DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

BiKarınca

Hakkında

Kullanıcı Adı
BiKarınca
Katıldı
Ziyaretler
1,433
Son Etkinlik
Roller
Üye
Puanlar
62
Rozetler
8
Gönderiler
183
Teşekkür Edildi
392
 • Serdar Topuz: Twitter köşesi...

  Ayşe tatile çıkacakta Türkiye'de CEHAP gibi çok büyük bir fitne var. CEHAP, Ayşe tatile bi çıksa ne hainlik yapsak derdinde. Bugün Türkiye atması gereken adımları atamıyorsa bunun sorumlusu Fetö'den daha çok CEHAP'dır. Ülkenin birliğini, bütünlüğünü ve ortak şuuru bozan şerefsizlerin ilki bunlardır. Fetö ikinci sıradadır. CEHAP o kadar şerefsizdir ki, hiçbir şeytani yapı CEHAP'ı geçip birinciliği alamaz.

  Fetö; CEHAP'ın yanında halt etmiş. Ben Fetö'ye diyorum ki; sen kim; şerefsizlikte, hainlikte CEHAP'ı geçmek kim?

  ABD bugün pyd'ye ağır silah verilmesi hakkındaki kanunu onaylamış. Türkiye'ye de garanti vermişler. Bir kafirin garantisi ne işe yarar. Onlar anlaşmalarına sadık kalamazlar. Kanlarındaki bozukluk buna müsade etmez. Daha önce de münbiç'ten pyd'yi çıkaracaklarına söz vermişlerdi. Tutmadılar.

  Asıl zoruma giden ise gündüz "Rakka'ya Türkiye ile operasyon yapabiliriz" mealindeki açıklamaları. Resmen alay ediyorlar...

  Bugün bu pyd'ye kara harekatı yapamıyorsak bunun ilk sebebi nükleer güç olamamak veya süper güç olamamak değildir. Hatta Türkiye bugün süper güç olsa bile bu operasyonu yapamazdı. Bunun bir tek sebebi var...

  Cemaziyel evvelleri belli olan CEHAP'ın kahbelik yapma ihtimalinin %100'ün üzerinde olması. Evet hem ihtimal dedim hemde %100'ün üzerinde diyerek matematik kurallarına aykırı konuştum. Ama bu CEHAP'ı başka bir kelimeyle izah edemiyorum.

  Artık Türkiye ciddi olduğunu göstermeli ve Suriye için yapılması gerekenleri yapmalı. Hainler içinde idamı beklememeli! Ne gerek var!