DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

BAMSI_BEYREK

Hakkında

Kullanıcı Adı
BAMSI_BEYREK
Katıldı
Ziyaretler
101
Son Etkinlik
Roller
Üye
Puanlar
27
Rozetler
4
Gönderiler
93
Teşekkür Edildi
98
  • ALLAH'IN BİLİMSEL OLARAK KANITI

    Ben de Kuran-i Kerim'de insan, cin ve meleklerden baska suur sahibi mahlukattan bir seyler okumadim. (Belki vardir da gözümden kacmistir, ama sanmiyorum)

    Düsüncem odur ki simdiki bilim adamlari ve bilime "inanan" insanlar bilimi (science) bilim-kurgu (science-fiction) ile karistirmaya basladilar. Ben sahsen uzaylilara ve karadeliklere inanmiyorum, dedigim gibi bunlar yüksek ihtimalle hayal ürünleri. Düsünün NASA o kadar vergi aliyor (indire gandi yapiyor). Bunun karsiliginda tabi ki insanlara bir seyler vermeleri lazim :). Düsünün adamlar 1969 yilinda aya ciktik diyorlar :) ama bugünkü teknolojimiz aya cikmak icin yeterli degil diyorlar :) Bir videoda isittim. Dünyadan belirli bir mesafeye kadar uzaklasabiliyoruz diyorlar ama ne hikmetse 1969 yilinda yaklasik "350.000 km" uzakliktaki aya cikmislar. Bugün neden mümkün degil? Degilse bu karadelikleri nereden buldular? Marsa nasil gitmeyi düsünüyorlar? Bunlar evvela milletin vergisini ic etmek icin uydurulan seyler ve ikincisi millete bir nevi illüzyon gösterisi sunuyorlar. 

    Allah'in (c.c.) varligi dünyadan belli. Dünyayi birak kendimizden belli. Uzaydaki kara delikler, uzaylilar, oraya buraya ucmalar bir nevi aldatmadan ibarettir.

    Hadi hayirli cumalar.