DERİNDUNYA YENİDEN CANLANDIRMA

Derin Dünya Yazarlarının Yazdığı Makaleler
SerdarTpz

DERİNDUNYA YENİDEN CANLANDIRMA

Mesaj gönderen SerdarTpz » 17 Mar 2019, 12:12

Selamunaleyküm kardeşler. Bir vakittir, forumun bazı kadim kardeşleriyle konuşuyorduk. Elbette her derindünya üyesine dert olmuş bir haldeyiz lakin yeniden ayağa kalkıp tüm kollarımızı hep birlikte genişletmek ve daha da büyütmek için yeniden dememiz gerekiyordu. Böylelikle ilk adımı atmış olayım ve güündem başlıklarını açarak her akşam burada buluşalım. Yeniden zihinlerdeki o cevherler buralara aksın. Bu arada hakimbeyaz ağabeyin eski bir gönderisinde yazdığı yazı gözüme çarptı. Onuda buraya ekleyerek bitireyim ki hatırlayalım ne neyin olduğunu!

Kendime hep şu soruyu sordum, ne demekti forum kardeşliği.

Ayni amaç ve doğrultu da bir araya gelmiş birliktelikti Derindünya forum kardeşliği,
Sevelim sevilelim bu dünya bize de kalmaz demekti Derindünya forum kardeşliği,
Mazlumun yanında olanların zihin dünyasını açık ve diri tutmaktı Derindünya forum kardeşliği,
Edebiyattı, şiirdi, tarihti, siyasetti Derindünya forum kardeşliği,
Dünyadaki olanı biteni anlamaktı Derindünya forum kardeşliği,
Soyut olan kardeşliğin somut olan kardeşlikle perçinlenmesiydi Derindünya forum kardeşliği,
Sanal alemde şaha kalkan Öz kardeşlikti Derindünya kardeşliği.
SerdarTpz

Re: DERİNDUNYA YENİDEN CANLANDIRMA

Mesaj gönderen SerdarTpz » 17 Mar 2019, 12:46

Eski hesabına giriş yapamayan kardeşlerimiz yeni hesap açsın, bir an evvel ''sıcak tartışma ortamı''nı oluşturabilelim''
Abdulhakim ak

Mesaj gönderen Abdulhakim ak » 17 Mar 2019, 13:37

Bazı konular vardır ki süreklilik arzettiğinde anlam kazanır.Forumda böyle bir şey diye düşünüyorum. Tekrar başlarken foruma giren arkadaşlardan tek bir ricam var. Belden aşağı muhabbet olmasın lütfen. Tekrar hepinize hoşgeldiniz diyorum.
Ali Seyfi

Mesaj gönderen Ali Seyfi » 09 Eyl 2019, 09:47

Hani ya yoksunuz