başlayacaksa onlar; bunlar. Bunlar sadece Furkan Vakfı mı? Bence değil. Kuytul'a biat edecek aynı tip örgütlenmelerinde farklı vakıf ve cemaat altında hazırlandığını düşünüyorum. Şimdi bu vakfın muritlerine; patlamaya hazır bomba gibi olmaları için program yüklenme safhasındayız. Küreselciler için bunlar sadece kullanılıp yok edilecek bir araç. Fetö de bu cemaati önce ihya edip sonra kendisini geri çekecek. Furkan Vakfı müritleri ise bu millete zulmedip Allah yolunda şehadete yürüyeceklerini zannediyorlar. Allahualem.

  Eğer iç savaş ya da bir dış saldırı olmaz ise b planı olarak ve a planı da saklı kalmak koşulu ile 31 Martçılığı yine bunlar üzerinden deneyecekler. Furkan Vakfı muhakkak bir şeriat kalkışması yapacaktır. Şu an ortam müsait değil. Erken bir adım atarlarsa bu ülkede İslami kesime zarar veremezler. Şimdilik muhafazakar kesimi bölmek gibi ana amaçlarının dışında bir projede kullanılmaktalar. Bu hususta devletimizin istihbarat servisleri ile en yüksek derecede önlem aldığını düşünmekteyim.

  Seninde dediğin gibi Serdar kardeşim; ben aynı şeyleri duymaktayım ve yeni operasyonların islami kesim üzerinden planlandığını düşünmekteyim. Özellikle bu çalışmayı yapanların Afganistan, Irak, Suriye ve hatta Afrika'daki bütün tecrübelerini kullanarak...

  İnşaallah yanılırım. Herşeyin en doğrusunu aliym olan Allah bilir.