DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

TheHUN

Hakkında

Kullanıcı Adı
TheHUN
Katıldı
Ziyaretler
1,120
Son Etkinlik
Roller
Üye
Puanlar
37
Rozetler
5
Gönderiler
305
Teşekkür Edildi
320
 • Yeni Dünya Düzeni ne zaman kurulacak?

  Sevgili yörük! Ben de senin gibi düşünüyorum. Kendi kendilerini deşifre edip, bakın biz buradayız gücün sahibi biziz der gibi bir durum var ortada sanki.
  Ama hani senin de bildiğin şu anda herkesin gözü önünde cereyan eden ABD'de ve Avrrupa'da iç savaş çıkarmaya yönelik müslüman kimliğine bürünmüş Daeş gibi oganize terör gruplarının kanlı eylemleri ve diğer milliyetçi ve küreslci grupların çatışmacı provakatif eylemleri onların bir amaç doğrultusunda ve bir üst akıl tarafından orkestra edildiğini kanıtlar nitelikte değil mi?
  Pike'ın mektubunun şu satırlarını alt alta koyalım ve büyük resme bir daha bakalım.

  - Bu savaş, Müslüman Dünyası ve israil devletinin birbirlerini yok edecekleri şekilde dizayn edilmeli.

  - Ve bu hengâme içinde diğer milletleri bu konuda, fiziksel, ahlaki, ruhsal ve ekonomik olarak çökmeleri için mücadeleye zorlamalıyız.

  - Nihilistlerin ve ateistlerin önlerini açmalıyız ve müthiş bir sosyal çöküş provoke etmeliyiz ki böylece bu kanlı kargaşa ve vahşetin doğurduğu korku içinde mutlak ateizm etkisi ortaya çıksın.

  Ayrıca, planlı bir küresel finansal çöküşle birlikte bir kriz meydana getirip Dünyayı 3. Dünya savaşına sürükleme niyetlerinin de olduğu çok açık ve net gözükmektedir.
  Albert Pike'ın mektubunda geçen 3. Dünya savaşının hem anarşik sivil savaşların. hem de medeniyetler arası savaşın aynı vakitte çıkartılması gerektiği yazmakta.